FORUM

• Postów 712
    Hobbit96:
    Ja od Stycznia na ręcznym jadę
    Zdeterminowany jesteś... bardzo wyrozumiałe auto musisz mieć ;)
  • Postów 126
    No cóż czasami trzeba ręczny popuścić i jak się nie ma umiejętności podrywania to zostaje opcja na godziny, kosztowne ale ręczny w aucie odpocznie

ps. IlikeItLoud aż padłem ze śmiechu dobry tekst
  • Postów 712
    Hobbit96:
    Trzeba żyć nadzieją...Może jakaś się nade mną zlituje
    Na litość to najgorsze branie wszech czasów.
  • Postów 126
    Hobbit96:
    Nadzieja zawsze jest ale nadejdzie taki dzień że już i ona pójdzie sobie.
    Nie licz że jakaś się zlituje to tak nie działa.
    Jak nie umiesz bajerować i nie jesteś przystojny to tylko ręczny pozostaje.
    No ale podobno każda potwora znajdzie swojego amatora więc....
  • Postów 712
    Hobbit96:
    A kto powiedział, że na litość? Będę podbijał do tych pijanych
    Pijanych znaczy się takich, którym już będzie wszystko jedno? Trochę słabo się cenisz, chłopie.
  • Postów 126
    Hmm podobno kobieta staje się piękniejsza w miarę wypitego alkoholu przez faceta to w drugą stronę to też działa?
  • Postów 712
    dreambox32:
    Hobbit96:
    Nadzieja zawsze jest ale nadejdzie taki dzień że już i ona pójdzie sobie.
    Nie licz że jakaś się zlituje to tak nie działa.
    Jak nie umiesz bajerować i nie jesteś przystojny to tylko ręczny pozostaje.
    No ale podobno każda potwora znajdzie swojego amatora więc....
    Wygląd to zawsze rzecz gustu. "Potwora" dla jednego, dla drugiego "ma to coś". I oczywiście tyczy się to obu płci.
    @Hobbit96, Ubrać się fajnie można, nie sypać może tanich bajer ale zwyczajnie od "cześć" zacząć, "jestem X" hmm? Z jedną nie pogadasz,ale z drugą może tak. Bierz się za taką, co przyszła z jedną góra dwiema koleżankami, bo jak w stadzie to też ciężko wyrwać...naszepcą jej do ucha i tyle ją zobaczysz. I nie proponuj od razu drinka, bo tylko ją odstraszysz. Wiadomo,że chcesz upić i wykorzystać I pewności siebie, bo to uskrzydla.
  • Postów 712
    dreambox32:
    Hmm podobno kobieta staje się piękniejsza w miarę wypitego alkoholu przez faceta to w drugą stronę to też działa?
    Tak. Może nie tyle pięknieje ,co (przynajmniej w moim przypadku) ochota większa się pojawia. A to już jakiś zaczątek dla poszukiwaczy.
  • Postów 126
    Ja akurat nie pije alk więc no cóż
  • Postów 712
    Hobbit96:

Sęk w tym, że ja nie chodzę do klubów :v Właściwie to nie ruszam dupy z akademika, bo po co? I właściwie muszę przyznać, że poziom komunikacji werbalnej mam na poziomie ameby, więc z bajerą ciężko.
    Po co? No jak nie masz po co ruszać tyłka z akademika, to o czym w ogóle mowa :)?