FORUM

AUTOR POST
  • Postów 4
    mama mnie podnieca ,ma piękna cipke zarośniętą
  • Postów 4
    widziałem mame pod prysznicem
  • Postów 1
    Zabawiam sie ze szwagierka
  • Postów 3
    robiłem tobz siostra
  • Postów 1

wPoszukiwaniuJej:
    Mnie kręci młodsza siostra ma 17 lat :) Lubię patrzeć na jej tyłek kiedy śpi w stringach :) Chciałbym z nią się pobawić ale jakoś odwagi brak, nie wiem jak zareaguje :)
    i miałeś coś ?
  • Postów 6
    Ja za to często fantazjuje o siostrze np często fantazjowalem o tym jak bym Sis na śpiocha sobie od tylu w jej piękny tyłeczek ruchał przy czym bawiłem się jej bielizna, oglądając przy tym jej zdjęcia i filmiki na necie z tego typu rzeczami . Miałem tez fantazje ze np siostra wraca z jakiejś imprezy np pijana lub do tego tez porobiona jakiś tematem i mnie przyłapuje na rym jak wale kreskę będąc w jej bieliźnie i mnie prosi czy tez bym jej nie posypał po czym zaczyna ze mną gadać o tym co mnie w niej kręci i powoli się rozkręcamy i zaczynamy się różnie zabawiać przy czym co jakiś czas ja sobie wale kreski z jej tyłeczka lub cycków a ona z mojego kutaska . Ogólnie różne przeróżne fantazje mam o Sis ale to tylko fanatazje . Ogólnie zawsze kiedy się porobić jakimś tematem to nachodzi mnie straszna ochota na Sis i wtedy lubię sobie założyć jej jakieś majteczki i oglądać sobie jej różne zdjęcia i przy tym oglądać sobie jej majteczki i staniczki i wyobrażając sobie jak w danej bieliźnie musiała pięknie wyglądać .
  • Postów 7
    Mam ochote na kuzyne
  • Postów 1
    Młodszej kuzynce robiłem minetke ;)