FORUM

• Postów 2303
    w niektórych profilach bramy są otwarte szeroko, baaardzo szeroko.
    lecz cóż przez nie widać?
    niektórzy twierdzą, że kawałek duszy. a mi zawsze wydawało się, że to wątroba
  • Postów 2303
    maxkeller:
    (...) a tu mimo tego pełno wypiętych dup gotowych do penetracji etc. (...)
    eee, kiedy właśnie skarżycie się wszyscy, że te wypięte dupy wcale nie są takie gotowe do penetracji.
    zgadzam się co do jakości zdjęć w większości profili
  • Postów 170
    To przy okazji zesłania na normalny portal randkowy: jak podrywać, a jak podrywać na seks? (Czyli co robić na "normalnym" portalu randkowym, aby osiągnąć jeden z celów założenia profilu na SF?)
  • Postów 2303
    maxkeller:
    (...) Od kobiet nie wymagam odrazu penetracji. Ale jakiś cel związany z seksem powinnien być zachowany. Śmieszne jest kiedy poznaje kogoś na sexfotce, a osoba wymaga ode mnie zwykłej konwersacji. Sorry, pogadać o pierdołach mógłbym zakładając profil na innym portalu. A ten ma skupiać osoby chętne i gotowe na rozmowy o seksie, czy mające ochotę na seks etc. (...)
    to dziwne, że osoba która pisze w swoim profilu, że lubi "Rozkosz intelektualną połączona z fizycznymi doznaniami" odmawia tego samego kobietom. w końcu intelekt, to jedyna rzecz, która odróżnia mężczyznę od wibratora. no, może jeszcze to, że wibrator nigdy nie powie, że nie ma czasu, ochoty, boli go głowa lub palec, nie zostawi wieczorem samej, bo umówił się z kumplami na piwo i nie zaśnie zadowolony z siebie po tym, jak sam został zaspokojony.
  • Postów 170
    Nie słyszałem jeszcze o wibratorze, który byłby przyczyną ciąży....
    Tak samo jak o wibratorze, który przytuli i powie "Jesteś wyjątkowa." albo "Kocham Ciebie."
    (Ale z postępem nauki obydwa mogą być możliwe...)
  • Postów 2303
    Thoth:
    (...)Tak samo jak o wibratorze, który przytuli i powie "Jesteś wyjątkowa." albo "Kocham Ciebie."
    (Ale z postępem nauki obydwa mogą być możliwe...)
    a któryś z tutejszych bywalców oferuje taką usługę?
    gdybym napisała, że oczekuję czegoś takiego od poznanego tutaj mężczyzny zostałabym wyśmiana.
    ... i słusznie.
    Thoth:
    Nie słyszałem jeszcze o wibratorze, który byłby przyczyną ciąży.... (...)
    o właśnie, kolejna przewaga wibratora nad mężczyzną. dzięki za przypomnienie.
    .
    BTW mówiące wibratory już są w sprzedaży
  • Postów 170
    Mogę zapewnić, że od początku bytności na portalu ani razu nie przechodziłem na temat "Alem ja sportsmen" czy "Książę marzenie", niemniej czasami nie ma zbyt wiele do przeczytania na samym profilu...
    Ale są też takie profile gdzie obok minimum opisu można znaleźć cały arsenał znajomych wykazujących cechę tzw. "dobrze zbudowanych". Jeżeli któryś z panów stawia na walory zewnętrzne ponad czytanie, to taki profil raczej nie podkopie jego światopoglądu.
  • Postów 4490
    A co to znaczy "normalna dziewczyna"?
  • Postów 2303
    SixWivesof:
    od tego dyskusja się zaczęła, wróć do początków tematu
  • Postów 2303
    ojo:
    para4445:
    SixWivesof:
    od tego dyskusja się zaczęła, wróć do początków tematu
    i do konca tematu nie bedzie wiadomo kto to jest...
    bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. chyba nie ma drugiego słowa, którego definicja byłaby tak płynna i tak nieokreślona