FORUM

• Postów 13
    Dwóch narkomanów gotuje kompot w wielkim garze. To jeden zamiesza chochlą, to drugi... Nagle jeden pyta:
    - Ty, a co by było, jakbym ja sobie ten cały gar naraz zapodał?
    - Weź przestań. Poszłaby ci krew z uszu, z oczu, a na twarzy pojawiłyby ci się krwawe ślady.
    - Taki mocny towar?
    - Nie, tak bym ci tą chochlą wpierdolił...
  • Postów 13
    Była, żyła sobie młoda laseczka, która miała bardzo "duże wymagania". Tzn. może nie, aż tak wielkie, ale, ponieważ miała duże gabaryty, pragnęła chłopaka z penisem bardzo dużych rozmiarów. Nikt jej nie pasował, wszyscy byli "za mali". Po paru latach bez orgazmu, poszła do wiedźmy, która przyjmowała we wsi Kolechowice gm. Ostrów Lubelski i powiedziała:
    - Pomóż, please.
    Wiedźma dała jej radę:
    - Słuchaj moja miła. Stopy mężczyzny świadczą o rozmiarze jego penisa. Jedź do Lubartowa i poszukaj sobie faceta, który ma największe buty na dworcu PKS, a zobaczysz, że jeśli namówisz go na seks, to całkowicie cię zaspokoi.
    Poszło dziewczę i znalazło gościa (na pierwszy rzut oka obszczymura), który śmierdział bardzo silnie winem marki wino, ale gumiaki miał w rozmiarze (na pierwszy rzut oka oczywiście) 64.
    Długo go nie namawiała. Poszli do parku, chłopak łyknął jabola zafundowanego przez panienkę, panienka oparła się rękami o ławkę, chłopak "zezuł" z niej majtki i wsadził swojego...
    Gdy już odzyskała mowę, wymamrotała:
    - Kuuuuurwa, koleś, ciebie te gumiaki nie uwierają? następny »»
  • Postów 13
    - Panie doktorze mój mąż ma problemy w łóżku, mógłby pan coś zrobić żeby znowu był jak byczek?
    - Proszę się rozebrać
    - Rozebrać?
    - Tak, zaczniemy od rogów.
  • Postów 13
    Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować, którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test. Każdej dał po 4 tysiące i czekał co będzie. Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi:
    - Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham!
    Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi:
    - To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham!
    Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi:
    - Je te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham!
    Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i... ożenił się z tą, która miała największe cycki.

Morał: mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę.
  • Postów 13
    Czy nie warto byłoby założyć podstronę o poruczniku Rżewskim?
  • Postów 13
    Świt. Słonko ledwie wstało. Wieś Babianka, niedaleko Ostrowa Lubelskiego. Chatynka, a w chatynce ludziska. Nagle zamuczała krówka.
    - Ooooo – mówi matka. – Mućka muczy... Pewnie jej się byka chce.
    - Kokokoko... – słychać gdakanie.
    - Ooooo... – mówi matka. – Kurka gdacze... Pewnie jej się koguta chce.
    - Yeeeeeahhhh – przeciąga się Mariola.
    - Ooooo... – mówi matka. – Nie wyspałaś się córuś?
    - Taaa... kurwa... Mućce chce się byka, kurze koguta, tylko ja się nie wyspałam....
  • Postów 13
    Wnuczek pyta dziadka:
    - Dziadku, jak to jest, jesteś już pod dziewiećdziesiątkę, a ciągle kobiety za tobą szaleją, co noc inna przychodzi?
    - A bo ja wiem... - odpowiedział dziadek i w zamyśleniu oblizał brwi.
  • Postów 13
    Panie doktorze, pomocy! Mój Roman ma metrowego penisa!
    - Pomocy? Toż to samo szczęście!
    - Szczęście było, jak mu stał. Teraz on mnie nim tylko chłosta!!!
  • Postów 157
    małżeństwo przy porannej kawie:
    Ona: kochanie ale miałam dziwny sen, śniło mi się że uciekałam przed piraniami
    On: ciekawy sen, i co uciekłaś im?
    Ona: nie, zaczęły mi nogi obgryzać, ale sen był taki prawdziwy ze zaraz sprawdziłam czy mam nogi całe
    On: a paznokcie masz?
    Ona: no mam i co z tego?
    On: no widzisz to był tylko sen
  • Postów 1
    tombat:
    Pojechał sw Mikołaj do Etiopi

Tak zwiedza ten kraj z przewodnikiem i wchodzą do szpitala
    A tam pełno dzieci z tymi wielkimi brzuchami
    Sw Mikołaj się pyta przewodnika.
    Dlaczego one maja takie brzuchy ?
    Przewodnik odpowiada bo nie jedzą
    Na to św Mikołaj. Hym nie jedzą??????
    No kurwa prezentów nie będzie !!!!!!!!!!
    I jak tu syty Szwed zroxumie buednego Afrykańczyka.... Dobrw, niestety prawdziwe. Jest wersja z Żydami?