FORUM

AUTOR POST
 • Postów 3
  do Big45tka :) ja piwa nie piję do życia trzeba podchodzić na trzeźwo. Pozdrawiam
 • Postów 1620
  ZoneDate:
  do Big45tka :) ja piwa nie piję do życia trzeba podchodzić na trzeźwo. Pozdrawiam
  to w zamian zgrzewka wody... niegazowanej
 • Postów 138
  a ja wiem dlaczego tak trudno tu o prawdziwą kobietę. wszyscy to fejki a profile kobiet prowadzą geje :D
 • Postów 23
  Witam Nocną Porą - KAZIU1111- Zrozum że Twój Post nie Ma Przełożenia na Fakty -Są Tu Kobiety Damy i Panie - Ja Prowadzę Bardzo Bogatą Korespondencję z Partnerkami z Portalu '''''DATEZONE.COM''''''' i Porównywanie Nasze Białogłowy do '''FEJKÓW''''' i do '''''GEJÓW ''''' - To Ubliżasz Kobietom Panią i Damą . Spójrz Uczciwie na Swój ''''AVART'''- na Portalu - i Zastanów się Dlaczego Tak Się Dzieje w Twoim Przypadku . Wymień Profil i Avart - Pokaż Ładne Zdjęcie Swojej Osoby i Napisz Uczciwie Czego Oczekujesz od Kobiety i Partnerki i Co Jej Możesz Zaoferować z Swej Strony - a Zobaczysz że Spotkasz Swą Wybrankę na Tym Portalu . Jeśli Piszesz Komentarz do Zdjęcia Damy - To Nie Używaj Słownictwa z Dna Szamba i Pisz z Szacunkiem do Kobiety i Zostaw Damie w Prezencie Jakiegoś Całusa i Czuły Komplement Słodki Uśmiech - Zobaczysz że Spotkasz Tą Którą Szukasz . Pozdrawiam i Życzę Miłej Nocy i Wekeendu .
 • Postów 192
  Również się nie zgadzam. Nieprawdą jest to, że wszystkie profile kobiet są prowadzone przez gejów. Są takie prowadzone przez ludzi zakładających profil dla wyśmiania innych lub wyłudzenia pieniędzy. Czasem też trafiają się boty, ale one są tajemnicze i trudne do zdobycia...
 • Postów 23
  Witam Was - Drogie Miłe Panie i Mili Panowie - W Swych Postach Pisałem o Szacunku Pan Wobec Mojej Osoby i Prezentach Dla Mnie - Dziś o Godzinie 11.45 zadzwonił Mój Telefon i Postawił Mnie na Równe Nogi i Byłem w Szoku - Może Mi Pan Podać Swój Adres i Podać Dokładną Drogę jak do Pana Dojechać - Jestem z Portalu '''DATEZONE.COM''''i Podała Swój NICK - Pisaliśmy z Sobą i Pan Bronił Naszego Szacunku - Przywiozłam Prezenty Jestem w Pana Mieście - Nie Kłamię - Za Parę Chwil Pan Się o Tym Przekona - Podałem Fakty i po 10 Minutach Dzwoniła do Moich Drzwi - Pomożesz Mi Wnieść Dużą Torbę - Pomogłem - Byłem w Szoku Jeśli Chodzi o Prezenty i Dary Które Mi Przywiozła . Jest Cudowną Kobietą Panią i Damą z Cudownymi Super Smacznymi Ustami - Cycuszkami - Grotą Miłości -Kroczem -Prezenty w Naturze Były Super Sexi i Super Smaczne - Prezenty Rzeczowe Super - Palce Lizać Są Twoje - Możesz o Tym Napisać ale Prezentami Się Nie Chwal na '''DATEZONIE.COM''''- Bo Byli By w Szoku . MNIAM MNIAM MNIAM MNIAM . Panowie Szanujcie Kobiety z Tego Portalu a Też Dostaniecie Prezenty . Zaprosiła Mnie do Siebie na Wypoczynek Sex i Prowadzenie Szkolenia Erotyczno-Dominacyjnego w Jej Tworzącym się Studiu ''''BDSM-U''''' . Jeśli Się Szanujemy Nawzajem to Tego Są Efekty Wymierne i Korzystne Dla Obu Stron . Pozdrawiam Was Wszystkich i Po Rozum Do Głowy Panowie - i Życzę Wam Miłego Wieczoru i Nocy z Przemyśleniami o Szacunku do Kobiet Dam i Pan w Życiu Osobistym Prywatnym Zawodowym Rodzinnym o Każdej Porze Dnia i Nocy .
