FORUM

• Postów 187
    bardok:
    malo co sie nie udlawilem
    Przykre.
  • Postów 20
    Ja to bym pol mojej rodziny zerznol prucz tej najbliszej Ale Ciotki ze trzy mam takie ze mi staje na mysl a kuzynek to jz wogole masakra
  • Postów 61
    a ja mialem wczoraj ciocie hehe
  • Postów 2334
    ChrlstlanGrey:
    a za kuzynostwo nic nie ma?
    niestety nie
  • Postów 9
    uwielbiam czytać fantazje i opowiadania tego typu bo mnie to bardzo podnieca ale nie wyobrażam sobie bzykanka z rodziną.
  • Postów 420
    Chrlstlan spokojnie ten koleś to "internetowy koniotrzep" swoją matkę nago widział co najwyżej w swoich fantazjach
  • Postów 11
    Osobiście nie mam nic przeciwko kuzynkom , bo miałem ogromną przyjemność z dwoma się pobawić, ale z matką?
  • Postów 11
    Ale zawsze miałem chrapkę na najstarszą przyrodnią siostrę.
  • Postów 4
    Moja siostrzyczka wie ze podbierałem jej bielizne i ze nadal to robie i nawet jak któregoś dnia weszła do mnie do pokoju i zobaczyła swoje majteczki obok mojego łóżka bo akurat nie zdążyłem juz schować i widziała je to udała jak by tego nie widziała , i wiedząc o tym ze jej bielizne podkradam to nigdy nic mi nie powiedziała na ten temat ani nawet nie dawała mi chociażby żadnych oznak zeby jej to przeszkadzało :) i to mnie cieszy wydaje mi sie ze w takim razie moze jej to nie przeszkadzać ze biore jej majteczki itd :) ogolnie kiedys jeszcze była taka sytuacja ze byłem bardzo pijany itd :D i miałem juz wszystko gdzies i napisałem do niej SMS w którym o wszystkim jej powiedziałem Czyli to ze bardzo mnie ona podnieca i jej bielizna i że sie w nią spuszczam itd no i wiadomo na drugi dzien jak juz otrzezwialem to chciałem to odkręcić jakos i napisałem jej ze przepraszam za tamtego SMS bo byłem pijany i gadałem głupoty a ona mi na to odpisała tylko ze "nic sie nie stało " i zachowywała sie jak by nigdy nic :) ogolnie strasznie mnie kręci moja siostra chciał bym moc chciaz po oglądać ją w jej bieliźnie w ktorej jak wyglada ale to jest niestety chyba nie mozliwe :( bo wątpię zeby chciała mi sie pokazać w bieliźnie ale cóż dobrze ze chociaz mam dużą części jej bielizny :)
  • Postów 285
    Ja jak miałem jakieś 14 lat obciągłem kuzynowi