FORUM

• Postów 61
    ja jak mialem tak miedzy 8 a 12 lat to bylem obracany przez kuzynki oraz ich kolezanki:D
  • Postów 2001
    demo1988:
    ja jak mialem tak miedzy 8 a 12 lat to bylem obracany przez kuzynki oraz ich kolezanki:D
    Tak kuzynki są z tego znane, miałem to samo.
  • Postów 61
    opisz
  • Postów 11
    bartek0806:
    Moja siostrzyczka wie ze podbierałem jej bielizne i ze nadal to robie i nawet jak któregoś dnia weszła do mnie do pokoju i zobaczyła swoje majteczki obok mojego łóżka bo akurat nie zdążyłem juz schować i widziała je to udała jak by tego nie widziała , i wiedząc o tym ze jej bielizne podkradam to nigdy nic mi nie powiedziała na ten temat ani nawet nie dawała mi chociażby żadnych oznak zeby jej to przeszkadzało :) i to mnie cieszy wydaje mi sie ze w takim razie moze jej to nie przeszkadzać ze biore jej majteczki itd :) ogolnie kiedys jeszcze była taka sytuacja ze byłem bardzo pijany itd :D i miałem juz wszystko gdzies i napisałem do niej SMS w którym o wszystkim jej powiedziałem Czyli to ze bardzo mnie ona podnieca i jej bielizna i że sie w nią spuszczam itd no i wiadomo na drugi dzien jak juz otrzezwialem to chciałem to odkręcić jakos i napisałem jej ze przepraszam za tamtego SMS bo byłem pijany i gadałem głupoty a ona mi na to odpisała tylko ze "nic sie nie stało " i zachowywała sie jak by nigdy nic :) ogolnie strasznie mnie kręci moja siostra chciał bym moc chciaz po oglądać ją w jej bieliźnie w ktorej jak wyglada ale to jest niestety chyba nie mozliwe :( bo wątpię zeby chciała mi sie pokazać w bieliźnie ale cóż dobrze ze chociaz mam dużą części jej bielizny :)
    Ja to nawet sypiałem w majtkach siostry, aż pewnego dnia rano mnie przyłapała jej koleżanka ze szkoły, jak w kiblu goliłem sobie jaja w majtkach siostry. Oczywiście nie zamknąłem drzwi. Skwitowała to jednym słowem "zajebisty tyłek" i wyszła. Byłem w lekkim szoku, ale po chwili zapukała i rzuciła we mnie stringami mówiąc "może być że moje będą się lepiej nadawały?", a ja jej na to "zaraz Ci je zwrócę " i tak też po minucie mijając się z nią na korytarzu włożyłem jej te majtki do kieszeni. Były bardzo mocno mokre, po spuszczeniu się w nie. Lecz Ona znowu nie dała na Siebie i powiedziała "czuję że je wyprałeś ,w takim razie jutro dam ci jeszcze jedne". No i dała, mam je do dzisiaj, jak się później okazało została moją najlepszą koleżanką. Kiedyś stwierdziła "lubisz na nią patrzeć, ale nie potrafisz się jej do tego przyznać,może jakbyś poprosił to pokazałaby ci sie nago". Potem przejęła inicjatywę i pewnego dnia została u nas na noc. Przyszły coś około godziny 21 ,przywitały się i zapowiedziały że robią sobie babski wieczór i może być trochę głośniej bo wpadną jeszcze jakieś koleżanki. Były to akurat imieniny siostry, mówię że o.k i że idę się wykąpać, kiedy wchodziłem do łazienki słychać było dzwonek do drzwi i koleżanki były na miejscu. Po chwili zapukała siostra i mówi że za nim zacznę wstawi pranie, ja na to że nie ma problemu, po chwili z praniem wchodzi Kaśka (koleżanka mojej siostry ),i przykłada mi do nosa majtki siostry i powiedziała że te teraz mogę sobie schować do golenia jajek
  • Postów 4
    Kiedyś zwalilem sobie stanikiem teściowej nie zalalem ich Ale dołożyłem do czystych rzeczy...
  • Postów 579
    Do wielu rzeczy nie dojrzałeś
  • Postów 579
    AngelsWrath:
    Mam nadzieję że nie uważasz bzykania rodziny za dojrzałość, hm?
    To chyba nie do mnie tytanie było?
  • Postów 579
    A już spadam ,,,,,,gruchajcie sobie ,jak ,,aniołki,,
  • Postów 579
    Ktoś widać wbija się i usuwa swoje posty,czyżby głupie pomysły?
  • Postów 579
    Czyli to pytanie jest do mnie ,chcę mieć jasność?

Cyt.Mam nadzieję że nie uważasz bzykania rodziny za dojrzałość, hm?