FORUM

• Postów 572
    kinoki:
    Czemu ?. Tutaj wchodzi ktoś kto szuka seksu bo normalnie mu nie wychodzi albo z wyrachowania bo to jest woda w której łowi ryby.
    Mów za siebie po co tutaj wchodzisz ,ok?
  • Postów 4
    Bo tu same dziwki dla kasy
  • Postów 572
    Darino2:
    Ładnie pomyślą o Tobie te osoby które masz w znajomych ....tylko pozazdrościć takiej znajomości z Tobą !!!Współczucie.
  • Postów 84
    Darino2:
    Jak dostajesz przy założeniu konta 50 wiadomości o treści (ile za spotkanie) zanim jeszcze uzupełnisz profil, to nie dziwota że panna reaguje jak reaguje a portal zmienia sie w roksę.
  • Postów 405
    Darino2:
    Bez urazy ale tobie to już chyba tylko takie kobiety pozostają.
  • Postów 176
    Chris28522:
    Darino2:
    Bez urazy ale tobie to już chyba tylko takie kobiety pozostają.
    Uwielbiam Cię
  • Postów 91
    Pytaniem jest czy isnieja w ogole normalne dziewczyny lol :v
  • Postów 84
    A kolezanek nie masz że o to pytasz? :P
  • Postów 91
    YourDeepestDesire:
    A kolezanek nie masz że o to pytasz? :P
    Mam i zadna nie jest normalna :D
  • Postów 405
    Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post: Pytanie tylko co autor miał na myśli pisząc "Normalna dziewczyna" Normalna w sensie z którą będziesz mógł normalnie porozmawiać, zaprzyjaźnić się?? czy normalną w sensie, która po kilku zdaniach spotka się z nieznanym facetem i da mu dupy!?Jeśli chodzi o normalną dziewczynę do przyjaźni to jak możecie wymagać poznania takiej dziewczyny jeśli sami na profilach macie zdjęcia fallusów a w opisie" O mnie: ogier. Zainteresowania: sex. Kogo szukam: suki na sex." No ludzie jak możecie wymagać znalezienia kogoś normalnego jeśli sami jesteście nienormalni!?