FORUM

AUTOR POST
  • Postów 1350
    No właśnie piciunia nie jest samolubna, jest dobrym duchem tego forum i dba o innych użytkowników
  • Postów 1953
    cinek162:
    Dlaczego na sf jest tak trudno poznac normalna dziewczyne? prosta logiczna odpowiedz, nie posiadasz konta Szwajcarskim BANKU, nie masz PAŁACU, nie jestes ARABEM, nie posiadasz kozackiego samochodu, wiec sama logika wam to wyjasnia no to z farcikiem ;D
    ta, jasne
    odpowiedź brzmi raczej - masz IQ poniżej 70, chcesz poznać normalną dziewczynę, ale tę z którą zaczynasz rozmowę "na dzieńdobry" uważasz za dziwkę, zaczynasz rozmowę od "ale bym cie zerżnol", sadzisz ortografa na ortografie, masz fiuta w awatarze, masz za małego fiuta/masz za dużego fiuta/masz fiuta (niepotrzebne skreślić)
  • Postów 1953
    cinek162:
    wiesz co to jest normalna dziewczyna? to ja ci powiem normalna dziunia to by nawet sie nie logowala na takich stronkach wiec moze iQ mam slabowate ale ci logiki i racjonalnego myslenia brak.
    to nie było o Tobie. pisałeś w drugiej osobie, tylko przeredagowałam Twojego posta.
    ale uderz w stół, a nożyce się odezwą
  • Postów 2
    Trudno? Nie zauważyłem. Statystyka lepsza niż podryw w klubie, a i męczyć się nie trzeba przebijając się do baru przez tłum.
  • Postów 9
    A poza tym tutaj każdą nową kobietę, atakuje od razu stu facetów, więc jeszcze tym bardziej jest trudniej
  • Postów 2
    KiciuniaSetka:
    powiem tak tutaj dostaje mnostwo wiadomosci okolo 200-300 ich jest tyle ze probuje wylapac tylko te co sa najciekawsze.. panowie jak piszecie od razu meila w pierwszej wiadomoci bym odesalal fotki czy od razu akcja "spotkasz sie" to czego wy oczekujecie.. po pierwszej wiadomosci mozna ogarnac tu i owo z kim sie pisze.. Tyle;-) Pozdrawiam
    Ale o co chodzi? Co znaczy, że ,,po pierwszej wiadomości mozna ogarnąć to i owo z kim sie pisze" no szanowne Panie ale jesteście prostsze niż konstrukcja cepa a prawda jest taka, że SF nie służy do dywagacji np. nad Trylogią Sienkiewicza czy życiem intymnym chomików ale bardziej o życiu intymnym ludzi. Także takie posty to proszę sobie darować a poza tym wiadomo, że MY czyli faceci, podobnie jak wy - panie - lubimy zdobywać coraz więcej, tylko niestety łapiemy niekiedy zwykłe ochłapy w postaci przeliconej przez sito goryli, kobiet, które w pewnym momencie nie pogardzą nawet ,,całującym się z tirem" To nie Świat zszedł na psy, tylko baby zeszły
    Pozdro600
  • Postów 1953
    jerrze:
    prawda jest taka, że SF nie służy do dywagacji np. nad Trylogią Sienkiewicza czy życiem intymnym chomików ale bardziej o życiu intymnym ludzi.
    że niby dlaczego?
