FORUM

• Postów 72
    Fantazje ze szwagierką 40 lat siostra żony podglądam też ją nago i pokazuje się jej sam nago ,kiedyś robiłem to niby przypadkiem a teraz to jak jestesmy sami chodzę nago przy niej ,tez jej wysyłam nieraz nagie fotki straszy od pół roku że żonie pokaże ale jeszcze tego nie zrobiła ;)
  • Postów 8
    mnie podnieca siostra dziewczyny i ich mamusia ;)
  • Postów 14
    Opiszę wam pewną historyjkę wigilijną.
    Na święta wybrałem się do siostry, wiadomo przygotowania do wigili wszyscy się krzątają, aż tu nagle, siedząc na kanapie
    zapatrzyłem się na jej córkę, dokładnie na przepiękną krągłą dupcie.
    Nie myślcie że jestem jakimś zboczeńcem, bo spotkało mnie to pierwszy raz. (a może jestem).
    Po chwili zauważyłem że mi stanął, wszystko byłoby w porządku gdyby była pełnowymiarowa.
    Cały strzał polega na tym że ma dopiero trzynaście lat.Ogólnie nawet jak na swój wiek jest filigranowa.
    Ale jej tyłeczek w leginsach wyglądał oszałamiająco!
    Poszliśmy spać coś około drugiej, zasnąłem jak zajechany koń, ale obudziłem się o 5:06.
    Faktem jest że śniła mi się, nie ona, lecz jej sama dupcia w stringach.
    Kiedy się obudziłem, nie wierzyłem że mój, raczej mały kutas może być tak wielki!
    Wystawał mi za gumkę od piżamy, skóra całkiem z niego ściągnięta, żyły powyłaziły,łeb czerwony i mokry,
    poszedłem do łazienki go obejżeć, i ku mojemu zdziwieniu, jak ściągnąłem piżamę nawet jaja nie wisiały,
    lecz były nabrzmiałe i pełne.
    Miałem wrażenie że nie jest mój, nawet jak go chwyciłem, to w ręce wydawał się dużo większy.
    Czułem jak sperma przelewa sie w jądrach, była gorąca i chciała eksplodowwać niczym lawa z wulkanu.
    Wtedy pomyślałem o tej pięknej dupci, która spała w pokoju obok, wiedziałem że muszę go strzepać,
    ale był tak naciągnięty że aż bolał.
    Byłem tak podniecony że się trząsłem, musiałem spojrzeć na tą dupcie żeby dojść.
    Wszedłem do jej pokoju trzymając się za jaja i je ściskałem, myślałem tylko o jej dupci, żeby ją zobaczyć,
    ale zobaczyłem coś zupełnie nieoczekiwanego.
    Leżała na łóżku, ale na plecach, jedną nóżkę miała opartą o podłogę a drugą podkurczoną, miała na sobie koszulkę i
    zwykłe majtki (to najlepsze), które się jej trochę usuneły i rancikiem wżynały w cipkę.
    To był mój koniec, poczułem jak jaja pompują spermę, jak idzie ona w górę mojego pisiolka, chwyciłem go w dłoń
    wykonałem dwa ruchy w gorę i dół, i poszło ze mnie jak z fontanny.
    Zanim zdążyłem przyklęknąć poleciało jej na koszulkę i włosy resztę zdążyłem skierować na jej majtki i pół wystającej cipki.
    Takiego orgazmu jeszcze nie miałem, spermy było tyle jakbym na nią nasikał.
  • Postów 59
    Mmm super opowiesc az samemu mi stana
  • Postów 49
    Radzio198927:
    ja wczoraj spelnilem swoje marzenie przelecialem mija sexowna szwagierke
    No to tylko mogę ci pozazdrościć bo też mam ochotę zabawić się że szwagierka
  • Postów 3
    999tomek:
    pamietam ze jako 15 letni chlopak mialem ogromna ochote na seks z moja ciotka pamietam ze nieraz iak wygladala przez okno to mialem ochote podejsc od tylu podniesc jej spudnice do gory sciagnac majtki rozchylic posladki i wylizac kakaowe oczko
    podoba mi sie twoja fantazja
  • Postów 14
    Najlepiej sperma wygląda na majtkach młodej dupci!
  • Postów 1
    mnie brat zgwałcił jak miałem 14 lat
  • Postów 7
    Przez jakis czas miałem fantazje odnośnie jednego z dalszych wujków, ktory charakteryzuje się naprawdę ogromnymi rozmiarami penisa. Dosłownie wisi mu jak pęto kiełbasy, a strumień moczu podczas odlewania się jest tak gruby, jakby niemalże ktoś wylwał wodę z butelki. Pamietam to, bo wlasnie oddawal mocz w momencie gdy go przypadkowo podglądnąłem. Później próbowałem kilka razy jakoś się zakraść by popatrzeć jeszcze na tą maczugę, ale zawsze obawiałem się konsekwencji, gdyby np poczuł dotyk pomimo snu. Podniecała mnie też myśl jak sobie wyobrażałem jego i ciotkę w scenach seksu. Musiał ją nieźle posuwać. Jedyne co mnie zastanawia, to czy praktykowali anal. Jeśli tak, to ciotka jest niezłą suczką
  • Postów 14
    Sorry! Juz nie mam fantazji. zostałem wuruchany przez dwie młodziutkie siostry.
    Dzięki za internet!