FORUM

• Postów 63
    YourDeepestDesire:
    Siadła Wam ikona online w prywatnych wiadomościach, zaraz obok każdej z nich.
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi - problem został rozwiązany.
  • Postów 130
    Mnie to najbardziej rozbraja podniesienie cen VIP w zamian za coraz gorsze działanie portalu... Już raczej nie przedłużę swojego bo oprócz 11 i podglądacza to nic z tego nie mam... Tylko datezone co chwilę albo nie działa w ogóle albo tak że nie ma sensu się denerwować
  • Postów 4
    wczytywanie jednej strony przez pół minuty?! - dzięki!!!!
  • Postów 130
    Minęło trochę czasu, vip się skończył a żadnej poprawy nie widać... Jeszcze do tego ta podejrzana aktywność na moim profilu. Odkąd tu jestem to w sumie miałem vipa cały czas więc wiem jakie mam statystyki odwiedzin. Bywało, że i po 2 tyg nikt nawet nie odwiedził mojego profilu. A tu raptem zaraz po tym jak mój vipek wygasł tyle wejść się pojawiło. I to codziennie. Czyżby po to żeby mnie zachęcić do kupienia vipa już po wyższych cenach? Hah nie doczekanie wasze. Portal chodzi coraz gorzej, coraz więcej syfu, coraz więcej fejkowych profili... Chyba czas raczej zwijać manatki i uciekać. Poleci ktoś jakiś ciekawy portal? Tylko nie zbiornik...
  • Postów 225
    YourDeepestDesire:
    Wysyłanie zdjeć u Was toi katastrofa. Na zbiornik ten sam film co tutaj wleciał dosłownie w niecałe 20 sekund. Titaj jestem na niecałych 10% i końca nie widać. Za godzine może wejdzie.
    Mi 2razy dzis wszedł w mniej jak 10 sekund.. Przy średnim internecie z telefonu
  • Postów 63
    YourDeepestDesire:
    google chrome, 46mb, 320x240, wmv, internet o wiele szybszy niz jest to wymagane. jeszcze do 1/3 pasek postępu nie dotarł.
    Proszę spróbować z trybie incognito wrzucić plik - jeżeli w trybie incognito występuje ten sam problem proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego z urządzenia na którym występuje problem. Najlepiej wraz z załączonym plikiem, który sprawia problemy.
  • Postów 20
    Od dawna sortowanie znajomych po dacie dodania nie działa prawidłowo, warto pomyslec o poproawie sortowania plus dodania opcja wyboru storowania [ po nicku, po dacie po płci itp]
  • Postów 63
    maciekwaw:
    Od dawna sortowanie znajomych po dacie dodania nie działa prawidłowo, warto pomyslec o poproawie sortowania plus dodania opcja wyboru storowania [ po nicku, po dacie po płci itp]
    Co Pan ma na myśli mówiąc, że sortowanie nie działa prawidłowo?

W pierwszej kolejności wyświetlani są znajomi online, a następnie dopiero jest sortowanie po dacie dodania.
  • Postów 225
    wakacyjnasuka:
    dobrze by było zrobić podział zaproszeń do znajomych od PAŃ PANÓW I PAR. Po nicku ciężko się zorientować kto jest kto :(
    Dodajesz tylko panów albo tylko panie? Myślałam że inaczej się przyjmuje znajomych..
  • Postów 225
    ale nie musisz się domyślać, jeśli dodajesz osoby, z którymi zamieniałaś chociaż 2 słowa, chyba że masowo dodajesz jedną płeć.