FORUM

• Postów 617
    wojo:
    IlikeItLoud:
    wojo:
    Tylko zdesperowane lub bardzo odważne dziewczyny zdecydują się na spotkanie z poznanym tutaj jegomościem
    To jestem albo zdesperowana albo odważna...ale w sumie nie jestem odważna a do desperatki brakuje mi co najmniej 5 lat więc? Przecież ta strona czy inne portale społecznościowe powstają po to by ludzie mogli się poznawać, znajdować w ogóle. Ludzie nieśmiali czy tacy z konkretnymi celami, jak tutaj. Co nie znaczy,że WSZYSCY mają klapki na oczach ;) Wszędzie są ludzie, nie kutasy i waginy. Za każdym loginem kryje się jakaś osoba, po jakimś tam poznaniu wstępnym czasem ma się po prostu ochotę z nią wypić kawę i pogadać....nie tylko ruchać się. Nie trzeba być ani desperatem ani cwaniakiem, ale trzeba mieć otwarty umysł.
    Czyli nie spotkasz się z nikim stąd. :)
    No skoro wiesz lepiej ;)
  • Postów 617
    kocica11:
    IlikeItLoud:
    wojo:
    Tylko zdesperowane lub bardzo odważne dziewczyny zdecydują się na spotkanie z poznanym tutaj jegomościem
    To jestem albo zdesperowana albo odważna...ale w sumie nie jestem odważna a do desperatki brakuje mi co najmniej 5 lat więc? Przecież ta strona czy inne portale społecznościowe powstają po to by ludzie mogli się poznawać, znajdować w ogóle. Ludzie nieśmiali czy tacy z konkretnymi celami, jak tutaj. Co nie znaczy,że WSZYSCY mają klapki na oczach ;) Wszędzie są ludzie, nie kutasy i waginy. Za każdym loginem kryje się jakaś osoba, po jakimś tam poznaniu wstępnym czasem ma się po prostu ochotę z nią wypić kawę i pogadać....nie tylko ruchać się. Nie trzeba być ani desperatem ani cwaniakiem, ale trzeba mieć otwarty umysł.
    Zgadzam się. Jest tu z pewnością kilka fajnych ...kobiet.
    Nie mogę i nie chcę podać które, ale przez 7 miesięcy na tym portalu poznałem ....myśli 5 kobiet, które są wyjątkowe a 2 z nich mają potężne IQ.
    Trzeba umieć dotrzeć do tych kobiet.
    Zapewniam,że to nie takie, które pokazują waginy i piersi i dupki , ale te które pokazują tak aby części intymnych NIE pokazać.
    Czasami są to ...duchy....czyli....profile bez zdjęć, które zwykle ....omijam szerokim łukiem a jest to błąd
    Zgadzam się z ostatnim stwierdzeniem, bo faktycznie jest to błąd. Mnie nie odstraszają "profile-duchy" bo rozumiem,że ludzie chcą zachować anonimowość a na takiej stronie, to nie takie głupie...
    Warto dać szansę i duszkom! :)
  • Postów 187
    Dopostów kocica11 i IlikeItLoud:
    Przypuszczam, że osobniki obydwu płci częściej zwracają uwagę na wygląd niż na specyficzne detale (albo dla precyzji - większość osobników obydwu płci zwraca uwagę w pierwszej kolejności na wygląd i to warunkuje, czy i jak dalej patrzą na kolejne stopnie detali). Niestety o ile klatę, piersi czy atrakcyjny wygląd da się pokazać na zdjęciu to IQ, cierpliwości, dystansu do świata czy osobowości już niekoniecznie.

Jeżeli ludzie szukają po wyglądzie - to ich wybór. Ale niech potem liczą się z tym, że rzeczy poza wyglądem jak obycie czy inteligencja mogą się im nie podobać, a nawet zniesmaczać.

Dodatkowo - szukanie po wyglądzie jest cechą naturalną/pierwotną - człowiek nie musi się uczyć latami by rozpoznawać osobnika płci przeciwnej którego uzna za atrakcyjnego (fizycznie, z pierwszego wrażenia). Ale wyszukiwanie osób po czymś innym niż wyglądzie - po detalach, to umiejętność wtórna którą trzeba rozwinąć. A dalsze szukanie po wyglądzie wcale jej nie rozwija ani trochę (raczej powoduje, że człowiek "lepiej" i częściej szuka po wyglądzie).

Otwartość na ludzi daje tutaj tę szansę - że jeżeli pisze się z ludźmi których normalnie by się odrzuciło w przesiewie wizualnym, to można dostrzec inne cechy i powoli je rozróżniać, zacząć dostrzegać. W rezultacie można rozwinąć jakąś tam wrażliwość czy sposób wyszukiwania osób po kryteriach niewizualnych. I tak "poetycko" ujmując - zobaczyć inny świat, choć dalej ten sam.

Niemniej rozwinięcie takich zdolności wymaga czasu i cierpliwości - a po co rozwijać zdolności skoro chciałoby się mieć coś zajebistego tu i teraz?
  • Postów 25
    Witam Was Ostatnie Posty - ''''LLIKELT LOUD'''' i ''THOTH'''' - są Prawdą Jeśli Chodzi o """PUSTE PROFILE''''' - Są Nie Raz Bardzo Zaskakujące - Przekonałem Się Osobiście - Ja Jeden Profil DUCHA - Wyświetlałem 30 Przeszło Razy ''' Była to Kobieta''' - Opis Miała Bardzo Skromny i Mało Czytelny - Jedynym Atutem co Mnie Zainteresowało - Była Jej Pasja do Kolekcjonerstwa . Postanowiłem Napisać i Zobaczyć Jaka Będzie Reakcja Drugiej Strony . Odpowiedz Zawitała po 15 minutach - Krótka i z Adresem E- mailowym i Prośbą o Korespondencję na Prywatny Adres . Odpisałem i Byłem Zaskoczony Odpowiedzią - Osoba Przesłała Numer Telefonu i Prośbę o Sygnał Albo SMS - Opowiedziałem - Zadzwoniła i Osobiście Zaprosiła do Siebie na Weekend . Powiem ze Byłem Zaszokowany Jak Mi Powiedziała Kim Jest z Zawodu i Gdzie Pracuje . Do Dziś Trwa Nasza Przjażń - Jest to już 5 miesiąc . Trzeba Trochę Profil Rozpracować i Zdecydować się Napisać do Tej Osoby z """PROFILU DUCHA'''' . Pozdrawiam Was i Wszystkiego Najlepszego w 2016 roku . Dla Dam CAŁUSY CAŁUSY CAŁUSY
  • Postów 61
    Przestańcie marudzić że nienormalne bo normalne to nudne,trywialne banalne i nieciekawe
  • Postów 478
    kinoki:
    Czemu ?. Tutaj wchodzi ktoś kto szuka seksu bo normalnie mu nie wychodzi albo z wyrachowania bo to jest woda w której łowi ryby.
    Mów za siebie po co tutaj wchodzisz ,ok?
  • Postów 8
    Bo tu same dziwki dla kasy
  • Postów 478
    Darino2:
    Ładnie pomyślą o Tobie te osoby które masz w znajomych ....tylko pozazdrościć takiej znajomości z Tobą !!!Współczucie.
  • Postów 420
    Darino2:
    Bez urazy ale tobie to już chyba tylko takie kobiety pozostają.
  • Postów 161
    Chris28522:
    Darino2:
    Bez urazy ale tobie to już chyba tylko takie kobiety pozostają.
    Uwielbiam Cię