FORUM

• Postów 1641
    XOXO31:
    [...] Internet to fajna rzecz, anonimowo można porozmawiać z ludźmi o podobnych preferencjach, poszukać inspiracji czy nawet pogłębić swoją wiedzę w wiadomym temacie. Al wszystko powyżej jest trudne, jeśli po drugiej strony klawiatury siedzi ktoś nieokrzesany, do granic możliwości wulgarny, ktoś kto sprowadza Cię do roli wyłącznie "suki", "cipy, którą można zerżnąć" itp. Zero inwencji, zero ogłady... nie lubię tego u facetów.
    Wydaje mi się, że większość kobiet tego nie lubi. Niestety w obecnych czasach, kulturalny mężczyzna jest postrzegany przez większość przedstawicieli płci męskiej za ekscentryka i niewiele tu pomoże bycie damą, skoro jednoznacznie to słowo kojarzy im się z "damą do towarzystwa". Oj smutne to, smutne...
  • Postów 163
    DyskretORAL:
    hahaha panowie zaproponujcie kase to 90 % sie odezwie o to tu chodzi :)
    dobrze ze nie jestem hetero :P
    nie będę mówić ilu Panów tutaj pytało czy ich zasponsorujęale oczywiście tylko baby lecą na kasę
  • Postów 163
    WlatcaMuch:
    morelka:
    nie będę mówić ilu Panów tutaj pytało czy ich zasponsorujęale oczywiście tylko baby lecą na kasę
    Męskich profili nie oglądam, więc zaprzeczać nie będę, jednak 95% damskich profili to szukam sponsora, pokazy za doładowanie. To samo profile jako pary, jeśli szukają kobiet i mężczyzn to faceci mają płacić, ale nazwij taką prostytutką, albo typa co kupczy dupą żony sutenerem to wielki foch
    no ja nie oglądam damskich profili więc też zaprzeczać nie będę
  • Postów 250
    WlatcaMuch:
    morelka:
    Męskich profili nie oglądam, więc zaprzeczać nie będę, jednak 95% damskich profili to szukam sponsora, pokazy za doładowanie. To samo profile jako pary, jeśli szukają kobiet i mężczyzn to faceci mają płacić, ale nazwij taką prostytutką, albo typa co kupczy dupą żony sutenerem to wielki foch
    to tez, ale nie tylko - duzy powód jest tez ze coraz wiecej par jest z obojgiem bi i jak kogos szukaja, bez wzgledu na plec, to tez powinien byc bi - mnóstwo facetów pisze "jestem bi" byle namówic na spotkanie, z mysla ze bzykna se kobiete, a jej partnera nawet nie dotkna, przychodzi do spotkania, najpierw partner chce sie tym "bi" zajac a tu skucha, on twierdzi ze jest jednak hetero i spotkanie sie konczy - taki samiec jest zawiedziony i potrafi twierdzic ze ta para to oszusci, bo obiecali seks, a poslali go z kwitkiem. W pierwszych tatach tutaj bylo supe, ale ten portal jak i kazdy inny zszedl na psy - kiedys facet potrafil do kobiety zagadac i swoja osoba zainteresowac, a teraz pierwsze wiadomosci brzmia typu "spotkanie", "wybzykac cie" itp. nawet jednego pelnego zdania sklecic nie potrafia
  • Postów 474
    Luciferos:
    czemu tak trudno? bo tu nie ma normalnych dziewczyn wszystkim ino sex w głowię
    O , normalny się znalazł !!
  • Postów 303

nikita75:
    Luciferos:
    Widzisz a jednak znalazł się normalny 
  • Postów 163
    GhostRider12:

nikita75:
    Luciferos:
    Widzisz a jednak znalazł się normalny 
    a ja jestem nienormalna i dobrze mi z tym
  • Postów 9
    W zdecydowanej większości, jest tu brak, konkretnych i realnych osób, które potrafią myśleć... Spora część, to osobniki, które za pomocą portalu się dowartościowują i pocieszają, albo lawirują w "tłumie"... Przed laty, kiedy nie było tych zmian i portal nazywał się na S.., było o wiele lepiej, mniej gówniarzy i ściemniaczy, nie to, co teraz, gdzie panuje nuda... A wszystkich wkłada się do jednego worka, że kobieta jest do wydymania, a facet, tylko by bzykał... Wystarczy poczytać kobiece ogłoszenia, bez składu i ładu, zero konkretów, tylko pozory, a męskie, to dopiero bajka..;p Każdy, to supermen, tylko w rzeczywistości, szara mysz, a o kulturze, szacunku, czy jakichkolwiek wartościach i zasadach, nie ma, mowy... Menczyzni, myślą, że każda tu kobieta, to tylko czeka na nich i seks... A kobiety, że każdy facet, to burak, wiecznie ściemniający... A kiedy się trafi, niby "normalny", to i tak się szuka dziury w całym, aby znaleźć haczyk... Prawda jest taka, że jak się trzyma kilka srok, za ogon, to zostaje się z niczym... Na temat, sponsorowania, nie wypowiadam się, bo to zupełnie inna bajka... Ale mam niezły ubaw, jak czytam menczyznuw komentarze..;p A
  • Postów 10
    No tak ... Generalizacja i bylejakość - to domena większości ludzi tutaj . No ale nie wiele na to poradzisz .
  • Postów 52
    1. 80% dziewczyn to fejki co widać na pierwszy/drugi rzut oka
    2. jest tu tylu zdesperowanych facetów, że ginie się w gąszczu "hej co tam sex????"
    3. zwiazane z powyższym: byle paszczur i gruba świnia ma tu tyle atencji i chętnych, że szkoda gadać

Marco wyżej dobrze prawi.