NOWOŚCI

 • 13.01.2012 14:19

  Kilka ostatnich zmian na stronie
  - Konta na które nie logowano sie dłużej niż 3 lata są usuwane
  - Edycja i usuwanie własnych postów na forum jest możliwe do 24h od napisania
  - Na forum dodano wyświetlanie nazwy cytowanego użytkownika
  - Zmieniono sortowanie użytkowników w wyszukiwarce na "po dacie ostatniego logowania"
  - Jest dodany podział na regiony dla kilku nowych krajów

 • 12.12.2011 14:22

  Zostały dodane powiadomienia o zdarzeniach na profilu wysyłane na pocztę.
  Są 3 poziomy powiadamiania:
  1/ wszystkie akcje (otrzymanie wiadomości, zaproszenia do znajomych, bycie dodanym do znajomych, otrzymanie komentarza do profilu lub fotki, otrzymanie oceny, zgłoszenie do grupy której jesteś właścicielem, nowe wypowiedzi na forum w wątku którym brałeś udział)
  2/ podsumowanie raz dziennie
  3/ wcale

  Poziom powiadomień moźna ustawić w panelu użytkownika w zakładce Ustawienia -> Powiadomienia.

 • 25.11.2011 14:16

  Pojawiło się pare nowych emotikonów

 • 25.11.2011 13:33

  Rozszerzyliśmy funkcje powiadomień o nowe zdarzenia dotyczące własnego profilu: otrzymanie prywatnej wiadomości, otrzymanie zaproszenia do znajomych, zaakceptowanie wysłanego zaproszenia do znajomych, otrzymanie oceny, komentarza, komentarza do fotki, zgłoszenie do grupy której jestem właścicielem, wypowiedź na forum w wątku w którym brałem udział.
  Powiadomienia otrzymały nową zakładke gdzie można je sortować według typu, natomiast lość powiadomień w głównej zakładce zostałą obcięta do 5.

 • Na profilach użytkowników pojawiła się nowa opcja: dodawanie do ulubionych. Lista ulubionych profili jest wyświetlana w panelu użytkownika w zakładce "Ulubione".

  Przy okazji zabawa profile które zostaną dodane do ulubionych przez największą liczbę użytkowników do końca tego miesiąca (30.11.2011) dostaną
  pierwsze 5 miejsc - VIP na 360 dni
  kolejne 5 miejsc - VIP na 90 dni

 • Jest nowa możliwość podglądu otrzymanych komentarzy do sex fotek - w zakładce "Komentarze" pojawiła się nowa podzakładka, w której wyświetlane są otrzymane komentarze do wszystkich fotek z podziałem na dni (podobnie jak wyswietlane są otrzymane oceny).
  Nowa funkcja powinna być ułatwieniem dla osób które mają dużo fotek.

 • W miejsce opcji "Orientacja" hetero/homo/bi pojawiło się "Szukam" kobiet/mężczyzn/par - jest to pojemniejszy termin i daje większą liczbę kombinacji - zachęcam do uzupełniania!

 • 12.10.2011 10:12

  W zakłace "głosy" jest wyświetlana ilość i średnia głosów oddawanych na profile w starym systemie oceniania przed 11.09.2011. Istnieje możliwość:1/ przepisania starych głosów do pierwszej fotki
  2/ usunięcia ich
  Stare głosy które nie zostaną przepisane do 31.10.2011, bedą usunięte.

 • 25.09.2011 08:11

  Mamy nowe logo - jak widać - mam nadzieje że sie spodoba.
  W najbliższym tygodniu kolejne zmiany w wyglądzie. W razie problemów z wyświetlaniem sex anonsów prosze odświeżać stronę (klawisz Ctrl + R)

 • 15.09.2011 10:38

  W panelu użytkownika pojawiła się nowa zakładka "Powiadomienia" - są tam prezentowane informacje o ostatnich akcjach dokonywanych przez znajomych, takich jak: aktualizacja profilu, dodanie nowej fotki, dodanie nowego znajomego, urodziny znajomego, założenie nowej grupy przez znajomego, dołączenie znajomego do grupy.
   
  Zapisywanie zdarzeń zaczęło sie od teraz, starsze zdarzenia nie są wyświetlane.
   
  Po testach i dopracowaniu szczególów ta funkcja prawodpodobnie trafi na główny ekran w panelu użytkownika.