FORUM

 • Postów 1
  masakra ,, piszcie do siebie i kochajcie sie :d a nie jakies pitolenie o inteligetnych konwersacjach itp :D
 • Postów 2390
  dominiczek20:
  masakra ,, piszcie do siebie i kochajcie sie :d a nie jakies pitolenie o inteligetnych konwersacjach itp :D
  Nie krytykuj, niech każdy myśli swoją główką
 • Postów 420
  Jeśli na 4 zdjęcia w twojej galerii 2 to zdjęcia fiuta a jedno bokserek. Do tego na profilu w opisie o sobie masz: "Dawca orgazmów,każda Pani będzie zadowolona", lubię: "Wyuzdany ostry seks,bez ograniczeń.Uwielbiam kończyć w środku..." To nie dziw się że żadna kobieta Ci nie odpisuje jeśli na wstępie pokazujesz że myślisz jedynie chujem i to jest jedyne co masz do zaoferowania
 • Postów 2390
  Chris, nic dodać, nic ująć. Wbrew pozorom wyuzdane męskie fotki wcale nie są pociągające (chyba że ktoś szuka drugiego mężczyzny.)
 • Postów 117
  SexFotka umarła,mamy Datezone czytaj ...burdel i temu jest jak jest..............
 • Postów 20
  YOU CAN ALWAYS THE DREAM OF.
 • Postów 184
  Problem niestety pozostał, niezależnie jak się interpretuje treść tematu. (Czyli 'dlaczego mężczyźni mają TAKIE trudności w poznaniu normalnych kobiet'. Jaki i 'dlaczego tak trudno o sensowne kobiety na tym portalu'.)
 • Postów 2390
  Thoth:
  Problem niestety pozostał, niezależnie jak się interpretuje treść tematu. (Czyli 'dlaczego mężczyźni mają TAKIE trudności w poznaniu normalnych kobiet'. Jaki i 'dlaczego tak trudno o sensowne kobiety na tym portalu'.)
  A co to w ogóle znaczy "normalna kobieta"? Taka jakich tysiące chodzi po ulicach? To może lepiej wyjść przed dom i zagadać do którejś. No chyba że tutaj pojęcie "normalności" ma inny wymiar
 • Postów 184
  Big45tka:
  A co to w ogóle znaczy "normalna kobieta"?
  Tyle samo co "normalny mężczyzna"?
  Nie tylko na tym portalu zauważyłem, że sporo kobiet kiedy zakłada profile, to pisze o sobie niewiele albo prawie nic i potem się dziwi, że nie ma "normalnych facetów".
  Akurat napaleńcy (zarówno tutaj, jak i na portalach nie tak "seksualnych" jak dz) pisali i będą pisać na potęgę. Żeby przyciągnąć uwagę jakiegoś sensownego faceta to trzeba albo liczyć na jego desperację albo napisać coś co by jego zainteresowało. Akurat rozmawiałem ze znajomą korzystającą z takiego portalu (nieseksualnego, zaczynającego się na literkę przed 'c') i ona określiła, że o ile mężczyznom wydaje się, że będą przebierać wśród kobiet chętnych na seks, to kobietom wydaje się, że jak szukają jakiegoś faceta, to mogą od razu szukać ideału i powinien się pośród mas taki znaleźć: przystojny, męski, kulturalny, uwodzicielski (a może jeszcze bogaty)... Na tym portalu dochodzą jeszcze preferencje łóżkowe (długodystansowiec, 20+, ostry ...). No i oczywiście panie nie znajdują tutaj takich kombinacji samych zalet.
  Ujmując nieco prościej - nawet będąc nieco ponadprzeciętnym facetem, ma się tutaj niskie szanse na nawiązanie kontaktu z kobietą. Tutaj zacytuję wcześniej wspomnianą znajomą która stwierdziła, że ludzie na portalach społecznościowych traktują innych ludzi jak towar (czyli albo panowie szukający okazji do seksu albo panie szukający uosobienia samych zalet).

  P.S. Tak też rozumiem wspomniany problem braku "normalnych" kobiet, przy czym sam staram się unikać tego określenia. Niemniej zgaduję, że większość panów piszących o "normalnej kobiecie" ma namyśli kobietę przeciętnej (lub nieco lepszej) urody, z którą można nawiązać jakąś rozmowę, spotkać się, poderwać, nawiązać jakąś dłuższą znajomość.

  P.P.S.
  Big45tka:
  To może lepiej wyjść przed dom i zagadać do którejś. No chyba że tutaj pojęcie "normalności" ma inny wymiar
  Teoretycznie padały już takie rady na tym portalu, ale widać mężczyźni z jakichś powodów wybierają taki portal (podobnie jak niektóre kobiety które zamiast "dać się zagadać" przed domem również zaglądają tutaj).
 • Postów 420
  Pytanie tylko co autor miał na myśli pisząc "Normalna dziewczyna" Normalna w sensie z którą będziesz mógł normalnie porozmawiać, zaprzyjaźnić się?? czy normalną w sensie, która po kilku zdaniach spotka się z nieznanym facetem i da mu dupy!?Jeśli chodzi o normalną dziewczynę do przyjaźni to jak możecie wymagać poznania takiej dziewczyny jeśli sami na profilach macie zdjęcia fallusów a w opisie" O mnie: ogier. Zainteresowania: sex. Kogo szukam: suki na sex." No ludzie jak możecie wymagać znalezienia kogoś normalnego jeśli sami jesteście nienormalni!?