FORUM

• Postów 25
    Witam was drodzy koledzy -zaczynacie narzekac na brak zrozumienia u kobiet -zacznijcie od swoich avartów -kobiety nie lecą na długosc czy grubosc penísa . Inteligencja szacunek usmiech miłe słowo w stronę kobiety to 75% sukcesu. Jestem na portalu 9 dni a dostałem zaproszony juz przez 16 konhretnych kobiet o röznych orientacjach i wieku. Więc trzeba się zastanowic drodzy panowie.
  • Postów 2331
    SZCZUPAK19:
    Witam was drodzy koledzy -zaczynacie narzekac na brak zrozumienia u kobiet -zacznijcie od swoich avartów -kobiety nie lecą na długosc czy grubosc penísa . Inteligencja szacunek usmiech miłe słowo w stronę kobiety to 75% sukcesu. Jestem na portalu 9 dni a dostałem zaproszony juz przez 16 konhretnych kobiet o röznych orientacjach i wieku. Więc trzeba się zastanowic drodzy panowie.
    dwa piwa dla tego Pana
  • Postów 25
    Dziękuję jestem zaskoczony tym wpisem bo na prywatny adres dostałem kilka wrednych wpisów. Pozdrowionka.
  • Postów 2331
    Pewnie z zazdrości, więc powiększyła ci się grupa nicków na czarnej liście, w sumie chyba nie masz czego żałować
  • Postów 25
    Witam nocną porą - powiem otwarcie ja jeszcze czarnej listy do dzis nie otwierałem takie fakty. Takie zachowanie wielkich samców wobec kobiet doprowadza mnie do białej wscieklizny. 80% męskich avartów na tym forum to tylko penisy w róznych układach i pozach. Kobiety widząc takie profile to zbiera się na wymioty i czują obrzdzenie. Po tym wpisie w tym temacie dostałem super cudowne słowa gratulacji a cztery prosiły o adresy -by przesłac Mi prezenty . Pozdrawiam i zyczę miłej nocy
  • Postów 2331
    SZCZUPAK19:
    80% męskich avatarów na tym forum to tylko penisy w różnych układach i pozach. Kobiety widząc takie profile to zbiera się na wymioty i czują obrzydzenie.

czyli ostateczna konkluzja i rada dla założyciela wątku i pozostałych : zmienić awatary i zacząć myśleć głową
  • Postów 25
    Witaj Droga Damo i przemiłe forowiczki - jeden facet uciek z znajomych a kilkunastu zrezgnowało zostac znajomymi-prawda zabolała jesli chodzi o avarty. Napisana wyzej wypowiedz jest esencją do tego tematu i postu. Pozdrawiam Wszystkie Drogie Białogłowy i Zyczę Wam Miłego Popołudnia i Wieczoru.
  • Postów 170
    Zawstydzona:
    Ja tak sobie myślę, czy faceci piszący "je...l bym cie suko" serio myślą, że ktokolwiek na to odpowie? Albo "hej fajna jestes spotkamy sie" (celowo bez znaków interpunkcyjnych)?
    Zakładam (ale już nie będę w stanie tego osobiście potwierdzić), że jak ktoś uważa, że jest zajebisty - to to co pisze ma 3cio, 4to rzędne znaczenie. Więc nie zwraca na to szczególnej albo żadnej uwagi.

Poza tym chyba panuje pewnego rodzaju mit/przekonanie, że facet powinien być bezpośredni i konkretny, a nawet ostry (bo "laski to lubią"). Można spojrzeć na takie teksty jako "interpretację" tego poglądu: "laski lubią ostrych" => "je...l bym cie suko".

EDIT:
    Naszło mnie takie pytanie: Czy panom zdarzyło się odmówić/przerwać pisanie z kobietą która pisała niepoprawnie lub używała wulgaryzmów zbyt często?
  • Postów 25
    Panowie zrozumcie i zakodujcie sobie -"Ze Kobiecie nalezy się szacunek poszanowanie godnosc podanie pomocnej ręki miłosc szczery serdeczny cieply usmiech pocałunek -piękny bukiet kwiatów - a nie słowa wzięte z szamba czy rynsztoka -ciekaw jestem Panowie waszej reakcji jesli by takie słowa poleciały pod adresem Waszych zon czy Partnerek . Przemyscie te Moje słowa i zastanówcie się ,.., . Pozdrawiam.
  • Postów 2331
    malybolek:
    Kto szuka ten szuka :p

i tylko szukanie ma