NOWOŚCI

 • Wprowadziliśmy ułatwienie w płatnościach przelewami z największych banków - można płacić bezpośrednio przez stronę banku z wypełnionym formularzem przelewu, bez konieczności ręcznego uzupełniania go. Wszystkie transakcje dokonywane w ten sposób są księgowane natychmiastowo bez opóźnienia.
  Nowe płatności działają w 14 największych bankach, m. in. PKO BP, Alior, BPH, BZWBK, Mbank, Inteligo. W pozostałych bankach płatności działają po staremu (z koniecznością wypełniania formularza i możliwym opóźnieniem).

 • 17.02.2015 11:13

  Ulegają zmianie ceny kont VIP i numery/treści wiadomości przy płatności SMS. Nowe ceny:
  VIP 1 dzień - 9,90 przelewem lub 11,07 przez SMS (VIP1 na numer 79880)
  VIP 30 dni - 19,90 przelewem lub 23,37 przez SMS (VIP30 na numer 91985)
  VIP 90 dni - 49,90 przelewem
  VIP 360 dni - 149,90 przelewem

  Zmiana cen ma związek rosnącymi kosztami utrzymania serwisu i kampaniami reklamowymi. Myślę jednak że wzrost poziomu serwisu jest widoczny dla każdego (szybkie działanie strony, większa liczna rejestrujących się użytkowników). Zmiana cen pozwoli wzbogacać serwis o kolejne funkcje.

 • 14.02.2015 14:39

  Funkcja dawania prezentów została przeniesiona z panelu na profil użytkownika - w menu po lewej link "PODARUJ PREZENT".

 • Dodaliśmy możliwość kupowania kont VIP na 24 godziny (cena 6,15 PLN) zamiast weryfikacji konta w tej samej cenie. Wykupienie VIP na dowolny okres zawiera w sobie weryfikacje konta więc zmiana jest mocno korzystna dla Użytkowników!

 • 27.01.2015 11:25

  Funkcja dodawania użytkowników do czarnej listy została przeniesiona z panelu na profil użytkownika - w menu po lewej link "DODAJ DO CZARNEJ LISTY".
  Usuwanie użytkowników z czarnej listy zostaje w starym miejscu ("Moje konto" -> "Ustawienia" -> "Czarna lista").

 • 21.01.2015 15:19

  Od paru dni strona działa w całości na nowych szybkich serwerach. Myśle że gołym okiem daje się zauważyć poprawę szybkości działania serwisu i od paru dni pełną bezawaryjność.
  Problemy techniczne które pojawiały się przez ostanie pare tygodni nie powinny już występować. Dziękuje wszystkim za cierpliwość.

 • Nowe usprawnienie - licznik wiadomości w górnym pasku strony oraz podgląd samej rozmowy są teraz odświeżane automatycznie - rozmowy działają teraz jak czat.

 • Dodaliśmy możliwość wysyłania zdjęć w prywatnych wiadomościach.

 • 31.07.2014 12:18

  Zmieniamy nazwę strony - mam nadzieje na lepszą - z sexfotka.pl zmieniamy nazwę na DATEZONE.COM

  Dlaczego nowa nazwa?
  - istniejąca nazwa od dawna nie jest aktualna, poza ocenianiem fotek strona przekształciła się w szerszy serwis społecznościowy
  - nowa nazwa mniej kojarzy się z tematyką dla dorosłych i pozwoli dotrzeć do "grzeczniejszych" użytkowników
  - oraz szerzej otworzyć się na użytkowników spoza PL

  Dlaczego nowa kolorystyka?
  Przeprowadzilismy badania z różnymi wersjami kolorów i nazw, wersja niebieska okazała się najbardziej akceptowalna. Wygląda że użytkownicy mają zakodowane w głowie że serwis społecznościowy musi być niebieski, nie będziemy z tym walczyć tylko wykorzystamy to

  Układ strony, funkcje, szata graficzna (poza kolorem) zostają bez zmian.
  Podobnie wszystkie konta rejestrowane na sexfotka.pl działają na nowej domenie!

 • 12.07.2014 09:43

  Problem z logowaniem na konta występujący dzisiaj rano został już rozwiązany, logowanie na wszystkie konta działa poprawnie - przepraszamy za zamieszanie.