FORUM

• Postów 40
    Ale pokażcie im grube portfele to każda zacznie pisać,co drugi profil dziewczyny to szukająca sponsora.
  • Postów 2278
    pepsi31:
    Ale pokażcie im grube portfele to każda zacznie pisać,co drugi profil dziewczyny to szukająca sponsora.
    skoro tak uważasz nie pozostaje Ci nic innego, jak postarać się o gruby portfel
    pinokio99:
    tutaj trzeba się postarać rozmową dwa razy bardziej niż w sklepie, kawiarni, bibliotece itp a sporo facetów myśli na odwrót, że jest łatwiej ;)
    trafna uwaga
  • Tak jak mowi Para, Pinokio i eZEK.

Poziom, który panowie prezentują jest poniżej zera. Dziś dostałam ponad 100 wiadomości, z czego 4 były w miarę normalne, resztę pominę milczeniem. Poleciało parę banów - bo kto lubi być zwyzywany od najgorszych (cytując) "kurew do ruchania, cipek do rżnięcia".

Błędy facetów:
    1. Myślenie penisem.
    2. Oglądanie zdjęć ---> msg ---> pretensje że mamy ich gdzieś.
    3. Nie czytanie profilu.
    4. Ignorancja i totalne chamstwo.
    5. Debilizm i zaściankowatość.
    6. Najważniejsze! - nie rozumienie słowa/odpowiedzi: NIE.

O tym wszystkim można by tu niezły doktorat napisać.
  • Postów 2278
    Vexer:
    przeznaczenisobie:
    (...) Nic, co ludzkie, nie jest nam obce-mawial Mickiewicz.

Terencjusz
    nieprawda, to jest stare indiańskie przysłowie
  • Postów 2278
    myszka:
    (...) kurwa mac kobieta to nie przed mion tylko do ruchania, ale skoro tak myśli cię to jesteście debilami
    a byłam przekonana ze kurwa właśnie do tego służy. nie pójdę w zaparte, że koniecznie musi być przy tym kobietą
  • Postów 6
    para4445:
    myszka:
    (...) kurwa mac kobieta to nie przed mion tylko do ruchania, ale skoro tak myśli cię to jesteście debilami
    a byłam przekonana ze kurwa właśnie do tego służy. nie pójdę w zaparte, że koniecznie musi być przy tym kobietą
    Hahaha... i kciuk w górę.
  • Postów 171
    Aż mnie korci, żeby zapytać: Jeżeli wysyłam wiadomość w stylu "Witam Co nadaje barw Twemu życiu?" i odnajduję wiadomość jako przeczytaną i bez odpowiedzi, to czy natrafiam na normalną dziewczynę, przeciętną, czy na.... ?
  • Postów 14
    przedmówca ma racje 90 % kobiet na tym portalu ma wysr...ne na facetów a te wszystkei komentarze typu jestes piekna cudowna lizałbym ci nózki itp itd powoduje tylko jeszcze wieksze zmanierowanie i olewanie płci brzydkiej
  • Postów 2278
    zastanów się - spędza codziennie 3 h robiąc makijaż i układając włosy, wydaje krocie na kosmetyki, ciuchy, solarium - to chyba ma prawo wymagać, czyż nie?
  • Postów 2278
    pinokio86:
    para4445:
    zastanów się - spędza codziennie 3 h robiąc makijaż i układając włosy, wydaje krocie na kosmetyki, ciuchy, solarium - to chyba ma prawo wymagać, czyż nie?
    A przepraszam dla siebie tego nie robisz ? To wyznacznikiem wymagań jest to ile wydajesz na kosmetyki, ile czasu spedzasz w łazience itp ? A jak facet o siebie dba, wydaje na perfumy, trymery do modelowania zarostu, golarki, ubiera się dobrze, nie zapomina gdzie przyjmuje fryzjer i do tego wydaje średnio 25% więcej niż kobieta, bo wszystko co "for men" jest średnio o tyle droższe to ma wymagać BOGINI ? Trochę zagalopowałaś się moim zdaniem ;) I tak btw nie opisuje tutaj narcyza tylko normalnego mężczyznę xxi wieku który po prostu dba o siebie i swoją prezencje
    nie, nie robię. nie maluję się, chodzę blada jak trup, bo promieniowanie UV to wolne rodniki i takie tam, nie tykam włosów grzebieniem ani suszarką, bo je niszczą. ale wymagania i tak mam wyższe niż ww. panienki.
    mówisz, że kosmetyki dla panów są droższe niż damskie? sorki, nie zgodzę się
    ot, pierwszy z brzegu krem do twarzy popularnej firmy kosmetycznej
    http://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Twarz-Piel%25C4%2599gnacja-Anti-Aging-Est%C3%A9e-Lauder-Re-Nutriv-Re-Nutriv-Intensive-Age-Renewal-Creme_productbrand_3000058612.html
    znajdź kosmetyk dla mężczyzn choćby zbliżony cenowo