NOWOŚCI

 • 25.11.2011 14:16

  Pojawiło się pare nowych emotikonów

 • 25.11.2011 13:33

  Rozszerzyliśmy funkcje powiadomień o nowe zdarzenia dotyczące własnego profilu: otrzymanie prywatnej wiadomości, otrzymanie zaproszenia do znajomych, zaakceptowanie wysłanego zaproszenia do znajomych, otrzymanie oceny, komentarza, komentarza do fotki, zgłoszenie do grupy której jestem właścicielem, wypowiedź na forum w wątku w którym brałem udział.
  Powiadomienia otrzymały nową zakładke gdzie można je sortować według typu, natomiast lość powiadomień w głównej zakładce zostałą obcięta do 5.

 • Na profilach użytkowników pojawiła się nowa opcja: dodawanie do ulubionych. Lista ulubionych profili jest wyświetlana w panelu użytkownika w zakładce "Ulubione".

  Przy okazji zabawa profile które zostaną dodane do ulubionych przez największą liczbę użytkowników do końca tego miesiąca (30.11.2011) dostaną
  pierwsze 5 miejsc - VIP na 360 dni
  kolejne 5 miejsc - VIP na 90 dni

 • Jest nowa możliwość podglądu otrzymanych komentarzy do sex fotek - w zakładce "Komentarze" pojawiła się nowa podzakładka, w której wyświetlane są otrzymane komentarze do wszystkich fotek z podziałem na dni (podobnie jak wyswietlane są otrzymane oceny).
  Nowa funkcja powinna być ułatwieniem dla osób które mają dużo fotek.

 • W miejsce opcji "Orientacja" hetero/homo/bi pojawiło się "Szukam" kobiet/mężczyzn/par - jest to pojemniejszy termin i daje większą liczbę kombinacji - zachęcam do uzupełniania!

 • 12.10.2011 10:12

  W zakłace "głosy" jest wyświetlana ilość i średnia głosów oddawanych na profile w starym systemie oceniania przed 11.09.2011. Istnieje możliwość:1/ przepisania starych głosów do pierwszej fotki
  2/ usunięcia ich
  Stare głosy które nie zostaną przepisane do 31.10.2011, bedą usunięte.

 • 25.09.2011 08:11

  Mamy nowe logo - jak widać - mam nadzieje że sie spodoba.
  W najbliższym tygodniu kolejne zmiany w wyglądzie. W razie problemów z wyświetlaniem sex anonsów prosze odświeżać stronę (klawisz Ctrl + R)

 • 15.09.2011 10:38

  W panelu użytkownika pojawiła się nowa zakładka "Powiadomienia" - są tam prezentowane informacje o ostatnich akcjach dokonywanych przez znajomych, takich jak: aktualizacja profilu, dodanie nowej fotki, dodanie nowego znajomego, urodziny znajomego, założenie nowej grupy przez znajomego, dołączenie znajomego do grupy.
   
  Zapisywanie zdarzeń zaczęło sie od teraz, starsze zdarzenia nie są wyświetlane.
   
  Po testach i dopracowaniu szczególów ta funkcja prawodpodobnie trafi na główny ekran w panelu użytkownika.

 • 11.09.2011 07:57

  Został zmieniony dotychczasowy system ocen! Zamiast oceniać "osoby", ocenia się "fotki".
  1. Skala do głosowania na profilu użytkownika została przeniesiona na podstronę ze zdjęciem (trzeba kliknąć na duże zdjęcie albo na miniaturke na liście).
  2. Możliwe jest ocenianie więcej niż 1 fotki danego użytkownika.
  3. Średnia głosów użytkownika jest teraz średnią głosów na wszystkie fotki tej osoby.
  4. Możliwe jest zerowanie ocen dla każdej sex fotki.
   
  Zmiany pozwolą na dalszy rozwój serwisu o nowe opcje, takie jak osobne komentarze do każdej fotki, i dotarcie do szerszej grupy użytkowników.

 • Na forum pojawiły sie nowe działy: "Przywitaj się", "Ogłoszenia" i "Techniczny". Ponadto dodano możliwość edycji postów.