FORUM

• Postów 186
    mrmrshouse:
    Thoth normalny facet jest jak... ufo: wszyscy o tym mówią, nikt nie widział
    A kobiety polują na normalnych facetów? Czy też dają sobie spokój i czekają na jakiegoś mało nienormalnego? :p
  • Postów 2039
    Thoth:
    mrmrshouse:
    Thoth normalny facet jest jak... ufo: wszyscy o tym mówią, nikt nie widział
    A kobiety polują na normalnych facetów? Czy też dają sobie spokój i czekają na jakiegoś mało nienormalnego? :p
    chciałam zauważyć, że szeroko opisywane i krytykowane zachowanie samców na tym portalu jest normą.
    zatem gdy któryś ma napisane w profilu lub wiadomość zaczyna tekstem "jestem normalnym facetem" to, sorki, jak można się kimś takim zainteresować?
  • Postów 186
    To ja tak spytam się szanownych pań: Jak Wy widzicie "właściwą i kulturalną" rozmowę z (prawie normalnym) mężczyzną na SF? (Inteligencji już w to nie mieszam, nie komplikujmy za szybko sytuacji.)
    Jak waszym zdaniem ma pisać ów mityczny pan, żebyście był kontent.
    Oraz czy ma on was zachwycać każdą wiadomością, czy też może liczyć na inwencję z waszej strony?
  • Postów 186
    mrs House - Czyli na przykład rozmowa o motywie wampira w literaturze nie jest żadnym tematem tabu dopóki ta rozmowa nie schodzi na puentę "morze male ruhanko?"? ;)
    Niemniej czasem odnoszę wrażenie, że są takie Panie dla których podstawowy warunek rozmowy, to wysoce estetyczne zdjęcie mężczyzny z twarzą (i klatą), które jak wiemy świadczą o bogatym zewnętrzu...
  • Postów 186
    Ja widzę wypowiedź Cutisa w takim świetle:
    Że mogą być/są na SF kobiety które nawet jeśli wpiszą sobie w preferencjach "rozmowa" i w opisie napiszą, że lubią "inteligentne rozmowy na różne tematy", a jednak nie wykazują ze swojej strony inicjatywy (dobieranie tematu, drążnie szczegółów) gdy trafi się inteligentny rozmówca, możliwie dlatego, że jakiś inny standard/warunek jest dla nich ważniejszy (wygląd, lokalizacja, pierwsze wrażenie, ...), a oprócz tego nie napiszą wprost, że nie mają ochoty na rozmowę na dany temat, czy też z daną osobą, to wtedy za żadne skarby nie da się realnie, swobodnie porozmawiać z tą osobą.
    Co w uproszczeniu można ująć jako: Jeżeli kobieta nie chce naprawdę rozmawiać, to nawet najbardziej inteligentny, kulturalny, oczytany mężczyzna nie pomoże....
  • Postów 186
    Kiedyś jak widziałem w opisie "szukam inteligentnego", to byłem skłonny zadać pytanie "Co rozumiesz przez inteligentny?" albo "W jakim sensie inteligentnego?". Niestety, z biegiem czasu odniosłem wrażenie, że słowo pisane zniesie więcej niż ludzki umysł i że są też osoby, które pisząc to jak i po napisaniu tego, nie zadadzą sobie trudu na zastanowienie się co dla nich znaczy "inteligentny" - Ctrlc-C, Ctrl-V jest znacznie mniej męczące...
  • Postów 186
    A odkąd dochodzi? Od doktora habilitowanego?
  • Postów 1
    masakra ,, piszcie do siebie i kochajcie sie :d a nie jakies pitolenie o inteligetnych konwersacjach itp :D
  • Postów 1641
    dominiczek20:
    masakra ,, piszcie do siebie i kochajcie sie :d a nie jakies pitolenie o inteligetnych konwersacjach itp :D
    Nie krytykuj, niech każdy myśli swoją główką
  • Postów 422
    Jeśli na 4 zdjęcia w twojej galerii 2 to zdjęcia fiuta a jedno bokserek. Do tego na profilu w opisie o sobie masz: "Dawca orgazmów,każda Pani będzie zadowolona", lubię: "Wyuzdany ostry seks,bez ograniczeń.Uwielbiam kończyć w środku..." To nie dziw się że żadna kobieta Ci nie odpisuje jeśli na wstępie pokazujesz że myślisz jedynie chujem i to jest jedyne co masz do zaoferowania