FORUM

• Postów 130
    skad wiesz? pytales ją?:P
  • Postów 130
    u mnie zaczelo sie od niewinnej rozmowy przez internet z kuzynem... nigdy nie mielismy ze soba stalego kontaktu, czasami tylko widywalismy sie na spędach rodzinnych, zawsze mi sie podobal, jest kilka lat starszy ode mnie, jak go widzialam to az mi sie goraco robilo i odbieralo mowe :P .... po czym napisal mi ktoregos dnia (jakies dwa lata temu) ze zawsze mu sie podobalam, taki typ urody cos tam, po czym ja tez sie przyznalam, ze on mi rowniez i tak sie zaczelo :P zaczelismy rozmawiac ze soba coraz czesciej, na temat seksu, tego co nas kreci, co bysmy chcieli robic ze soba az w koncu sie spotkalismy, wypilismy troche alko i stalo sie :P ja bylam z poczatku bardzo niesmiala ale on zaczal mnie rozbierac i zrobilismy to. ;) szczescie tez, ze lubimy podobny rodzaj seksu, naprawde jest nam dobrze w lozku :P czasami nawet podczas seksu mowimy do siebie "siostro" "braciszku" itp. kreci nas to wtedy jeszcze bardziej heheh 
  • Postów 130
    Aaaa no chyba że tak :) 
  • Mnie kręci młodsza siostra ma 17 lat :) Lubię patrzeć na jej tyłek kiedy śpi w stringach :) Chciałbym z nią się pobawić ale jakoś odwagi brak, nie wiem jak zareaguje :)
  • mi tez sie kuzynka podoba :P
  • Ja ludki poziom incestu osiągnąłem już maximum, Nie ciągnie mnie do mojej mamy tylko dla idei łamania zakazu, chociaż z siostrami jest inaczej bo mam 2 i są fajne. To jest tak podniecające...jak już za głęboko w to wejdziesz to nie ma odwrotu, uwierzcie mi.
  • Postów 44
    Ja mam ten problem ze aż z 4 kuzynkami chciałbym sie przespać...
  • Ja strikte rodzinnie, Matka, Córka , siostra... I najlepiej orgie..
  • Postów 73
    Fantazje ze szwagierką 40 lat siostra żony podglądam też ją nago i pokazuje się jej sam nago ,kiedyś robiłem to niby przypadkiem a teraz to jak jestesmy sami chodzę nago przy niej ,tez jej wysyłam nieraz nagie fotki straszy od pół roku że żonie pokaże ale jeszcze tego nie zrobiła ;)
  • Postów 6
    mnie podnieca siostra dziewczyny i ich mamusia ;)