NOWOŚCI

 • 03.07.2014 12:22

  Ostatnie nowości na stronie
  - Nowe menu górne z rozwijanymi działami "Społeczność" i "Serwis" (nowe opcje pojawią się niedługo)
  - Na profilach użytkowników dodaliśmy podstrony ze znajomymi i podziałem ich według płci, podobne podstrony z listą członków są na profilach grup i imprez
  - Ulepszona pomoc z podziałem tematycznym

 • 25.04.2014 11:30

  Uruchamiamy nowy dział strony "Imprezy": każdy może założyć nowe zdarzenie z określoną lokalizacją i czasem, do którego mogą się zapisywać się inni użytkownicy.
  Na razie Imprezy działają w wersji testowej, będziemy obserwować aktywność i rozbudujemy je o kolejne opcje - w pierwszej kolejności odpowiednie powiadomienia i wyszukiwarkę.

 • 16.04.2014 18:25

  Dodaliśmy możliwość ustawienia opisowego statusu - ustawia się go po wejściu w "Moje konto".
  Podstawowe funkcje:
  - status jest wyświetlany na każdej podstronie profilu pod nickiem
  - o zmianach statusu są informowani wszyscy nasi znajomi poprzez system powiadomień

 • Zostało dodane usprawnienie procesu zapraszania do znajomych: jeśli wysyłamy zaproszenie do osoby która sama zaprosiła nas już wcześniej to automatycznie zostajemy znajomymi.

 • Pojawiła się możliwość kasowania komentarzy napisanych przez siebie na profilach innych użytkowników. Ta opcja znajduje się w "Moje konto" -> zakładka "Komentarze" -> podzakładka "Wystawione".

 • Zdjęcia profilowe ustawiane od teraz będą powiązane ze zdjęciami w galerii. W praktyce - po usunięciu z galerii zdjęcia z którego jest wycięte zdjęcie profilowe, zdjęcie profilowe zostanie automatycznie zmienione na kolejne dostępne z galerii.

 • 19.07.2013 12:00

  Zostało dodane nowe pole do wypełnienia przez użytkowników - "Preferencje". Można wybierać wielokrotnie kilka opcji spośród 32 do wyboru. Chętnie dodamy więcej preferencji- proszę o wpisywanie sugestii!

 • 05.07.2013 11:01

  Dodaliśmy możliwość kupowania kont VIP w prezencie innym użytkownikom. Jedyny warunek: obdarowany musi już mieć status "konto zweryfikowane" (warunek dodany aby ograniczyć kupowanie prezentów lewym kontom i późniejsze pretensje).
  Nowa funkcja jest dostępna w "Moje konto" -> zakładka "Płatności" -> podzakładka "Prezenty".

 • 20.06.2013 13:26

  Dodaliśmy do wyboru nową płeć "Trans", można wybrać ją przy rejestracji, wyszukiwarce sex anonsów erotycznych oraz najnowsi/rankingi/online. Właściciele istniejących kont zainteresowani zmianą - prosze o zgłoszenia przez fomluarz kontaktu http://www.datezone.com/contact/ wystarczy wpisać "TRANS" w treści.
  Boxy na stronie głównej z najnowszymi użytkownikami/zdjęciami/rakningami pojawią się za pare dni kiedy nazbiera się więcej profili z ustawioną tą płcią.

 • Powiadomienia zostały przeniesioe z osobnej zakładki "Powiadomienia" do głównej zakładki widocznej po zalogowaniu "Dane" - i tam są w podzakładce "Powiadomienia".