FORUM

• Postów 141
    a tak na poważnie niedawno ukazał się post dotyczący pewnych trudności w kontaktach z kobietami na dz (nie ogarniam w jakim to było dziale, nie chce mi się), tam trudności powodowane były nachalnością i lekko mówiąc głupotą panów. myślę że ma to pewne przełożenie na temat tej rozmowy. mężczyzna który nie potrafi zainteresować rozmową kobiety ma problem z umówieniem się na spotkanie. to jednak tylko moja teoria i nie sprawdzałem jej za głęboko
  • Postów 187
    Kaziu1111:
    (... ) mężczyzna który nie potrafi zainteresować rozmową kobiety ma problem z umówieniem się na spotkanie. (...)
    Ta wypowiedź budzi we mnie dwojakie skojarzenia:
    1) Jeżeli mężczyzna wprost pisze o seksie (bo ponoć kobiety lubią temat seksu, ale nie w postaci "Poruchasz" czy "Obciongiesz" - niemniej nie jestem kobietą) to albo mierzy wysoki poziom trudności i powinien się liczyć z porażką (gratulacje tym którym się udało), albo powinien nieco zrewidować swoje postrzeganie kobiet. Na przykład próbować rozmawiać z nimi o czymś innym niż seksie. I zobaczyć czy potrafi tak przez parę godzin - to może być dobre ćwiczenie. (Chociaż na porady może by się przydał oddzielny wątek.)

2) "zainteresować kobietę rozmową" może w pewnych okolicznościach stanowić problem nie tylko dla panów wspomnianych powyżej. Z tego co pamiętam, to chyba kobiety są różne i to co zainteresuje jedną, nie musi już wzbudzić pozytywnej reakcji u drugiej. (Mogę się mylić) Jeżeli kobieta np. lubi twórczość Bukowskiego i wspomina o nim na profilu to można spróbować porozmawiać na temat którejś z jego książek (jeżeli się jakąś czytało), aczkolwiek i to nie gwarantuje nawiązania rozmowy. Jeżeli kobieta nic nie napisała na profilu, to można spróbować porozmawiać o ... Grunt to zainteresować kobietę. (Tak głosiła jakaś teoria) Co prawda może się okazać, że trzeba być Christianem Grey'em by zainteresować kobietę (bo nic innego jej nie zainteresuje/nie zainteresowało) - wtedy cóż... należy być tylko fikcyjną postacią.
  • Postów 3
    Logika facetów... Normalna dziewczyna to taka, która umówi się na spotkanie i seks... Pozostałe to szmaty i dziwki :)
    Ja mam tu konto żeby pochwalić się swoim ciałkiem i porozmawiać z innymi profilami. Ale nie wyobrażam sobie żeby spotkać się z jakimś facetem poznanym tutaj na seks. Możliwe jest jedynie zaprzyjaźnić się z jakąś parką, dziewczyną i po kilku dniach lub tyg pisania, ew spotkać się na piwo.
    Poza tym duuuża większość facetów nie potrafi poprawnie i ciekawie napisać jednego zdania, na zdjęciach same kutasy...
  • Postów 187
    Hobbit96:
    perversyjnaDama:
    Logika facetów... Normalna dziewczyna to taka, która umówi się na spotkanie i seks... Pozostałe to szmaty i dziwki :)
    Ja mam tu konto żeby pochwalić się swoim ciałkiem i porozmawiać z innymi profilami. Ale nie wyobrażam sobie żeby spotkać się z jakimś facetem poznanym tutaj na seks. Możliwe jest jedynie zaprzyjaźnić się z jakąś parką, dziewczyną i po kilku dniach lub tyg pisania, ew spotkać się na piwo.
    Poza tym duuuża większość facetów nie potrafi poprawnie i ciekawie napisać jednego zdania, na zdjęciach same kutasy...
    To jest właśnie największy problem tego typu portali kobieta zobaczy, że większość facetów to banda niedorozwojów myślących jedynie fiutami i przez to w morzu spamu topią się perełki, które warto poznać...
    A przeszukiwanie morza spamu za jedną czy dwiema perłami to perspektywa która nie każdą osobę cieszy.
