FORUM

AUTOR POST
  • Zakładamy ten temat bo zapewne się przyda gdyż problemów na datezone nie brak.
    I tak dzisiaj pojawił się problem z dodawaniem/usuwaniem i wyświetlaniem zdjęć, A mowa tutaj o własnej galerii zdjęć.
    Bo chcąc usunąć jakieś nasze zdjęcie pojawia się komunikat, że to zdjęcie już jest/zostało usunięte gdy w rzeczywistości nadal widnieje w naszej galerii.
    Natomiast w przypadku dodawania zdjęć do galerii pojawia się komunikat:
    "Wystąpił błąd. Skontaktuj się z administratorem strony podając kod błędu: FTx002"
    Ponadto nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia na datezone w galeriach innych użytkowników tylko widnieje w tym miejscu ikonka uszkodzonego pliku.
    Kolejny problem to ten, że od jakiegoś czasu na stronie głównej widnieją niezmiennie te same zdjęcia.
    Jak na dziś to wszystko co zauważyliśmy i zaobserwowaliśmy.

Może ktoś łaskawie z administracji wyjaśnić nam tutaj co się dzieje i co jest przyczyną tych problemów?

Z góry dziękujemy
  • Postów 4
    Serio? Jednego dnia bez sprawnego portalu nie potrafią Państwo wytrzymać? Jak dzisiaj nie będzie naprawione, to będzie jutro. Zdarza się. Nie samym portalem człowiek żyje.
  • yesidont:
    Serio? Jednego dnia bez sprawnego portalu nie potrafią Państwo wytrzymać? Jak dzisiaj nie będzie naprawione, to będzie jutro. Zdarza się. Nie samym portalem człowiek żyje.
    Jesteś tu "koleżanko" zaledwie od czerwca i jak widać nie masz bladego pojęcia ile takich czy innych awarii miało tu miejsce, więc radzimy nie "wyjeżdżać do nas z tekstami", że nie potrafimy wytrzymać bez portalu.
    Chodzi o to, że administracja/właściciele tego portalu od wielu lat obiecują poprawę działania tego portalu. Nawet podwyżkę opłat za konto Vip tym uzasadniali i obiecywali, przekonując, że zmienią serwery na znacznie lepsze a skończyło się tylko na podwyżkach stawek za Vip konta a poza tym nic się nie zmieniło. Awarie jak były tak są nadal, odtwarzanie filmów to już droga przez mękę i o tym też jest kilka oddzielnych tematów, tak samo jak o wielu innych awariach i problemach z działaniem "tego czy tamtego" na tym portalu.
    Tak, więc proszę nie robić tutaj swoich "przemądrych" uwag pod naszym adresem bo nie po to "od zawsze" płacimy nie małe pieniądze za konto Vip aby co chwilkę borykać się z barkiem dostępu do podstawowych funkcji tego portalu spowodowanych ciągłymi awariami.
    Jakoś na innych portalach, gdzie też mamy swoje konta, takich awarii nie ma, a nie mówiąc już o częstotliwości z jakim pojawiają się tutaj. Pod tym względem Datezone nie ma sobie równych i jest niechlubnym liderem tego "rankingu" w kategorii "Awarie na portalu i ich częstotliwość", a biorąc pod uwagę wspomniane horrendalne ceny/opłaty za konta Vip to takie coś jest nie do zaakceptowania. I tyle w temacie.
  • Postów 84
    KulturalneMalzenstwo:
    Zakładamy ten temat bo zapewne się przyda gdyż problemów na datezone nie brak.
    I tak dzisiaj pojawił się problem z dodawaniem/usuwaniem i wyświetlaniem zdjęć, A mowa tutaj o własnej galerii zdjęć.
    Bo chcąc usunąć jakieś nasze zdjęcie pojawia się komunikat, że to zdjęcie już jest/zostało usunięte gdy w rzeczywistości nadal widnieje w naszej galerii.
    Natomiast w przypadku dodawania zdjęć do galerii pojawia się komunikat:
    "Wystąpił błąd. Skontaktuj się z administratorem strony podając kod błędu: FTx002"
    Ponadto nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia na datezone w galeriach innych użytkowników tylko widnieje w tym miejscu ikonka uszkodzonego pliku.
    Kolejny problem to ten, że od jakiegoś czasu na stronie głównej widnieją niezmiennie te same zdjęcia.
    Jak na dziś to wszystko co zauważyliśmy i zaobserwowaliśmy.

Może ktoś łaskawie z administracji wyjaśnić nam tutaj co się dzieje i co jest przyczyną tych problemów?

Z góry dziękujemy
    Niestety wczorajsze problemy nie były zależne od nas (dostawca usług), jednak wczoraj w okolicach godziny 19 zostały one wyeliminowane.
  • Postów 4
    Widze wlasnie czym to wzburzenie jest powodowowane. Zwyczajnie brak Wam cierpliwosci. Nie tylko do techniki, okazuje sie ze tez do ludzi. Nie jestescie wazniejsi od innych, ze mam sie Was bac, czy uwazac na cokolwiek. Prosze sobie wyobrazic ze bywam tu od lat i wiem jak wyglada sytuacja. Nie zawsze czlowiek jest winien sprawy. Prosze wziac na to poprawke. Wiecej zyczliwosci.
  • Postów 12
    Też mam ten problem co koleżanka powyżej ;)
  • Postów 8
    proszę o naprawę błędu UPAx001. Z opłatą za VIP nigdy nie było problemów, za to podstawowe funkcje portalu to dramat!
  • Postów 46
    też mam ten problem, przez co nie mogę wysłać wiadomości do MsCold :)
  • Postów 1
    ja tez mam wiec za co ja płace VIPA?
  • Postów 1
    Również mam problem jak wyżej.