FORUM

• Postów 47
    wstydliwy:
    Wyszukiwarka zaawansowana, warunek "W wieku:" działa całkowicie odwrotnie. Pokazuje mi profile, które NIE szukają osób w wieku którym ustawiłem.
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi, wyszukiwarka działa już poprawnie.
  • wyszukiwarka zdecydowanie z..epsuta - wyszukuje wyłącznie pary, bez względu na wybór
  • Postów 8
    Pary? No to zazdroszczę i tak. Ja mam samych mężczyzn...buahahahahahha to są totalne jaja. Moje oczywiście; )
  • Postów 221
    Niedziela wieczór, a wasz portal chodzi jakby miał tygodniowego kaca./
  • Postów 8
    jak ktoś szuka mężczyzn, to trzeba ustawić , że szuka się kobiet i wyszukiwarka wyszuka mężczyzn :) to są te dodatkowe atrakcje za podwyżkę VIP, czy po prostu żaden os...oł już nie ogarnia tego portalu, ważne, że kasa się zgadza?
  • Postów 15
    niedziela wieczór, na SF 8 600 ludków i serwery się tną, zwiększcie przepustowość serwera bo macie obliczone na ok. 5 000 (przestał się ciąć jak spadło do ponad 5 000)
  • Postów 47
    zex23:
    jak ktoś szuka mężczyzn, to trzeba ustawić , że szuka się kobiet i wyszukiwarka wyszuka mężczyzn :) to są te dodatkowe atrakcje za podwyżkę VIP, czy po prostu żaden os...oł już nie ogarnia tego portalu, ważne, że kasa się zgadza?
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd w wyszukiwarce, został on już poprawiony.
  • Postów 15
    reeecz3:
    zex23:
    Dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd w wyszukiwarce, został on już poprawiony.
    wyszukiwarka nie filtruje jeszcze on-line, off-line.
  • Postów 221
    Z jakiej racji profile na czarnej liście wciaż mogą mój profil zobaczyc? Widoczność treści w profilu (opis, zdjecia) powinien być ograniczony kompletnie. konkurencja bardzo dobrze sobie radzi, o na konto osoby zablokowanej dostac sienei można. zdjeć nie zobaczysz, nic nie przeczytasz, nie istnieje dla ciebie. mozna?
  • Postów 221
    Siadła Wam ikona online w prywatnych wiadomościach, zaraz obok każdej z nich.