FORUM

 • Postów 2278
  Reforma edukacji w Polsce na przykładzie zadania z matematyki:

  1950 r.
  Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

  1980 r.
  Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?

  2000 r.
  Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

  2010 r. (tylko dla zainteresowanych)
  Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Podzielcie się na grupy i odegrajcie krótkie przedstawienie, w którym postarajcie się przedstawić, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny.

  2014 r.
  Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.
 • Postów 2278
  użytkownicy sexfotki, jak się okazuje, piszą własne dowcipy.
  pojawiło się ogłoszenie następującej treści:
  "Hej. Szukam kogoś kto zasponsoruje mi ciuszki :) proszę pisać na priv."
  natychmiast znalazł się chętny:
  "hej chetnie Cie zasponsoruje"

  a gdzie dowcip?
  ponoć nie tłumaczy się dowcipów, sami sprawdźcie
  http://www.datezone.com/forum/thread/56363/szukam-sponsora-ciuszkow/
 • Postów 1
  I wanted to tell you a gay joke, but f*ck it!
 • Postów 2278
  to ja opowiedziałabym o blondynkach, ale też pierdolę
 • Postów 2278
  to mi przypomina inny dowcip. jestem pewna, że kiedyś już był na tym portalu, ale się zmył, to niechaj znów będzie.

  czym się różni damska przyjaźń od męskiej?

  przyjaźń między kobietami:
  pewnego dnia kobieta nie wróciła na noc do domu. następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki . mąż zadzwonił do 10 jej najlepszych przyjaciółek .... żadna nie potwierdziła ...

  przyjaźń między mężczyznami:
  pewnego dnia mąż nie wrócił do domu na noc. następnego dnia powiedział żonie, że spał u kolegi. żona zadzwoniła do 10 jego najlepszych przyjaciół. 8 potwierdziło, że spał, a 2 - że jeszcze jest.....
 • Postów 2278
  a ja nie pamiętam, przypomnij
 • Postów 2278
  suspenders:
  Zgrajcie się,kobitki, bo szkodzicie sobie.
  jeszcze czego, pornosa se włącz
 • Postów 97
  idzie przez las nieświeć (niedźwiedź) i spotkał zająca. Zajączek zaczyna konwersacje, słuchaj nieświeć widzisz te dwa drzewa? No widzę - rzekł nieświeć. Założe się że jesteś taki gruby że nie przejdziesz między nimi. Nieświeciowi padło na ambicje i mówi że przejdzie, ale jak przejdzie do zając będzie musiał mu zrobić laskę. Zając coś tam policzył i zgodził się na zakład. Nieświeć wsadził łeb i utknął. Zajączek podszedł od tyłu i zerżnął nieświecia. I sobie poszedł. Nagle pojawił się wilk zaczął się brechtać. Nieświeć mówi weź mnie uwolnij pomóż mi. No ok ale co ci się porobiło buheheheheh! Wyobraź sobie że spotkałem zająca i ten mnie nakłonił żebym wlazł między te dwa drzewa i mnie zerżnął mały gnój! Wilk obejrzał nieświecia obszedł dookoła i go zerżnął i sobie poszedł. Za kilka godzin pojawia się borsuk. Nieświeciu co ci się stało buhehehehe, czego tu stoisz z łbem wbitym w te dwa duże ołówki? No wyobraź sobie że spotkałem zająca....tu mu opowiedział co zrobił zając i potem wilk. Borsuk nie wiele myśląc obszedł zająca i go zerżnął, po czym sobie poszedł. Jest noc nagle słychać chrum chrum z krzaków wysuwa się dzik. Patrzy na nieświecia i oczom nie wierzy. Nieświeciu co ci się ponapowyprawiało? Dobra wiesz co dziku najpierw mnie wyruchaj potem Ci opowiem!!!
 • Postów 180
  Po powrocie z urlopu trzy koleżanki wymieniają się wrażeniami. Pierwsza opowiada: pierwszego dnia poznałam urzędnika. 13 dni łaził za mną, w końcu 14 dnia się kochaliśmy.- - Druga opowiada: pierwszego dnia poznałam prawnika i przespaliśmy się od razu. Potem 13 dni łaził za mną i błagał, zebym nikomu o tym nie mówiła. - Trzecia: pierwszego dnia poznałam na dyskotece studenta. Poszliśmy do łóżka. Kiedy 14 dnia wyszedł z łóżka i odsłonił okno, to zawołał: O ku...wa, to tu jest morze!
 • Postów 2278