  • Postów 155
    KiciuniaSetka:
    jerrze:
    KiciuniaSetka:
    powiem tak tutaj dostaje mnostwo wiadomosci okolo 200-300 ich jest tyle ze probuje wylapac tylko te co sa najciekawsze.. panowie jak piszecie od razu meila w pierwszej wiadomoci bym odesalal fotki czy od razu akcja "spotkasz sie" to czego wy oczekujecie.. po pierwszej wiadomosci mozna ogarnac tu i owo z kim sie pisze.. Tyle;-) Pozdrawiam
    Ale o co chodzi? Co znaczy, że ,,po pierwszej wiadomości mozna ogarnąć to i owo z kim sie pisze" no szanowne Panie ale jesteście prostsze niż konstrukcja cepa a prawda jest taka, że SF nie służy do dywagacji np. nad Trylogią Sienkiewicza czy życiem intymnym chomików ale bardziej o życiu intymnym ludzi. Także takie posty to proszę sobie darować a poza tym wiadomo, że MY czyli faceci, podobnie jak wy - panie - lubimy zdobywać coraz więcej, tylko niestety łapiemy niekiedy zwykłe ochłapy w postaci przeliconej przez sito goryli, kobiet, które w pewnym momencie nie pogardzą nawet ,,całującym się z tirem" To nie Świat zszedł na psy, tylko baby zeszły
    Pozdro600
    po pierwsze masz fotke kutasa jak wiekszosc tutaj ... jestes zly ze dostaniesz jedna wiadomosc od laski na tydzien lub BA od geja .. jak mi koles pisze na wejsciu "poruchamy sie?" to co ja mam od razu leciec i dac mu? czlowieku my jednak wymagamy chociaz w wiekszosci pan troche inteligencji a nie pustych tumanow z ktorymi na spotkaniu nie bede mogla o niczym zupelnie porozmawiac. Jak cie tak zazdrosc boli moge ci dac kilka namiarow do lasek i koniec sprawy..
    Nie przetłumaczysz. Niestety niektórzy Panowie uważają, że nasza obecność tutaj zobowiązuje do dawania d...........y każdemu, który wyrazi taką chęć i to natychmiast, a najlepiej jeszcze jakbyś dojechała
  • Postów 2
    KiciuniaSetka:
    jerrze:
    KiciuniaSetka:
    Pozdro600
    po pierwsze masz fotke kutasa jak wiekszosc tutaj ... jestes zly ze dostaniesz jedna wiadomosc od laski na tydzien lub BA od geja .. jak mi koles pisze na wejsciu "poruchamy sie?" to co ja mam od razu leciec i dac mu? czlowieku my jednak wymagamy chociaz w wiekszosci pan troche inteligencji a nie pustych tumanow z ktorymi na spotkaniu nie bede mogla o niczym zupelnie porozmawiac. Jak cie tak zazdrosc boli moge ci dac kilka namiarow do lasek i koniec sprawy..
    Do tej pory sądziłem, że jednak baby mają nieco więcej oleju w głowie. Po twoim przypadku doszedłem do wniosku , że jednak tak nie jest i traktowanie serio lasek ich tak jak chcą nie ma kompletnie sensu
    Z niczego tłumaczyć się nie zamierzam czy to z avatara czy wiadomości jakie dostaję. To, że emanujesz złością i niechęcią na coś co zapewne jest prawdą świadczy o tobie tyle co o przeciętnej babie. No chyba, że się uważasz za ponad przeciętną czyli taką, z którą trzeba zakładać worek na głowę psu aby tego nie oglądał.
    Pozdrawiam
  • Postów 1953
    morelka:
    a najlepiej jeszcze jakbyś dojechała
    i zasponsorowała

jerrze:
    Do tej pory sądziłem, że jednak baby mają nieco więcej oleju w głowie. Po twoim przypadku doszedłem do wniosku , że jednak tak nie jest i traktowanie serio lasek ich tak jak chcą nie ma kompletnie sensu
    Z niczego tłumaczyć się nie zamierzam czy to z avatara czy wiadomości jakie dostaję. To, że emanujesz złością i niechęcią na coś co zapewne jest prawdą świadczy o tobie tyle co o przeciętnej babie. No chyba, że się uważasz za ponad przeciętną czyli taką, z którą trzeba zakładać worek na głowę psu aby tego nie oglądał.
    Pozdrawiam
    napisałeś co sądzisz o kobietach i krzyżyk Ci na drogę.
    najlepiej przerzuć się na mężczyzn, bo oni to mają olej w głowie i nie tylko nie będzie im przeszkadzał Twój awatar, prawdopodobnie będą nim zachwyceni.
    mówię to bez złości, lecz z lekkim przekąsem