O mnie
Płeć:
Kobieta
Wiek:
43 lat
Miejscowość:
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Imię:
Gosia
Języki:
Polski (główny)
Wzrost:
174 cm
Znak zodiaku:
Ryby
Włosy:
Blond
Rozmiar biustu:
D
Alkohol:
Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę
Preferencje:
depilacja, gang bang, naturyzm, piercing, pieszczoty, pocałunki, pończochy, seks grupowy, swingers
Szukam:
Osób płci: Mężczyzna, W wieku: od 25 do 35 lat, W celu: Seks bez zobowiązań
O mnie:

NIE SPOTYKAM SIĘ SAM NA SAM!!!!!
21 stycznia kolejny mega gangbang, razem z Panią Smith_GB i kilkoma koleżankami nimfomankami, czekamy na młodych, sprawnych singli.

Większość z Was panowie tutaj to albo gówniarze albo tępaki. To jakaś masakra jest. Tak więc krótko. - nie masz zdjęć, wyślij w pierwszej znajomości, jak nie - blokada - nie jesteś z Wawy, nie pisz, - proponujesz kasę za seks, blokada - z nowo poznanymi, na początek, spotykam się tylko na sex imprezach w klubach swingers, lub domówkach które organizuję z koleżankami, jak nie rozumiesz, nie pisz jak mimo wszystko nadal nie rozumiesz i piszesz - blokada - na wiadomości typu "jak się masz?", "co porabiasz", "cześć" nie odpisuję, bo co kuźwa mam odpisać??? jak będziesz się powtarzał - blokada - jak masz powyżej 35 lat, nie pisz, jak nie rozumiesz - blokada.
Brak odpowiedzi, to tez odpowiedź. Odpowiadam tylko na konkretne propozycje spotkań zgodnych z moim opisem.
Czekam na konkretne propozycje spotkań w klubie swingers, lub na domówkach od panów w wieku 25-35 L, z Warszawy, z galerią fotek pozwalającej na zobaczenie jak wyglądasz, nie tylko penis, sylwetka też jest ważna.
I na koniec. Panowie inteligenci z wysp. GB to skrót od Gang Bang, nie od Great Britain...