FORUM

• Postów 420
    Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post: Pytanie tylko co autor miał na myśli pisząc "Normalna dziewczyna" Normalna w sensie z którą będziesz mógł normalnie porozmawiać, zaprzyjaźnić się?? czy normalną w sensie, która po kilku zdaniach spotka się z nieznanym facetem i da mu dupy!?Jeśli chodzi o normalną dziewczynę do przyjaźni to jak możecie wymagać poznania takiej dziewczyny jeśli sami na profilach macie zdjęcia fallusów a w opisie" O mnie: ogier. Zainteresowania: sex. Kogo szukam: suki na sex." No ludzie jak możecie wymagać znalezienia kogoś normalnego jeśli sami jesteście nienormalni!?
  • Postów 161
    Chris28522:
    Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post: Pytanie tylko co autor miał na myśli pisząc "Normalna dziewczyna" Normalna w sensie z którą będziesz mógł normalnie porozmawiać, zaprzyjaźnić się?? czy normalną w sensie, która po kilku zdaniach spotka się z nieznanym facetem i da mu dupy!?Jeśli chodzi o normalną dziewczynę do przyjaźni to jak możecie wymagać poznania takiej dziewczyny jeśli sami na profilach macie zdjęcia fallusów a w opisie" O mnie: ogier. Zainteresowania: sex. Kogo szukam: suki na sex." No ludzie jak możecie wymagać znalezienia kogoś normalnego jeśli sami jesteście nienormalni!?
    niestety obawiam się, że dla 90% Panów tutaj "normalna" oznacza dziewczynę która po pierwszej wiadomości da dupy i oczywiście dojedziePozdrawiam pozostałe 10 %
  • Postów 271
    Chris28522:
    Szkoda ze nie ma tu opcji "lubie to" :-)
  • Postów 364
    To typowi leniwcy tak narzekają. Bawią się w teksty kopiuj wklej, jak coś nie pasi to likwidują konto zakładają potem z powrotem. I co ja mam poważnie traktować takiego człenia. Ej no sory jak się tak robi to i nie można znaleźć normalnej dziewczyny.
  • Postów 226
    Zero normalnych i realnych? W sensie takich, co dają dupy na zawołanie Jaśnie PanaIWładcy? Pełno takich, tylko trzeba się wykazać czymś więcej niż napisaniem "chodź się ruchać", ewentualnie zapłacić.Niekiedy działa też bajkopisarstwo. Na raz, żeby wykorzystać, to skrupułów mieć nie musisz. Ważne, że zamoczysz, a twój łeb jeszcze bardziej zadrze się z dumy, że kolejna sztuka ci wpadła.
    Jeśli jednak chodzi ci o dziewczynę na dłuższą, nieopartą na "ruchaniu"(a przynajmniej nie tylko) znajomość, to takich też tu jest dużo, tylko trzeba szukać nie po cipach w profilowych, a jak już znajdziesz potencjalną, to trzeba się jeszcze bardziej wykazać, niż w przypadku numer jeden-a to też nie jest gwarancją niczego.
    Nima lekko.
    Wniosek jest prosty: jak szukasz panny do wydymania, to wyjdź z domu idź do jakiegoś Venus, Miliona czy innych Manieczek-tam się rżną prawie na oczach wszystkich. Jeśli chcesz znaleźć stałą partnerkę, to usuń konto stąd, jaki i z sympatii, badoo i innych zbiorników i też wyjdź do ludzi. Do ludzi, nie hołoty.
  • Postów 11
    Mam wrażenie że samo pytanie , jakby sugerowało mi że ktoś , kto je sobie zadaje zapomina, że jest to świat wirtualny z czasem poważnymi , czasem zabawnymi a czasem ... no sami wiecie jakimi ludzmi w jednym miejscu , często w tym samym czasie . Z drugiej strony , ktoś kto chce zostać zauważony będzie potrafił zrobić coś , by zauważonym zostać . Kultura to podstawa , na początku :> ... Grunt to pamiętać że nie każdy jest inny ... A poziom "zwyrodnienia" NAS samych też jest dramatycznie różny - lub skrajnie podobny . A co mogę zalecić ? RELAX - take it easy - wrzuć na luz , bądz sobą , ta której szukasz gdzieś tam jest , kiedyś Cię znajdzie , lub Ty odnajdziesz ją :) Szkoda zdrowia na frustrację ;) By the way - bzykać mi się chce :D - Pozdrówka yall :) I niech moc będzie z Wami :)
  • Postów 8
    Zacznijmy od tego, że to nie jest normalny portal. Wstawiacie tu swoje gołe cipy a wymagacie szacunku P prezydentowej. To, czego DZIEWCZYNO oczekujesz, dostanie TYLKO ŻONA . Przypoinam, że raczej nikt tu żony nie szuka. Nie dostaniesz normalnych wiadomości mając takie zdjęcia. Poza tym o co spytać? O pogodę? Czy godzinę... Owszem, szacunek to podstawa ale po kilkudziesięciu wysłanych wiadomościach, zaczynam żałować, że okazałem go którejkolwiek na tym portalu. Nie zaczynałem nigdy rozmowy od "bzykania" a raczej od komplementu i zawsze w bardzo eleganckiej formie. Niektóre wcale nawet nie potrafią podziękować za miłe słowa. Więc Panowie, ja uważam, że macie rację z tym "podrywem". Wszystko ma swój ład i porządek. Ja sobie na koniec pozwolę pozdrowić te miłe, odrobinę czulsze kobietki tyryryry
  • Postów 8
    Na pewno byloby lepiej gdyby kazdy nauczyl sie szacunku i to nie tylko tu.
  • Postów 8
    Lubiezboczone:
    Co jeśli ona chciała by usłyszeć coś innego niż "ruchal bym jak dzik kune w agrescie"?
    Z moich obserwacji wynika, że spora część facetów pisze tego typu teksty, bo w "realu" za takie coś w najlepszym wypadku dostaną z liścia. Może w ten sposób wyładowują swoje frustracje? Nie wiem, żona/kochanka/dziewczyna nie pozwala na takie odzywki, to sobie poużywają w cyberświecie?
  • Postów 1
    Na portalu udzielają się głównie osoby homoseksualne, więc jak chcesz tu kogoś znaleźć, to tylko faceta.