FORUM

• Postów 1571
    A mawiają że nie ma głupich pytań ...
  • Postów 40
    Jak wszędzie zero normalnych i realnych
  • Postów 16
    Ja vvam povviem koledzy dlaczego nie odpisują...Bo podobnie jak vv życiu ,mają nas gdzieś...One poprostu są jakieś inne,a na dobrą spravvę jak nie zależy im na sexie chociaż trochę,to niech polikvvidują te "fikcyjne konta"...Gdybym nie umiał płyvvac nie kupovvałbym karnetu na basen...Proste.Pozdraviam
  • Postów 16
    Na czterdziści mali może trzy odpovviedzi,zaznaczę normalnych maili.To nie zranione ego koleżanko,ani zraniona duma...To fakt!Może vam się nie chce,czy co?VVystarczy vv svvoim profilu zaznaczyc,nie piszcie,nie viem czego chcę i będzie jasne z kim się tańczy.
  • Postów 1431
    Pewnie dlatego, że na jeden profil kobiecy przypada 20 męskich :D, czyli kobieta może sobie wybrać z kim chce rozmawiać biorąc jeszcze pod uwagę, że większość kobiecych profili to prawdopodobnie jacyś faceci twoje szanse drastycznie spadają . No, ale trzeba też się postawić w sytuacji takiej kobitki, która dostanie np. 200 wiadomości, trudno od niej wymagać, żeby odpisała nawet na 10 % z nich a co dopiero, żeby robiła to systematycznie ..

Najważniejsze to myśleć tak jak ludzie w około Ciebie, wtedy sam znajdziesz odpowiedzi na większość pytań :P
  • Postów 1431
    Melancholijna:
    Ho11y:
    Pewnie dlatego, że na jeden profil kobiecy przypada 20 męskich :D, czyli kobieta może sobie wybrać z kim chce rozmawiać biorąc jeszcze pod uwagę, że większość kobiecych profili to prawdopodobnie jacyś faceci twoje szanse drastycznie spadają . No, ale trzeba też się postawić w sytuacji takiej kobitki, która dostanie np. 200 wiadomości, trudno od niej wymagać, żeby odpisała nawet na 10 % z nich a co dopiero, żeby robiła to systematycznie ..

Najważniejsze to myśleć tak jak ludzie w około Ciebie, wtedy sam znajdziesz odpowiedzi na większość pytań :P
    Czyli jednak to prawda ze kobiety, te prawdziwe to towar deficytowySwoją drogą, to chyba widać, czy facet sie podszywa,. czy nie ;-)

Jeżeli jest inteligentny to nabierze większość osób bez problemu
  • Postów 1431
    No, ale w takim wypadku bardziej kobieta może rozpoznać, że facet się podszywa pod kobietę bo sama jest kobietą.. a z jakiej paki niby przeciętny facet miałby się zorientować? ;) Bo humorów nie ma? Większości to pewnie odpowiada.. a z tą dłuższą metą to oczywiście im dłużej tkwisz w kłamstwie tym większa szansa, że ktoś pozna prawdę
  • Postów 388
    xKubax:
    Na czterdziści mali może trzy odpovviedzi,zaznaczę normalnych maili.To nie zranione ego koleżanko,ani zraniona duma...To fakt!Może vam się nie chce,czy co?VVystarczy vv svvoim profilu zaznaczyc,nie piszcie,nie viem czego chcę i będzie jasne z kim się tańczy.
    Ktoś CI "W" wyskrobał z klawiatury czy to taka nowa moda?
  • Postów 1431
    zdezorientowany:
    Najbardziej zabawne są sytuacje kiedy napisze do mnie kobieta i jest wręcz oburzona, że nie jestem nią zainteresowany. One już tutaj są tak zaprogramowane, że każdy facet będzie nimi zainteresowany nieważne czy coś mają do zaoferowania swoją osobą czy wręcz przeciwnie...

Hahaha cała prawda :D Tutaj jest tylu natrętów i dziwnych stworzeń które przyzwyczaiły KAŻDĄ "kobietę" tutaj do wiecznej adoracji, że jak nie odpiszesz bo zwyczajnie Ci się nie podoba to jest obraza majestatu ..
  • Postów 32
    Ale jesli kos ma tutaj troche dluzej konto to wie doskonale ze tutaj jest wiekszosc facetow to raz. A dwa polowa kont z zaznaczeniem kobieta nalezy do facetow. A bardzo duzo kont nawet facetow jest "podrasowanych" nie swoimi zdjeciami.
    Itd itd. dlatego w ostatecznym rachunku jest tutaj bardzo malo prawdziwych kont, a jeszcze mniej prawdziwych kont normalnych wlascicieli.

Dlatego tutaj oglada sie zdjecia, nie podnieca iloscia znajomych bo bardzo latwo dac sie oszukac a bardzo ciezko poznac kogos normalnego. Choc na pewno sa takie przypadki. Ale smiem mniemac ze 99% pw i komentarzy to sa zwykle pisane przez internetowych bohaterow jak ja to nazywam. Czyli osoby zupelnie pokazujace sie w innym swietle w necie niz sa w rzeczywistosci.