FORUM

• Postów 608
    Spadam stąd ,bo jeszcze się mądrością zarażę od pana konica 11
  • Postów 608
    AngelsWrath:
    dokładnie, tak jak się spodziewałam.
    Czego sie spodziewałaś ,że to pochwalę?
  • Postów 608
    Pan kocica11 najpierw pisze ,potem myśli ,co chwilę dodaje i usuwa swoje ,na co??????????????????????Nie wiadomo.A Ty się mnie czepiasz ,ja nie usuwam swoich postów .
  • Postów 608
    Czyli mamy podobny sposób myślenia.
  • Postów 4
    A ja za to mam fantazje zeby moc sobie wymacać siostre pod czas snu a na koniec sie na nią obficie sposcic . Lub tez miałem fantazje zeby sie z siostra na spiocha zabawic lub tez normalnie za jej zgoda ale wiadom nic z tych rzeczy nie jestem mozliwe wiec fantazje pozostaną juz na zawsze tylko fantazjami
  • Postów 1
    Hej ja miałem fantazje żeby posowac mojej żony siostrę i szfagierke siostra 21 lat A szfagierke 33 jedna i druga niezła sztuka i w końcu po pijaku szfagierka poszła walizka się nieziemsko przez rok mazowi nie dawała wolał mi dac wszysto mogłem z nia robić w dupe spusc do buzi polyk no Full Obcja A ona lubi ten sport dobra jest w tym.No siostra niestety mi nie da ale za to ze szfagierka nadrabiam i ostro mnie ćwiczy albo ja jaA jak wypije to wulkan sexu jak ktoś ma możliwość walić szfagierke to polecam sa nie wyzyte
  • Mnie kręci młodsza siostra ma 17 lat :) Lubię patrzeć na jej tyłek kiedy śpi w stringach :) Chciałbym z nią się pobawić ale jakoś odwagi brak, nie wiem jak zareaguje :)
  • mi tez sie kuzynka podoba :P
  • Ja ludki poziom incestu osiągnąłem już maximum, Nie ciągnie mnie do mojej mamy tylko dla idei łamania zakazu, chociaż z siostrami jest inaczej bo mam 2 i są fajne. To jest tak podniecające...jak już za głęboko w to wejdziesz to nie ma odwrotu, uwierzcie mi.
  • Postów 44
    Ja mam ten problem ze aż z 4 kuzynkami chciałbym sie przespać...