O mnie

Płeć:
Para (Kobieta i Mężczyzna)
Wiek:
32 i 32 lat
Miejscowość:
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Języki:
Polski (główny)
Wzrost:
175 i 150 cm
Znak zodiaku:
Bliżnięta i Bliżnięta
Włosy:
Szatyn(ka) i Brunet(ka)
Związki:
Wolny(a)
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Piję okazyjnie
Papierosy:
Palę okazyjnie
Preferencje:
bukkake, creampie, cuckold, gang bang, głębokie gardło, połykanie, seks grupowy, swingers, trójkąt 1K+2M
Szukam:
Osób płci: Kobieta, Para, W celu: Realne spotkania
O mnie:

ONI.. czyli on i koleżanki i koledzy... czasem w układzie jedna suka i wielu facetów czasem kilka par, czasem dwie dziewczyny i jeden facet... wszystko zależy. Cenimy prywatność więc unikamy zdjęć tatoo czy twarzy i twarze pokazujemy na prawdę nielicznym i także waszą prywatność szanujemy.

Drodzy sponsorzy dla nas sex jest bezcenny wiec nie ma ceny jaka nas przekona do czegoś więc wasze oferty są z góry skazane na niepowodzenie :P

Profil powstał z upodobania do więcej niż jednego partnera i na początku było ich dwóch i ona jedna - uległa sunia (w albumie old stories). Potem pojawiła się gościnnie chinka która na kilka miesięcy odwiedziła nasz kraj a ponieważ lubiła cockold i chciała spróbować polskich smaków zarówno facetów jak i kobiet to było parę niesamowitych spotkań także z kilkoma parami z tego serwisu. Z tych spotkań powstało trochę zdjęć i filmów ale z racji ogromnego zainteresowania ciasną azjatką i braku czasu a potem zasypania nas tysiącem maili i zaproszeń potrzebowaliśmy odetchnąć od tego zamieszania, dlatego trochę czasu profil był nieaktywny. Znowu wracamy po nowe przygody i pomysły... Odpowiedzi z naszej strony mogę być opóźnione bo zawsze czytamy profil autora i na to potrzeba chwili czasu.

Jeśli kogoś z Was dziwi, że mamy tak wielu znajomych to dlatego, że serwis jest dostępny bez logowania dla każdego i nie mamy ochoty, żeby każdy sobie oglądał wszystko w naszych galeriach. Wam też polecamy zastanowić się co umieszczacie tutaj, bo kod strony pozwala bez problemu skopiować każdy Wasz film i każde zdjęcie bez znaku wodnego i oczywiście jeśli lubicie jak inni posługują się Waszymi zdjęciami to my nie wnikamy ale wolimy mieć więcej naszych w prywatnych galeriach:)
SAMOTNI PANOWIE DZIĘKUJEMY NIE JESTEŚMY NA RAZIE ZAINTERESOWANI... USZANUJCIE TO JAK NAM SIĘ JAKIŚ PAN SPODOBA SAMI NAPISZEMY :)

Lubimy:
Nagrywać filmiki z takich spotkań :)
Większość nowych filmow powstaje z pomocą kamery GOPro4 Black więc można zachować efekt widzenia pierwszej osoby ale na wiosenne plenery mamy gotowego drona jakby trzeba nagrac coś większego z góry w fajnym miejscu.
Wszystko ograniczone tylko wyobraznia i pomysłami do realizacji...
Lubimy podróże i motoryzacje czyli auta i motocykle, także łączyć to z realizacja pragnień i scenariuszy, zatem czekamy na wasze pomysły, może je razem zrealizujemy. Jeśli zastanawiacie się nad naszym długim Nickiem podpowiedź tak
lubimy motorówki czekamy na was i na sezon.
Starannie wybieramy partnerów co nie znaczy, że nie jesteśmy spontaniczni i jeśli tylko mamy możliwość to lubimy szybkie decyzje ale nie z każdym i byle jak i byle gdzie. Trasa na drugi koniec Polski czy weekend w fajnym miejscu jesteśmy na tak.

Nie lubimy:
Nie lubimy wszechobecnych fejków i marnowania naszego czasu. Szybko ustalamy że się pod kogoś podszywasz jeśli już tak robisz to szkoda czasu naszego i twojego. Mamy kilka sprawdzonych metod na weryfikację i lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy. Więc profile dopiero co założone gdzie nie ma fot niech liczą się z naszym wolnym odpisywaniem. Ostatnio także, Zbiornika, bo od marca 2013 admini nie ogarniali kuwety i nie potrafili zweryfikować nam konta a było wiele prób i ponad 400 głosów na TAK od użytkowników. Nawet przez te dwa miesiące nikt nie raczył odpisać na nasze pytania co robimy źle i w czym problem. Dlatego skasowaliśmy tam konto (On18nastkapluschinka) i będziemy na razie tylko tu. Pozdrawiamy naszych fanów, przyjaciół ze Zbiornika i tych, których tam poznaliśmy ale nie mieliśmy możliwości porozmawiać w oczekiwaniu od marca na weryfikację...

Zainteresowania:
Collect Moments! Not Things!