FORUM

• Postów 33
    Pojechali ruscy do niemiec do pracy. Znalezli robote u jednego gospodarza on zaplacil z gory, dal farbe i kazal pomalowac dom. Ale ze musial jechac do miasta nie mogl ich pilnowac i kazal zeby sie pospieszyli i skonczyli zjak wroci. Ruscy jak to ruscy nie chcialo sie robic ale kase wzieli wiec mysla co tu zrobic. Kasa jest napic sie napili czesc farby na dalsze picie sprzedali ale co z tym malowaniem. Wtedy jeden z nich patrzy a tu kon chodzi w zagrodziewzial farbe i pedzel i wymalowal mu caly pysk. Reszta sie pyta po co to?? a on pijcie spokojnie ja to zalatwie. wieczorem gospodarz przyjezdza od razu sie do ruskich czemu nie pomalowali i lamentuje na nich zly jak h...(huhu). No to ten jeden co malowal pysk konowi mow do niego "Chcielismy malowac ale kon wypil cala farbe". Niemiec siadl zalamal rece i mowi "To skurwysyn w tamtym roku jak mi polacy garaz stawiali to tone cementu wpierdolil"
  • Postów 2289
    George W. Bush i Tony Blair mają lunch w Białym Domu. Jeden z ważnych gości podchodzi do nich i pyta o czym rozmawiają.
    - Robimy plan Trzeciej Wojny Światowej
    - O, to ciekawe, a jakie są plany? - pyta gość
    - Zamierzamy zabić 14 milionów Muzułmanów i jednego dentystę.
    Gość wygląda na zdezorientowanego:
    - Jednego dentystę? Czemu chcecie zabić dentystę?
    Blair klepie Busha po plecach mówiąc:
    - A nie mówiłem? Nikt nie będzie pytał o Muzułmanów!
  • Postów 2289
    Był kiedyś bardzo dobry proboszcz - człowiek wielkiej wiary i dobroci.
    Nie uciekały przed nim zwierzęta, karmił biedaków, nocował bezdomnych...
    Któregoś wieczora wracał po mszy do plebani i usłyszał ciche wolanie:
    - Księże proboszczu!
    Odwrócił się, ale nic nie zobaczył, po chwili wołanie powtórzyło się i w szarówce dostrzegł siedzącą na kamieniu żabę. Podszedł i schylił się nad ledwo żywym zwierzątkiem a ono wyjąkało:
    - Weź mnie ze sobą, jestem zaklętym przez złą wiedźmę 15-letnim ministrantem. Weź mnie na plebanię, nakarm, napój, przytul, pocałuj, a zdejmiesz zły czar...
    Proboszcz niewiele myśląc zabrał żabkę, nakarmił, napoił, przytulił, pocałował i nawet położył na swojej poduszeczce...
    Rano obudził się, patrzy... a koło niego leży piękny 15-letni ministrant...
    I TAKA JEST NASZA LINIA OBRONY, WYSOKI SĄDZIE
  • Postów 2289
    Z PAMIĘTNIKA PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY

PIĄTEK 19.06.

Obudziłem się z nagle z przeświadczeniem, że odkryłem coś epokowego. No, może nie na miarę Nagrody Nobla, ale przynajmniej na jakieś porządne wyróżnienie bym zasłużył. Rzekomo najlepsze pomysły wpadają do głowy podczas snu. Postanowiłem pisać pamiętnik i przyśniło mi się, że kobieta jest jak automatyczna pralka. Każdą da się odpowiednio zaprogramować i będzie działa zgodnie z oczekiwaniami. Odpowiednie słowa, trochę ciepła i czułości, kwiaty, miła kolacja itd. itp. i program działa. Zawsze wiadomo, co, kiedy i jak się stanie, i na co i jak zareaguje. Pralka i kobieta są w swym działaniu identyczne, z tą tylko różnicą, że pralki nie da się zapakować od tyłu.
  • Postów 2289
    SOBOTA 20.06.

Nie rozumiem dlaczego kobitom do seksu są potrzebne czułe słowa? Przecież gadanie podczas seksu to zbędne marnowanie czasu. Słowa rozpraszają, przeszkadzają i zmuszają do myślenia. A po cholerę przy seksie myśleć? Wczoraj kochałem się z żoną. Milczałem jak zawsze, no bo o czym tu gadać? O Księdzu Rydzyku i jego finansach, czy o fajansiarskiej polskiej piłce nożnej? O. Rydzyka nie lubię, a na piłce nożnej Stara się nie zna. No to milczę. A ona do mnie:
    -Wiesz kochanie ? a ja ją bzykam od tyłu ? w Tobie już nie ma takiej czułości jak dawniej. Zaniedbujesz mnie. Mógłbyś chociaż czasami do mnie powiedzieć coś pieszczotliwie?
    -Dupa wyżej KOCHANIE!!!
    Lekarz powiedział, że szczęka może boleć jeszcze ze dwa tygodnie, ale złamania nie było.
  • Postów 2289
    PONIEDZIAŁEK 22.06.

