FORUM

AUTOR POST
 • Postów 23
  Witaj Droga Damo i przemiłe forowiczki - jeden facet uciek z znajomych a kilkunastu zrezgnowało zostac znajomymi-prawda zabolała jesli chodzi o avarty. Napisana wyzej wypowiedz jest esencją do tego tematu i postu. Pozdrawiam Wszystkie Drogie Białogłowy i Zyczę Wam Miłego Popołudnia i Wieczoru.
 • Postów 192
  Zawstydzona:
  Ja tak sobie myślę, czy faceci piszący "je...l bym cie suko" serio myślą, że ktokolwiek na to odpowie? Albo "hej fajna jestes spotkamy sie" (celowo bez znaków interpunkcyjnych)?
  Zakładam (ale już nie będę w stanie tego osobiście potwierdzić), że jak ktoś uważa, że jest zajebisty - to to co pisze ma 3cio, 4to rzędne znaczenie. Więc nie zwraca na to szczególnej albo żadnej uwagi.

  Poza tym chyba panuje pewnego rodzaju mit/przekonanie, że facet powinien być bezpośredni i konkretny, a nawet ostry (bo "laski to lubią"). Można spojrzeć na takie teksty jako "interpretację" tego poglądu: "laski lubią ostrych" => "je...l bym cie suko".

  EDIT:
  Naszło mnie takie pytanie: Czy panom zdarzyło się odmówić/przerwać pisanie z kobietą która pisała niepoprawnie lub używała wulgaryzmów zbyt często?
 • Postów 23
  Panowie zrozumcie i zakodujcie sobie -"Ze Kobiecie nalezy się szacunek poszanowanie godnosc podanie pomocnej ręki miłosc szczery serdeczny cieply usmiech pocałunek -piękny bukiet kwiatów - a nie słowa wzięte z szamba czy rynsztoka -ciekaw jestem Panowie waszej reakcji jesli by takie słowa poleciały pod adresem Waszych zon czy Partnerek . Przemyscie te Moje słowa i zastanówcie się ,.., . Pozdrawiam.
 • Postów 1620
  malybolek:
  Kto szuka ten szuka :p

  i tylko szukanie ma
 • Postów 1620
  szukać też trzeba umieć
 • Postów 23
  Witam was - czytając wpisy w tym temacie i pozostałych temat słowa 'suka-dziwka-ku....... '' to słownictwo podstawowe i nie dziwcie się panowie że kobiety was pomijają szerokim łukiem i ignorują wasze zaczepki o spotkaniach randkach nie mówiąc tu już o sprawach intymnych erotycznych seksie a nie mówiąc już o wspólnym życiu w małżeństwie . Jestem tu zaledwie 12 dni a prowadzę już partnerską korespondencję prywatną z 85 osobami od 18 lat do 65 lat bo i takie kobiety są na tym portalu - to o czymś świadczy....... . Za posty powyżej w tym temacie 5 kobiet poprosiło Mnie o prywatny adres - obdarują Mnie prezentami za Obronę Godności Kobiet na tym portalu i szacunek jaki Mam do Kobiet . Panowie zacznijcie szanować Kobiety a One zmienią swe podejście do Was- ręczę za to i znajdziecie Tą którą szukacie . Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ..
 • Postów 3
  Traktujmy Nasze Kobiety z Szacunkiem a wiele od nich dostaniemy :)
 • Postów 1620
  ZoneDate:
  Traktujmy Nasze Kobiety z Szacunkiem a wiele od nich dostaniemy :)
  piwo dla tego Pana!
 • Postów 23
  Jaki szacunek masz do Kobiety Damy Pani - taki ona ma do Ciebie i do twoich zalotów -Panowie po rozum do głowy -Pozdrawiam Drogie Białogłowy i Dobranoc .................... Całusy Dla Naszych Dam na tym Portalu .............
 • Postów 3
  Szczupak19 niech Pan zrobi swoje forum jak podrywać dziewczynę/kobietę dla tych co mają trudności... Od słowa do czynu :)