FORUM

AUTOR POST
  • Postów 129
    Mnie to najbardziej rozbraja podniesienie cen VIP w zamian za coraz gorsze działanie portalu... Już raczej nie przedłużę swojego bo oprócz 11 i podglądacza to nic z tego nie mam... Tylko datezone co chwilę albo nie działa w ogóle albo tak że nie ma sensu się denerwować
  • Postów 13
    wczytywanie jednej strony przez pół minuty?! - dzięki!!!!
  • Postów 129
    Minęło trochę czasu, vip się skończył a żadnej poprawy nie widać... Jeszcze do tego ta podejrzana aktywność na moim profilu. Odkąd tu jestem to w sumie miałem vipa cały czas więc wiem jakie mam statystyki odwiedzin. Bywało, że i po 2 tyg nikt nawet nie odwiedził mojego profilu. A tu raptem zaraz po tym jak mój vipek wygasł tyle wejść się pojawiło. I to codziennie. Czyżby po to żeby mnie zachęcić do kupienia vipa już po wyższych cenach? Hah nie doczekanie wasze. Portal chodzi coraz gorzej, coraz więcej syfu, coraz więcej fejkowych profili... Chyba czas raczej zwijać manatki i uciekać. Poleci ktoś jakiś ciekawy portal? Tylko nie zbiornik...
  • Postów 84
    YourDeepestDesire:
    google chrome, 46mb, 320x240, wmv, internet o wiele szybszy niz jest to wymagane. jeszcze do 1/3 pasek postępu nie dotarł.
    Proszę spróbować z trybie incognito wrzucić plik - jeżeli w trybie incognito występuje ten sam problem proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego z urządzenia na którym występuje problem. Najlepiej wraz z załączonym plikiem, który sprawia problemy.
  • Postów 84
    maciekwaw:
    Od dawna sortowanie znajomych po dacie dodania nie działa prawidłowo, warto pomyslec o poproawie sortowania plus dodania opcja wyboru storowania [ po nicku, po dacie po płci itp]
    Co Pan ma na myśli mówiąc, że sortowanie nie działa prawidłowo?

W pierwszej kolejności wyświetlani są znajomi online, a następnie dopiero jest sortowanie po dacie dodania.
  • Postów 84
    mazowieckie:
    https://www.datezone.com/events/create/
    wyskakuje 404
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi, problem został rozwiązany.
  • Postów 13
    czy są jakieś problemy z dodawaniem filmów?
    pasek postępu robi się szary i nic się nie dzieje...
  • Postów 13
    n1c0sc:
    PoznanCumLover:
    Na poprzedniej stronie był podobny problem, spróbuj z tamtym rozwiązaniami
    nie pomaga, to samo czy z tel czy z kompa, różne filmy, różne rozszerzenia próbowałem, coś siadło chyba :o
  • Postów 84
    PoznanCumLover:
    Proszę wysłać plik/pliki z którymi występuje problem za pomocą formularza kontaktowego. Sprawdzimy to.
  • Postów 8
    Od dwóch dni nie mogę dodać żadnego filmu.
    Nic się nie dzieje, ciągle pasek stanu ładowania stoi w miejscu, albo wraca do początku.
    Zmieniałem przeglądarkę, uaktualniałem, próbowałem z tel, nic ciągle to samo.
    Podobnie jest z odtwarzaniem filmów, niektórych nie da się odtworzyć, albo trzeba klikać po kilka razy na play i pauzować żeby zatrybiło że w ogóle ma odtwarzać. Co jest nie tak?