FORUM

• Postów 425
    Darino2:
    Bo tu same dziwki dla kasy
    Bez urazy ale tobie to już chyba tylko takie kobiety pozostają.
  • Postów 178
    Chris28522:
    Darino2:
    Bo tu same dziwki dla kasy
    Bez urazy ale tobie to już chyba tylko takie kobiety pozostają.
    Uwielbiam Cię
  • Postów 273
    Pytaniem jest czy isnieja w ogole normalne dziewczyny lol :v
  • Postów 246
    A kolezanek nie masz że o to pytasz? :P
  • Postów 273
    YourDeepestDesire:
    A kolezanek nie masz że o to pytasz? :P
    Mam i zadna nie jest normalna :D
  • Postów 425
    Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post: Pytanie tylko co autor miał na myśli pisząc "Normalna dziewczyna" Normalna w sensie z którą będziesz mógł normalnie porozmawiać, zaprzyjaźnić się?? czy normalną w sensie, która po kilku zdaniach spotka się z nieznanym facetem i da mu dupy!?Jeśli chodzi o normalną dziewczynę do przyjaźni to jak możecie wymagać poznania takiej dziewczyny jeśli sami na profilach macie zdjęcia fallusów a w opisie" O mnie: ogier. Zainteresowania: sex. Kogo szukam: suki na sex." No ludzie jak możecie wymagać znalezienia kogoś normalnego jeśli sami jesteście nienormalni!?
  • Postów 178
    Chris28522:
    Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post: Pytanie tylko co autor miał na myśli pisząc "Normalna dziewczyna" Normalna w sensie z którą będziesz mógł normalnie porozmawiać, zaprzyjaźnić się?? czy normalną w sensie, która po kilku zdaniach spotka się z nieznanym facetem i da mu dupy!?Jeśli chodzi o normalną dziewczynę do przyjaźni to jak możecie wymagać poznania takiej dziewczyny jeśli sami na profilach macie zdjęcia fallusów a w opisie" O mnie: ogier. Zainteresowania: sex. Kogo szukam: suki na sex." No ludzie jak możecie wymagać znalezienia kogoś normalnego jeśli sami jesteście nienormalni!?
    niestety obawiam się, że dla 90% Panów tutaj "normalna" oznacza dziewczynę która po pierwszej wiadomości da dupy i oczywiście dojedziePozdrawiam pozostałe 10 %
  • Postów 215
    Chris28522:
    Szkoda ze nie ma tu opcji "lubie to" :-)
  • Postów 132
    To typowi leniwcy tak narzekają. Bawią się w teksty kopiuj wklej, jak coś nie pasi to likwidują konto zakładają potem z powrotem. I co ja mam poważnie traktować takiego człenia. Ej no sory jak się tak robi to i nie można znaleźć normalnej dziewczyny.
  • Postów 225
    Zero normalnych i realnych? W sensie takich, co dają dupy na zawołanie Jaśnie PanaIWładcy? Pełno takich, tylko trzeba się wykazać czymś więcej niż napisaniem "chodź się ruchać", ewentualnie zapłacić.Niekiedy działa też bajkopisarstwo. Na raz, żeby wykorzystać, to skrupułów mieć nie musisz. Ważne, że zamoczysz, a twój łeb jeszcze bardziej zadrze się z dumy, że kolejna sztuka ci wpadła.
    Jeśli jednak chodzi ci o dziewczynę na dłuższą, nieopartą na "ruchaniu"(a przynajmniej nie tylko) znajomość, to takich też tu jest dużo, tylko trzeba szukać nie po cipach w profilowych, a jak już znajdziesz potencjalną, to trzeba się jeszcze bardziej wykazać, niż w przypadku numer jeden-a to też nie jest gwarancją niczego.
    Nima lekko.
    Wniosek jest prosty: jak szukasz panny do wydymania, to wyjdź z domu idź do jakiegoś Venus, Miliona czy innych Manieczek-tam się rżną prawie na oczach wszystkich. Jeśli chcesz znaleźć stałą partnerkę, to usuń konto stąd, jaki i z sympatii, badoo i innych zbiorników i też wyjdź do ludzi. Do ludzi, nie hołoty.