  • Postów 25
    Witam Was Postanowiłem Zawitać na Ten Temat po 3 miesiącach - okazuje się że Nadal Panowie nie Mogą Zrozumieć że - Damę Kobietę Panią Trzeba Traktować Jak Bóstwo i Umieć Ją Zdobyć Swym Sercem Intelektem Szacunkiem i Mieć Wyrozumiałość i Takt - Sukcesy Spadną na Adoratora w Niesamowity Sposób i Niespodziewanej Chwili - co Pozwoli Przeżyć Cudowne Chwile Uniesień Erotycznych . Spotkała Mnie Autentyczna Cudowna Niespodzianka o Której Nawet nie Myślałem Idąc na Zakupy do '''BIEDRONKI'''' - Odsyłam do Grupy ''''Fantazje Erotyczne ..... - Postu Pod Tytułem ''''' Zakupy w Biedronce '''''' . Dziękuję za Miłe Posty Pod Moim Adresem w Tym Temacie . Składam Wam Wszystkim --- '''Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia Szczęścia Pomyślności w Życiu Osobistym Prywatnym Rodzinnym Zawodowym i Erotycznym na 2016 roku - Śle Wam ''''MASTER SZCZUPAK19 ''''' DO SIEGO ROKU 2016 . Wielkie Naręcza CAŁUSÓW CAŁUSÓW CAŁUSÓW Dla Naszych DAM PAN KOBIET z Tego Portalu '''DATEZONE.COM'''''''
  • Postów 24
    Mało kto na tym portalu podchodzi poważnie. Nie czarujmy się,każdy chce tylko chwilowej przygody i naiwniaczki którą odchaczy w notatniku jako 'zaliczona'. Jak mówie że szukam kogoś do poważnej relacji to kręcą nosem albo zaczynają się chamskie docinki lub napastowanie przez psycholi
  • Postów 617
    Uwielbiam jak faceci narzekają na brak "normalnych" dziewczyn. Ci faceci, którzy szukają tu albo wśród tych, które pokazują na profilach absolutnie wszystko (mniej więcej tyle, ile widzi każdy ginekolog) albo wśród "ambitnych" dejtzonowych celebrytek. Poważnie? I Wy narzekacie? Szybkiego seksu szukajcie na roksie a celebrytki nie wyrwiecie bez bemy i grubego portfela. Chcecie normalną dziewczynę tutaj znaleźć? To może pokopcie głębiej niż tylko w rankingach. Powodzenia narzekacze! :)
  • Postów 25
    Witam w Nowym 2016 roku - Ostatnie Dwa Posty Potwierdzają że Panowie Faktycznie Prowadzą Grę Która Przypomina Nie Udolność Logicznego Myślenia i Rozumowania . Są na Tym Portalu Fantastyczne Dziewczyny Panie i Damy ale Trzeba Umieć Szukać i Mieć Szacunek Dla Swoich Przyszłych Partnerek z tego Portalu . Sam Znalazłem i Sam Zostałem w Cudowny Sposób Erotyczny Zaczepiony Przez Białogłowy na Tym Portalu . Panowie Jest Jedna Historyczna Zasada Jeśli Przyjmuje Się Zaproszenie od Damy - To Idziemy na Spotkanie z Bukietem Pięknych CZERWONYCH RÓŻ - Ubraniu Galowym - Białej Czystej i Wyprasowanej Koszuli i Czekamy na Damę - KWADRANS Przed Spotkaniem na Umówionym Miejscu Spotkania - Kultura Tego Wymaga Wobec Damy . Pozdrawiam Was Wszystkich i Życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2016 Roku . Wielkie Naręcza Kwiatów i Całusów Dla Naszych DAM PAN KOBIET z PORTALU '''' DATEZONE.COM''' - Przesyła Master SZCZUPAK19 . CAŁUSY CAŁUSY CAŁUSY
  • Postów 3
    Szukacie kobiet na takich stronach :)
    Wiadomo każdy szuka ale.... wystarczy dobrze popatrzeć co kto ma obok siebie i dobrze zagadać, większość lubi seks, tylko mało komu brak odwagi powiedzieć to komuś prosto w twarz i woli napisać.
    Sam jestem jednym z tych co się wstydzą i wolą pisać ale... jak idę na imprezę i wypije 2 głębsze to nie piszę tylko zagaduje
  • Postów 617
    wojo:
    Tylko zdesperowane lub bardzo odważne dziewczyny zdecydują się na spotkanie z poznanym tutaj jegomościem
    To jestem albo zdesperowana albo odważna...ale w sumie nie jestem odważna a do desperatki brakuje mi co najmniej 5 lat więc? Przecież ta strona czy inne portale społecznościowe powstają po to by ludzie mogli się poznawać, znajdować w ogóle. Ludzie nieśmiali czy tacy z konkretnymi celami, jak tutaj. Co nie znaczy,że WSZYSCY mają klapki na oczach ;) Wszędzie są ludzie, nie kutasy i waginy. Za każdym loginem kryje się jakaś osoba, po jakimś tam poznaniu wstępnym czasem ma się po prostu ochotę z nią wypić kawę i pogadać....nie tylko ruchać się. Nie trzeba być ani desperatem ani cwaniakiem, ale trzeba mieć otwarty umysł.