FORUM

• Postów 2377
    szukać też trzeba umieć
  • Postów 25
    Witam was - czytając wpisy w tym temacie i pozostałych temat słowa 'suka-dziwka-ku....... '' to słownictwo podstawowe i nie dziwcie się panowie że kobiety was pomijają szerokim łukiem i ignorują wasze zaczepki o spotkaniach randkach nie mówiąc tu już o sprawach intymnych erotycznych seksie a nie mówiąc już o wspólnym życiu w małżeństwie . Jestem tu zaledwie 12 dni a prowadzę już partnerską korespondencję prywatną z 85 osobami od 18 lat do 65 lat bo i takie kobiety są na tym portalu - to o czymś świadczy....... . Za posty powyżej w tym temacie 5 kobiet poprosiło Mnie o prywatny adres - obdarują Mnie prezentami za Obronę Godności Kobiet na tym portalu i szacunek jaki Mam do Kobiet . Panowie zacznijcie szanować Kobiety a One zmienią swe podejście do Was- ręczę za to i znajdziecie Tą którą szukacie . Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ..
  • Postów 3
    Traktujmy Nasze Kobiety z Szacunkiem a wiele od nich dostaniemy :)
  • Postów 2377
    ZoneDate:
    Traktujmy Nasze Kobiety z Szacunkiem a wiele od nich dostaniemy :)
    piwo dla tego Pana!
  • Postów 25
    Jaki szacunek masz do Kobiety Damy Pani - taki ona ma do Ciebie i do twoich zalotów -Panowie po rozum do głowy -Pozdrawiam Drogie Białogłowy i Dobranoc .................... Całusy Dla Naszych Dam na tym Portalu .............
  • Postów 3
    Szczupak19 niech Pan zrobi swoje forum jak podrywać dziewczynę/kobietę dla tych co mają trudności... Od słowa do czynu :)
  • Postów 3
    do Big45tka :) ja piwa nie piję do życia trzeba podchodzić na trzeźwo. Pozdrawiam
  • Postów 2377
    ZoneDate:
    do Big45tka :) ja piwa nie piję do życia trzeba podchodzić na trzeźwo. Pozdrawiam
    to w zamian zgrzewka wody... niegazowanej
  • Postów 157
    a ja wiem dlaczego tak trudno tu o prawdziwą kobietę. wszyscy to fejki a profile kobiet prowadzą geje :D
  • Postów 25
    Witam Nocną Porą - KAZIU1111- Zrozum że Twój Post nie Ma Przełożenia na Fakty -Są Tu Kobiety Damy i Panie - Ja Prowadzę Bardzo Bogatą Korespondencję z Partnerkami z Portalu '''''DATEZONE.COM''''''' i Porównywanie Nasze Białogłowy do '''FEJKÓW''''' i do '''''GEJÓW ''''' - To Ubliżasz Kobietom Panią i Damą . Spójrz Uczciwie na Swój ''''AVART'''- na Portalu - i Zastanów się Dlaczego Tak Się Dzieje w Twoim Przypadku . Wymień Profil i Avart - Pokaż Ładne Zdjęcie Swojej Osoby i Napisz Uczciwie Czego Oczekujesz od Kobiety i Partnerki i Co Jej Możesz Zaoferować z Swej Strony - a Zobaczysz że Spotkasz Swą Wybrankę na Tym Portalu . Jeśli Piszesz Komentarz do Zdjęcia Damy - To Nie Używaj Słownictwa z Dna Szamba i Pisz z Szacunkiem do Kobiety i Zostaw Damie w Prezencie Jakiegoś Całusa i Czuły Komplement Słodki Uśmiech - Zobaczysz że Spotkasz Tą Którą Szukasz . Pozdrawiam i Życzę Miłej Nocy i Wekeendu .