O mnie

Płeć:
Para (Kobieta i Mężczyzna)
Wiek:
35 i 35 lat
Miejscowość:
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Imię:
On i Ona
Języki:
Polski (główny)
Wzrost:
185 cm
Znak zodiaku:
Waga i Waga
Włosy:
Brunet(ka)
Związki:
W małżeństwie
Dzieci:
Mam
Alkohol:
Lubię
Papierosy:
Palę okazyjnie
Szukam:
W celu: Seks bez zobowiązań
O mnie:

Witajcie,

w pierwszym zdaniu pragniemy zaznaczyć, że NIE SZUKAMY mężczyzny do układu 2+1 ! Może w przyszłości się to zmieni, ale na dzień dzisiejszy mówimy NIE. Jesteśmy zwariowanym zarówno na co dzień jak i w igraszkach małżeństwem. Lubimy poszukiwać nowych doznań i "przyjaciół", którzy nam w tym pomagają. On: heteryk, Ona: BI ( swojego czasu w związku z kobietą ).Oczywiście oboje pracujemy, a wolne chwile spędzamy na różnoraki sposób. Z upływem czasu uzupełnimy opis.

Poszukujemy:

miłej, zadbanej i atrakcyjnej na swój sposób przyjaciółki. Granice wiekowe ( 25 - 40 ) Mamy tu na myśli nie tylko wspólne zabawy we troje, ale również wypady na piwo czy na pogaduchy. Nie zależy nam na jednorazowej przygodzie, ale na budowaniu relacji.

Lubię:
Jak każdy z nas lubimy wiele rzeczy, a czy sens o nich tu pisać ? Będzie okazja się poznać to się dowiesz. Nadmienimy tylko, co preferujemy w sexie ( bo to główny cel założenia przez nas profilu ):

- Dominacja - Rimming - Spanking - Wulgaryzm - Strapon Sex - Charakteryzacje -

w praniu zawsze wychodzi, że coś jeszcze.

Nie lubię:
Wręcz nienawidzimy tych pseudo BI panienek, a raczej "zagubionych" Panów, którzy z braku zainteresowania płcią piękną wklejają zdjęcia z netu i mają ubaw z otrzymywanych wiadomości. Żenada !

Panienek, które zakładają tu profil, tylko po to, aby czytać wiadomości w stylu:
" ale masz fajne ... ", " ale bym Cię ...", nie rozumiemy jak to może kręcić kogoś. Więcej szacunku dla siebie DZIEWCZYNKI !

C.D.N.

Zainteresowania:
Fantastyczne fotki dodane do Galerii Prywatnej, aby się tam dostać trzeba się postarać ;)

BARDZO PROSIMY PRZECZYTAĆ Z MEGA KUR.A UWAGĄ PONIŻSZE ZDANIA !!

Do grona znajomych przyjmujemy TYLKO i WYŁĄCZNIE osoby, z którymi wymienimy kilka zdań, bądź te, które zaciekawią nas same w sobie. Nie kolekcjonujemy " znajomych" tylko, po to, aby ładnie to wyglądało na profilu !

Kolejna sprawa:

wysyłacie zaproszenie do znajomych w jakim celu ? Dorwać się " Prywatnej" ? Nie tędy droga .. Prosimy sprawdźcie znaczenie słowa " ZNAJOMI" !!

Zanim coś zrobisz lub powiesz pomyśl dwa razy ! ( z tym myśleniem większość z Was ma duże problemy ) !

Jeszcze jedna sprawa: NIE INTERESUJE nas nawiązanie znajomości z Kobietami względnie parami z poza Wielkopolski. Mija się to z celem dla nas.

Do grona tego NA PEWNO nie trafią SAMOTNI panowie !

Kiss ...

Kogo szukam:
Mamy siebie, ufamy sobie w 100% i nie mamy przed sobą zarówno tajemnic jak i tematów TABU.