FORUM

• Postów 577
    Odpowiem krótko -patologia.
  • Postów 577
    Spadam stąd ,bo jeszcze się mądrością zarażę od pana konica 11
  • Postów 577
    AngelsWrath:
    dokładnie, tak jak się spodziewałam.
    Czego sie spodziewałaś ,że to pochwalę?
  • Postów 577
    Pan kocica11 najpierw pisze ,potem myśli ,co chwilę dodaje i usuwa swoje ,na co??????????????????????Nie wiadomo.A Ty się mnie czepiasz ,ja nie usuwam swoich postów .
  • Postów 577
    Czyli mamy podobny sposób myślenia.
  • Postów 12
    999tomek:
    pamietam ze jako 15 letni chlopak mialem ogromna ochote na seks z moja ciotka pamietam ze nieraz iak wygladala przez okno to mialem ochote podejsc od tylu podniesc jej spudnice do gory sciagnac majtki rozchylic posladki i wylizac kakaowe oczko
    ja miałem podobną sytuację,ale wykorzystałem.Najpierw była ciotka35l--oburzona ale za chwilę uspokoila się zapytała dlaczego tak zrobiłem,ale jej odpowiedziałem,że nie umiałem się opanować bo już nie raz to chcialem zrobić.Zapytała co by się stało jak by tak ktoś zobaczył.ale mnie nie odgoniła od siebie.miała mokrą muszelke.Teraz już wiem że sama mnie prowokowała.
  • Postów 4
    A ja za to mam fantazje zeby moc sobie wymacać siostre pod czas snu a na koniec sie na nią obficie sposcic . Lub tez miałem fantazje zeby sie z siostra na spiocha zabawic lub tez normalnie za jej zgoda ale wiadom nic z tych rzeczy nie jestem mozliwe wiec fantazje pozostaną juz na zawsze tylko fantazjami
  • Postów 1
    Hej ja miałem fantazje żeby posowac mojej żony siostrę i szfagierke siostra 21 lat A szfagierke 33 jedna i druga niezła sztuka i w końcu po pijaku szfagierka poszła walizka się nieziemsko przez rok mazowi nie dawała wolał mi dac wszysto mogłem z nia robić w dupe spusc do buzi polyk no Full Obcja A ona lubi ten sport dobra jest w tym.No siostra niestety mi nie da ale za to ze szfagierka nadrabiam i ostro mnie ćwiczy albo ja jaA jak wypije to wulkan sexu jak ktoś ma możliwość walić szfagierke to polecam sa nie wyzyte
  • Postów 132
    Ja mam fantazje na temat mojego kuzyna i on o mnie też, wiem bo gadamy o tym :p zboczona kobieta  
  • Postów 132
    A no nie dodałam ze jak jest w kraju to się bzykamy heheh