FORUM

• Postów 1
    Eh właśnie się dowiedziałem że jestem jakimś dewiantem
    Kiedyś miałem bliski kontakt (nie dosłownie) z kuzynką w moim wieku i dużo o niej myślałem w tym kontekście. Raz pamiętam jak mieliśmy około 14-15 lat spaliśmy razem i zanim zasnęliśmy z pół nocy jeszcze gadaliśmy i żartowaliśmy a mi przez cały ten czas stał jak głupi (kuzynka pewnie nie zdawała sobie z tego sprawy)
    Więc pytanie do kobiet. Naprawdę żadna z was nigdy nie fantazjowała o kuzynie?
  • nie nie rajcują mnie członkowie rodziny z wyjątkiem męża
    maż to nie rodzina ,hehe
  • Postów 2
    Masturbowałem się kiedyś ze starszym bratem. Tak jakoś wyszło po alkoholu. Każdy zajmował się swoim sprzętem.
  • Postów 1209
    podgladalem ciiocie jak sie kąpała jak mlody bylem ;=]

baawilem sie conieco z 2 kuzynkami raz z jedna ptem z druga ale bez sexu . chociaz mam t o w planach i tyle :D
  • Postów 40
    przyznam sie bez bicia ze kiedy myslałem o sexi z moja kuzynka (chrzesną) ale jak kiedys zobaczyłem na jakims spotkaniu rodzinnym ze nóg nie goli to asz mi obrzydła i od tamtej pory niee !!!
  • Postów 2
    Nie wiem, mnie to nie pociąga - choć pewnie nie obraziłbym się, gdybym miał ładną daleką kuzynkę, ale taką nie dysponuję. Ale pewnie zdarzą się i tacy którzy się w to "bawią". Jedyny problem praktyczny(dlaczego zabraniali tego starożytni) to ewentualne dzieci - po prostu z jakiś powodów zwiększa się ryzyko zachorowania, osłabienie organizmu i zresztą na pewnych odciętych społecznościach taka mała różnorodność genowa powoduje większe szanse na wymarcie całej grupy.
  • Postów 106
    Moja ciotkę 32letnia chętnie bym zerzna :-)
  • Postów 14
    A ja bym przeleciał teściową widziałem ją pare razy na golasa ma fajna zarosnieta cipke i jak na 46lat niezły tyłek ona też pare razy widziała mnie bez majtek i pewnie sie jej podobało bo za każdym razem wzrok zawiesiła na penisie sama raz coś mówiła że ma nieraz ochotę na sex jak rozmawiała z ciotka bo z tego co wiem to z teściem już tego nie robi
  • Postów 3
    Dla wszystkich takich Maniaków zobaczcie sobie film stary juz ale w temacie. Taboo z Kay Parker
  • Postów 177
    VaFanCulo:
    NormalnyRzeszow:
    A ja bym przeleciał teściową widziałem ją pare razy na golasa ma fajna zarosnieta cipke i jak na 46lat niezły tyłek ona też pare razy widziała mnie bez majtek i pewnie sie jej podobało bo za każdym razem wzrok zawiesiła na penisie sama raz coś mówiła że ma nieraz ochotę na sex jak rozmawiała z ciotka bo z tego co wiem to z teściem już tego nie robi
    hmmm zrób licencję pilota..i po sprawie
    pilota kamikadze