FORUM

• Postów 187
    Ale jak wygląd jest sztuczny, to i podejście.
  • Postów 2363
    pinokio86:
    para4445:
    zastanów się - spędza codziennie 3 h robiąc makijaż i układając włosy, wydaje krocie na kosmetyki, ciuchy, solarium - to chyba ma prawo wymagać, czyż nie?
    A przepraszam dla siebie tego nie robisz ? To wyznacznikiem wymagań jest to ile wydajesz na kosmetyki, ile czasu spedzasz w łazience itp ? A jak facet o siebie dba, wydaje na perfumy, trymery do modelowania zarostu, golarki, ubiera się dobrze, nie zapomina gdzie przyjmuje fryzjer i do tego wydaje średnio 25% więcej niż kobieta, bo wszystko co "for men" jest średnio o tyle droższe to ma wymagać BOGINI ? Trochę zagalopowałaś się moim zdaniem ;) I tak btw nie opisuje tutaj narcyza tylko normalnego mężczyznę xxi wieku który po prostu dba o siebie i swoją prezencje
    nie, nie robię. nie maluję się, chodzę blada jak trup, bo promieniowanie UV to wolne rodniki i takie tam, nie tykam włosów grzebieniem ani suszarką, bo je niszczą. ale wymagania i tak mam wyższe niż ww. panienki.
    mówisz, że kosmetyki dla panów są droższe niż damskie? sorki, nie zgodzę się
    ot, pierwszy z brzegu krem do twarzy popularnej firmy kosmetycznej
    http://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Twarz-Piel%25C4%2599gnacja-Anti-Aging-Est%C3%A9e-Lauder-Re-Nutriv-Re-Nutriv-Intensive-Age-Renewal-Creme_productbrand_3000058612.html
    znajdź kosmetyk dla mężczyzn choćby zbliżony cenowo
  • Postów 2363
    pinokio86:
    Skończyłem rozmowę z Tobą, pozdrawiam
    powinnam z tego powodu chyba skoczyć z mostu.
    nie, no z kim przyszło mi dyskutować na tym forum.
    bontonko, grape, lizzi, waldi, wróćcie, bo te ludzie swoją powagą i dosłownością zabiją mnie
  • Postów 169
    ojo:
    niestety na sf zostaly same normalne dziewczyny i tak trudno je poderwac....
    Czyli po czym poznać te normalne od pozostałych?
  • Postów 2363
    dla tych, którzy nie ogarniają innych dowcipów niż własne tłumaczę:
    w poście z nagłówkiem "zastanów się" opisałam przykład pustaka tak skrajny, że nierealny. oczywiste, że nie zainteresuje jej żaden partner z wyjątkiem takiego, którego zasobność portfela umożliwi realizację jej narcystycznych pragnień. zrozumiałe też, że tacy mężczyźni muszą zatrudniać ochroniarzy, żeby się opędzić od podobnych panienek.
    a pozostałe, te "normalne" kobiety? cóż, ponoć najczęściej wymienianą cechą pożądaną u mężczyzny jest poczucie humoru (źródło - http://www.mydwoje.pl/idealny-partner). zatem, Panowie, nie dziwcie się ...
    ... ja się nie dziwię.
  • Postów 169
    para4445:
    (...)(źródło - http://www.mydwoje.pl/idealny-partner). (...)
    Niestety źródło poszło sobie na 404...
  • Postów 2363
    źródło nadal istnieje, tylko adres strony nie powinien zawierać ).
    zresztą źródeł jest więcej, wystarczy spytać google.
    również jestem źródłem - facet bez poczucia humoru jest dla mnie skreślony
  • Postów 2363
    o tym właśnie mówiłam
  • Postów 187
    Wychodzi na to, że nie mam poczucia humoru...mogłem nie czytać.
  • Postów 187
    Ciężko poznać zawartość, gdy bramy nie chcą się otworzyć. Wówczas pozostają domysły.