Ja wciąż nie rozumiem kobiet, a swojej żony w szczególności mimo tylu lat małżeństwa. Wiecznie narzekają na swój wygląd. Za te jej maseczki, szmineczki, kremiki, piźdzki, to już bym sobie dawno mercedesa albo inne volvo kupił. Wczoraj narzekała, że ma małe piersi. Mówię jej:
    -Kobieto nie masz większych zmartwień?
    A ona mi narzeka, że się źle czuje, że powinna mieć większe, że może dałbym jej na silikony? Pojebało babę, jak nic. Więc jej mówię:
    -Pocieraj sobie kilka razy dzienne papierem toaletowym między piersiami?
    -A to pomoże? Będą większe?
    -Dupie pomogło.
    Dentysta powiedział, że tę jedynkę to da się wstawić, ale tylko na metalowym implancie. Z dwójką nie będzie problemów, bo się tylko trochę wyszczerbiała.

C.D.N.
  • Postów 2289
    Umiera papież. U wrót raju anioł go pyta:
    - Ktoś ty?
    - Ja? biskup Rzymu.
    - Biskup Rzymu? Nie kojarzę.
    - No, namiestnik Pański na Ziemi.
    - To Bóg ma namiestnika? Nic mi o tym nie wiadomo.
    - Jestem głową kościoła katolickiego!
    - A co to takiego? - .... - Dobra. Czekaj tu, idę spytać szefa.
    (tup, tup, tup)
    - Panie Boże, masz chwilkę? Jest tu taki jeden, mówi, że jest papieżem, Twoim namiestnikiem na Ziemi, głową czegoś tam..
    - Nie kojarzę. Ale moment... Jezusie, może ty coś o tym wiesz?
    - Nie, tato, nie kojarzę. Ale pójdę z nim pogadać.
    Po chwili wraca Jezus zwijając się ze śmiechu i mówi:
    - Pamiętacie to kółko rybackie, które zakładałem 2000 lat temu?
    - No, i...?
    - Oni do tej pory działają!
  • Postów 3
    przychodzi 60-letnia kobieta do lekarza.
    lekarz pyta, co pani dolega?
    a ona, nic panie doktorze poprostu nie mam sie już przed kim rozebrać
  • Postów 2289
    Z PAMIĘTNIKA PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY c.d.

WTOREK 23.06.

Dziś rano córka przyszła, żebym jej pomógł zawiązać buciki. No, to wiążemy i wiążemy. Uczę ją o zajączkach i pętelkach, o motylkach zawiązujących skrzydełka, na kokardkę i takich tam sznurówkowych historyjkach, a ona mnie nagle pyta:
    -Tato!! A dlaczego dziewczynki mają mniejsze stópki od chłopców?
    -Aby w przyszłości mogły stać bliżej zlewu.
    Chłopakom w pracy powiedziałem, że mi szczapa przy rąbaniu drewna odbiła. Swoją drogą widać, że to mamy córcia ? ma to pierdolnięcie gówniara.

PIĄTEK 24. 07

Kochany Pamiętniczku, przepraszam, że mnie tu tak długo nie było. Ale w niedzielę przy śniadaniu w zeszłym miesiącu rozmawialiśmy z żoną na tematy religijne. Żona twierdziła, że kobieta to lepszy ?produkt? Boga niż mężczyzna. Więc jej przypomniałem, że to mężczyznę stworzył Bóg jako pierwszego. A ona mi na to:
    -Taaa? bo musiał zacząć od zera.
    No szlag mnie trafił na gadzinę jedną hodowaną na mym męskim łonie to jej odszczeknąłem:
    -Yhm. A jak chciał stworzyć kobietę to się potknął i powiedział ?Kurwa?. I słowo ciałem się stało.
    Na OIOM-ie trzymali mnie tylko przez tydzień. Chirurg szczękowy powiedział, że miałem szczęście, że szczęka mi się w mózg nie wbiła. Mój wstrząs mózgu to byłby przy tym pikuś. Dopiero wczoraj mnie wypisali.

C.D.N.
  • Postów 28
    Pojechał sw Mikołaj do Etiopi

Tak zwiedza ten kraj z przewodnikiem i wchodzą do szpitala
    A tam pełno dzieci z tymi wielkimi brzuchami
    Sw Mikołaj się pyta przewodnika.
    Dlaczego one maja takie brzuchy ?
    Przewodnik odpowiada bo nie jedzą
    Na to św Mikołaj. Hym nie jedzą??????
    No kurwa prezentów nie będzie !!!!!!!!!!