FORUM

• hahaha panowie zaproponujcie kase to 90 % sie odezwie o to tu chodzi :)
    dobrze ze nie jestem hetero :P
  • Postów 12
    DyskretORAL:
    hahaha panowie zaproponujcie kase to 90 % sie odezwie o to tu chodzi :)
    Nie przesadzaj.
  • Postów 246
    DyskretORAL:
    hajs wszystkiego za ciebie nie zrobi, a laska nie zawsze go weźmie. nie wrzucaj ich wszystkich do tego samego worka, bo je zwyczajnie obrażasz.
  • Postów 8
    Napisał 90%. To nie znaczy "wszystkie". Popieram te cyfrę, choć tez pewnie nie zawsze chodzi o kasę. To chyba raczej kwestia - mówiąc lekko - "poprawienia swego samopoczucia". Może to ignorancja, może zwykły brak odwagi. Podejżewam, żeczęść wcale poprostu nie ma zamiaru się tu udzielać i troche to rozumiem
  • Postów 8
    Niektóre dziewczyny są uczone "wybierać mądrze". Czyli na podstawie majątku ;-) Nie od jednej byłej słyszałem, że to "mądre posunięcie" a nawet dobrze świadczy o dziewczynie
  • Sklonnych Pan na mały flircik również jakoś tak mało... A szkoda :(
  • Postów 12
    Mmmily:
    Podejżewam, żeczęść wcale poprostu nie ma zamiaru się tu udzielać i troche to rozumiem
    Udzielać? Co masz na myśli? Ja jestem tu stosunkowo nowa, nie mam oporów, by wypowiedzieć się na jakiś sensowny temat, ale szastanie fotkami na prawo i lewo to już inna bajka. Internet to fajna rzecz, anonimowo można porozmawiać z ludźmi o podobnych preferencjach, poszukać inspiracji czy nawet pogłębić swoją wiedzę w wiadomym temacie. Al wszystko powyżej jest trudne, jeśli po drugiej strony klawiatury siedzi ktoś nieokrzesany, do granic możliwości wulgarny, ktoś kto sprowadza Cię do roli wyłącznie "suki", "cipy, którą można zerżnąć" itp. Zero inwencji, zero ogłady... nie lubię tego u facetów.
  • Postów 8
    To pato
  • Postów 2377
    XOXO31:
    [...] Internet to fajna rzecz, anonimowo można porozmawiać z ludźmi o podobnych preferencjach, poszukać inspiracji czy nawet pogłębić swoją wiedzę w wiadomym temacie. Al wszystko powyżej jest trudne, jeśli po drugiej strony klawiatury siedzi ktoś nieokrzesany, do granic możliwości wulgarny, ktoś kto sprowadza Cię do roli wyłącznie "suki", "cipy, którą można zerżnąć" itp. Zero inwencji, zero ogłady... nie lubię tego u facetów.
    Wydaje mi się, że większość kobiet tego nie lubi. Niestety w obecnych czasach, kulturalny mężczyzna jest postrzegany przez większość przedstawicieli płci męskiej za ekscentryka i niewiele tu pomoże bycie damą, skoro jednoznacznie to słowo kojarzy im się z "damą do towarzystwa". Oj smutne to, smutne...
  • Postów 178
    DyskretORAL:
    nie będę mówić ilu Panów tutaj pytało czy ich zasponsorujęale oczywiście tylko baby lecą na kasę