FORUM

AUTOR POST
  • Waldemar:
    Normalna, dziewczyna to jest taka która upierze, ugotuje, posprząta, wyprasuje, nakarmi, wieczorem sie wypnie nie domagając sie orgazmu i nie bedzie marudzić
    Pffff.
  • Postów 13
    Waldemar:
    Normalna, dziewczyna to jest taka która upierze, ugotuje, posprząta, wyprasuje, nakarmi, wieczorem sie wypnie nie domagając sie orgazmu i nie bedzie marudzić
    Kolego,ale teraz dałeś,gratuluję odvvagi..Może normalna tzn vvyrozumiała...
  • Waldemar:
    zdezorientowany:
    Ogólnie ciekawy byłby taki kilkutygodniowy eksperyment. Faceci nie mogliby pierwsi napisać do kobiet. Jestem ciekawy tych wszystkich niebanalnych i zachęcających do dalszej rozmowy wiadomości od kobiet...
    Oczywiste jest , że by nie wytrzymały parcia
    To nic pewnego. Gdyby zalozenie mialo na celu pokazanie, ze kobieta (nie)napisze, to z duzym prawdopodobienstwem, graniczacym z pewnoscia byscie sie zawiedli. Przynajmniej jesli grupe badanych mialyby tworzyc kobiety podobne do mnie.
    A nawet jesli moje zalozenie jest bledne, to i tak pewnym jest, iz liczba lamistrjkow kilkukrotnie przewyzszylaby liczbe kobiet nie wytrzymujacych parcia.
  • Postów 1350
    pff
  • Postów 1350
    zdezorientowany:
    Chodziło mi o to żeby facetom technicznie zablokować możliwość napisania wiadomości zanim zrobi to kobieta. I nie chodziło mi o to, że nie napisze, ale co napisze. Bardzo często kobiety tutaj mają niesamowicie wysokie wymagania dotyczące tego co do nich mielibyśmy pisać (najczęściej same nie dając nic od siebie). Ciekawi mnie tylko jak same zaczęłyby pisać.

Myślisz, że nie piszą? :P Piszą, ale do tych którzy im się podobają a 95% facetów hetero ślini się nawet do tych które w normalnych okolicznościach by im się nie podobały
  • Fukishima:
    Sami by nie wytrzymali i po paru dniach byłyby wiadomości "odpisz proszę,proszę,plisss"których już teraz nie brakuje
    Nieliczni by wytrzymali, jak wytrzymuja teraz bez ´odpisz prosze plis plis pliiiiiis´(celowo bez przecinkow), ale oni teraz nie zasluguja na uwage.
    Yakir, konto normalnym nie czyni? Czyni. Bedac tu 1. raz zapewne zadales se pytanie: ´co to, k*, jest?! I dla takiego to jest nienormalne tu przebywac. Poobcowales se tu troche i co jest nienormalnego? Ze gole piczki? I co z tego? Nic, co ludzkie, nie jest nam obce-mawial Mickiewicz.
  • Fukishima:
    Waldemar:
    Fukishima:
    Waldemar:
    Chłopie to nie te czasy.A Twój wkład to siedzenie na kanapie z" syrami" na stole i żłopanie browaru,do tego wymogi!!!
    Jak to to nie te czasy?? Ja bym przyszedł nachlany po wypłacie bez wypłaty wpierd... do wyra numera , zeżreć i dalej chlać
    nie każdy facet zasługuje by nad nim skakać wiesz a z takim podejściem to odstraszasz tylko kobiety
    Fuki, on se niby tak glupio tylko zartuje. Znaczy zartuje oficjalnie, a nieoficjalnie bada granice naszej tolerancji na te brednie.
  • Postów 1350
    Pewnie masz arystokratyczne korzenie
  • Fukishima:
    ubrania nie mogą walać się po pokoju.
    Etam, nie mogą zaraz... Może Twoje nie mogą. Waldusieńka-mogą.
  • Postów 1350
    Chyba w Etiopii