 • Postów 138
  a tak na poważnie niedawno ukazał się post dotyczący pewnych trudności w kontaktach z kobietami na dz (nie ogarniam w jakim to było dziale, nie chce mi się), tam trudności powodowane były nachalnością i lekko mówiąc głupotą panów. myślę że ma to pewne przełożenie na temat tej rozmowy. mężczyzna który nie potrafi zainteresować rozmową kobiety ma problem z umówieniem się na spotkanie. to jednak tylko moja teoria i nie sprawdzałem jej za głęboko
 • Postów 192
  Kaziu1111:
  (... ) mężczyzna który nie potrafi zainteresować rozmową kobiety ma problem z umówieniem się na spotkanie. (...)
  Ta wypowiedź budzi we mnie dwojakie skojarzenia:
  1) Jeżeli mężczyzna wprost pisze o seksie (bo ponoć kobiety lubią temat seksu, ale nie w postaci "Poruchasz" czy "Obciongiesz" - niemniej nie jestem kobietą) to albo mierzy wysoki poziom trudności i powinien się liczyć z porażką (gratulacje tym którym się udało), albo powinien nieco zrewidować swoje postrzeganie kobiet. Na przykład próbować rozmawiać z nimi o czymś innym niż seksie. I zobaczyć czy potrafi tak przez parę godzin - to może być dobre ćwiczenie. (Chociaż na porady może by się przydał oddzielny wątek.)

  2) "zainteresować kobietę rozmową" może w pewnych okolicznościach stanowić problem nie tylko dla panów wspomnianych powyżej. Z tego co pamiętam, to chyba kobiety są różne i to co zainteresuje jedną, nie musi już wzbudzić pozytywnej reakcji u drugiej. (Mogę się mylić) Jeżeli kobieta np. lubi twórczość Bukowskiego i wspomina o nim na profilu to można spróbować porozmawiać na temat którejś z jego książek (jeżeli się jakąś czytało), aczkolwiek i to nie gwarantuje nawiązania rozmowy. Jeżeli kobieta nic nie napisała na profilu, to można spróbować porozmawiać o ... Grunt to zainteresować kobietę. (Tak głosiła jakaś teoria) Co prawda może się okazać, że trzeba być Christianem Grey'em by zainteresować kobietę (bo nic innego jej nie zainteresuje/nie zainteresowało) - wtedy cóż... należy być tylko fikcyjną postacią.
 • Logika facetów... Normalna dziewczyna to taka, która umówi się na spotkanie i seks... Pozostałe to szmaty i dziwki :)
  Ja mam tu konto żeby pochwalić się swoim ciałkiem i porozmawiać z innymi profilami. Ale nie wyobrażam sobie żeby spotkać się z jakimś facetem poznanym tutaj na seks. Możliwe jest jedynie zaprzyjaźnić się z jakąś parką, dziewczyną i po kilku dniach lub tyg pisania, ew spotkać się na piwo.
  Poza tym duuuża większość facetów nie potrafi poprawnie i ciekawie napisać jednego zdania, na zdjęciach same kutasy...
 • Postów 192
  Hobbit96:
  perversyjnaDama:
  Logika facetów... Normalna dziewczyna to taka, która umówi się na spotkanie i seks... Pozostałe to szmaty i dziwki :)
  Ja mam tu konto żeby pochwalić się swoim ciałkiem i porozmawiać z innymi profilami. Ale nie wyobrażam sobie żeby spotkać się z jakimś facetem poznanym tutaj na seks. Możliwe jest jedynie zaprzyjaźnić się z jakąś parką, dziewczyną i po kilku dniach lub tyg pisania, ew spotkać się na piwo.
  Poza tym duuuża większość facetów nie potrafi poprawnie i ciekawie napisać jednego zdania, na zdjęciach same kutasy...
  To jest właśnie największy problem tego typu portali kobieta zobaczy, że większość facetów to banda niedorozwojów myślących jedynie fiutami i przez to w morzu spamu topią się perełki, które warto poznać...
  A przeszukiwanie morza spamu za jedną czy dwiema perłami to perspektywa która nie każdą osobę cieszy.