FORUM

• Postów 43
    kiedy w koncu przestaną mi się wyswietlac powiadomienia o wpisach na grupach!!!!????
  • Postów 200
    w ustawieniach możesz sobie to wyłączyc
  • Postów 63
    wstydliwy:
    Nie wiem czy to tylko u mnie, ale nie wyświetla się strona na telefonie
    Proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy z urządzenia na którym występuje problem i podanie linku gdzie nie jest wyświetlana treść.
  • Postów 63
    YourDeepestDesire:
    w zakładce gdzie można usuwac komentarze, nie da sie tego zrobić gdy jest sie na drugiej stronie. strona nie reaguje na wybranie opcji usuń
    Dziękujemy za informacje, problem został rozwiązany.
  • Postów 8
    STRONA SCHODZI Na psy
  • Postów 63
    YourDeepestDesire:
    wyszukiwarka kobiet nie działa. kiedy klikam polska, wywala strone i nic nie da sie zrobic.
    Problem został rozwiązany
  • Postów 63
    wstydliwy:
    Wyszukiwarka zaawansowana, warunek "W wieku:" działa całkowicie odwrotnie. Pokazuje mi profile, które NIE szukają osób w wieku którym ustawiłem.
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi, wyszukiwarka działa już poprawnie.
  • Postów 8
    Pary? No to zazdroszczę i tak. Ja mam samych mężczyzn...buahahahahahha to są totalne jaja. Moje oczywiście; )
  • Postów 8
    jak ktoś szuka mężczyzn, to trzeba ustawić , że szuka się kobiet i wyszukiwarka wyszuka mężczyzn :) to są te dodatkowe atrakcje za podwyżkę VIP, czy po prostu żaden os...oł już nie ogarnia tego portalu, ważne, że kasa się zgadza?
  • Postów 63
    zex23:
    jak ktoś szuka mężczyzn, to trzeba ustawić , że szuka się kobiet i wyszukiwarka wyszuka mężczyzn :) to są te dodatkowe atrakcje za podwyżkę VIP, czy po prostu żaden os...oł już nie ogarnia tego portalu, ważne, że kasa się zgadza?
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd w wyszukiwarce, został on już poprawiony.