NOWOŚCI

 • Pojawiła się możliwość wyszukiwania ogłoszeń erotycznych użytkowników w okolicy danej miejscowości (w promieniu 10/25/50/100 km od), opcja znajduje się w wyszukiwarce prostej i zaawansowanej.

 • 09.01.2013 15:24

  W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian na portalu
  - miejscowości użytkowników wybiera się teraz z listy a nie wpisuje
  - linki wysyłane na forum i wiadomościach dają sie klikać
  - została udoskonalona zasada obliczania listy użytkowników online, pokazuje teraz mniej osób (ok. 10-15%) za to wskazania są dokładniejsze
  - w zakładce "znajomi" są wyświetlane dokładne daty ostatniego zalogowania naszych znajomych

 • 30.10.2012 10:11

  Zmieniliśmy zasade działania podglądacza, fakt wystąpienia wejścia na profil jest teraz zapisywany i wyświetlany dla wszystkich kont użytkowników randek. Dostęp do pełnej listy odwiedzin wraz z loginami odwiedzających jest dostępny tak jak było to wcześniej po wykupieniu VIP, lista obejmuje teraz także odwiedziny w czasie przed wykupieniem VIP.

 • Został uruchomiony nowy kanał płatności kartami kredytowymi! Kanał jest dostępny między opcjami płatności przelewem, jest obsługiwany przez bezpiecznego zagranicznego operatora Zombaio. Generalnie ta droga płatności jest kierowana do użytkowników spoza Polski, transakcje są rozliczane w USD, stąd mogą występować różnice w cenie abonamentów nabytych tą drogą, podobnie mogą nie zadziałać karty w PLN wystawione przez polskie banki.

 • 10.08.2012 18:23

  Na stronie głównej pojawił się nowy box z listą kilku "popularnych grup" - są to grupy do których dołączyło najwięcej nowych członków w ciągu ostatniego tygodnia.

 • Zostało poprawione odtwarzanie filmów na telefonach z Androidem, filmy odtwarzają się w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowych playerów. Zmiana dotyczy filmów dodawanych od teraz.

 • 23.07.2012 11:04

  Została uruchomiona wyszukiwarka forum.

 • 13.02.2012 14:14

  Pojawiła się możliwość dodawania filmów Zachęcam do testowania!
  Dodawanie i edycja filmów jest w Moje Konto -> Filmy.

  Pare uwag
  1/ Filmy po wysłaniu nie pojawiają sie od razu bo muszą zostać przekonwertowane na format który da sie odtwarzać w przeglądarce - konwersja może potrwać do kilkudziesięciu minut.
  2/ Wymagania co do typu pliku - avi, wmv, mpeg lub flv, minimalny czas trwania filmu to 60, maksymalny to 3600 sekund. Prosimy nie dodawać filmów ściągniętych z internetu - będą usuwane przez moderatorów podobnie jak zdjęcia z internetu!
  3/ Filmy można oceniać i komentować podobnie jak zdjęcia, jeśli będzie zainteresowanie to na stronie głównej pojawi się okienko "Najnowsze filmy"

 • 13.01.2012 14:19

  Kilka ostatnich zmian na stronie
  - Konta na które nie logowano sie dłużej niż 3 lata są usuwane
  - Edycja i usuwanie własnych postów na forum jest możliwe do 24h od napisania
  - Na forum dodano wyświetlanie nazwy cytowanego użytkownika
  - Zmieniono sortowanie użytkowników w wyszukiwarce na "po dacie ostatniego logowania"
  - Jest dodany podział na regiony dla kilku nowych krajów

 • 12.12.2011 14:22

  Zostały dodane powiadomienia o zdarzeniach na profilu wysyłane na pocztę.
  Są 3 poziomy powiadamiania:
  1/ wszystkie akcje (otrzymanie wiadomości, zaproszenia do znajomych, bycie dodanym do znajomych, otrzymanie komentarza do profilu lub fotki, otrzymanie oceny, zgłoszenie do grupy której jesteś właścicielem, nowe wypowiedzi na forum w wątku którym brałeś udział)
  2/ podsumowanie raz dziennie
  3/ wcale

  Poziom powiadomień moźna ustawić w panelu użytkownika w zakładce Ustawienia -> Powiadomienia.