FORUM

• Postów 3
    Traktujmy Nasze Kobiety z Szacunkiem a wiele od nich dostaniemy :)
  • Postów 1641
    ZoneDate:
    Traktujmy Nasze Kobiety z Szacunkiem a wiele od nich dostaniemy :)
    piwo dla tego Pana!
  • Postów 25
    Jaki szacunek masz do Kobiety Damy Pani - taki ona ma do Ciebie i do twoich zalotów -Panowie po rozum do głowy -Pozdrawiam Drogie Białogłowy i Dobranoc .................... Całusy Dla Naszych Dam na tym Portalu .............
  • Postów 3
    Szczupak19 niech Pan zrobi swoje forum jak podrywać dziewczynę/kobietę dla tych co mają trudności... Od słowa do czynu :)
  • Postów 3
    do Big45tka :) ja piwa nie piję do życia trzeba podchodzić na trzeźwo. Pozdrawiam
  • Postów 1641
    ZoneDate:
    do Big45tka :) ja piwa nie piję do życia trzeba podchodzić na trzeźwo. Pozdrawiam
    to w zamian zgrzewka wody... niegazowanej
  • Postów 141
    a ja wiem dlaczego tak trudno tu o prawdziwą kobietę. wszyscy to fejki a profile kobiet prowadzą geje :D
  • Postów 25
    Witam Nocną Porą - KAZIU1111- Zrozum że Twój Post nie Ma Przełożenia na Fakty -Są Tu Kobiety Damy i Panie - Ja Prowadzę Bardzo Bogatą Korespondencję z Partnerkami z Portalu '''''DATEZONE.COM''''''' i Porównywanie Nasze Białogłowy do '''FEJKÓW''''' i do '''''GEJÓW ''''' - To Ubliżasz Kobietom Panią i Damą . Spójrz Uczciwie na Swój ''''AVART'''- na Portalu - i Zastanów się Dlaczego Tak Się Dzieje w Twoim Przypadku . Wymień Profil i Avart - Pokaż Ładne Zdjęcie Swojej Osoby i Napisz Uczciwie Czego Oczekujesz od Kobiety i Partnerki i Co Jej Możesz Zaoferować z Swej Strony - a Zobaczysz że Spotkasz Swą Wybrankę na Tym Portalu . Jeśli Piszesz Komentarz do Zdjęcia Damy - To Nie Używaj Słownictwa z Dna Szamba i Pisz z Szacunkiem do Kobiety i Zostaw Damie w Prezencie Jakiegoś Całusa i Czuły Komplement Słodki Uśmiech - Zobaczysz że Spotkasz Tą Którą Szukasz . Pozdrawiam i Życzę Miłej Nocy i Wekeendu .
  • Postów 186
    Również się nie zgadzam. Nieprawdą jest to, że wszystkie profile kobiet są prowadzone przez gejów. Są takie prowadzone przez ludzi zakładających profil dla wyśmiania innych lub wyłudzenia pieniędzy. Czasem też trafiają się boty, ale one są tajemnicze i trudne do zdobycia...
  • Postów 25
    Witam Was - Drogie Miłe Panie i Mili Panowie - W Swych Postach Pisałem o Szacunku Pan Wobec Mojej Osoby i Prezentach Dla Mnie - Dziś o Godzinie 11.45 zadzwonił Mój Telefon i Postawił Mnie na Równe Nogi i Byłem w Szoku - Może Mi Pan Podać Swój Adres i Podać Dokładną Drogę jak do Pana Dojechać - Jestem z Portalu '''DATEZONE.COM''''i Podała Swój NICK - Pisaliśmy z Sobą i Pan Bronił Naszego Szacunku - Przywiozłam Prezenty Jestem w Pana Mieście - Nie Kłamię - Za Parę Chwil Pan Się o Tym Przekona - Podałem Fakty i po 10 Minutach Dzwoniła do Moich Drzwi - Pomożesz Mi Wnieść Dużą Torbę - Pomogłem - Byłem w Szoku Jeśli Chodzi o Prezenty i Dary Które Mi Przywiozła . Jest Cudowną Kobietą Panią i Damą z Cudownymi Super Smacznymi Ustami - Cycuszkami - Grotą Miłości -Kroczem -Prezenty w Naturze Były Super Sexi i Super Smaczne - Prezenty Rzeczowe Super - Palce Lizać Są Twoje - Możesz o Tym Napisać ale Prezentami Się Nie Chwal na '''DATEZONIE.COM''''- Bo Byli By w Szoku . MNIAM MNIAM MNIAM MNIAM . Panowie Szanujcie Kobiety z Tego Portalu a Też Dostaniecie Prezenty . Zaprosiła Mnie do Siebie na Wypoczynek Sex i Prowadzenie Szkolenia Erotyczno-Dominacyjnego w Jej Tworzącym się Studiu ''''BDSM-U''''' . Jeśli Się Szanujemy Nawzajem to Tego Są Efekty Wymierne i Korzystne Dla Obu Stron . Pozdrawiam Was Wszystkich i Po Rozum Do Głowy Panowie - i Życzę Wam Miłego Wieczoru i Nocy z Przemyśleniami o Szacunku do Kobiet Dam i Pan w Życiu Osobistym Prywatnym Zawodowym Rodzinnym o Każdej Porze Dnia i Nocy .