FORUM

• Postów 2054
    pinokio86:
    Skończyłem rozmowę z Tobą, pozdrawiam
    powinnam z tego powodu chyba skoczyć z mostu.
    nie, no z kim przyszło mi dyskutować na tym forum.
    bontonko, grape, lizzi, waldi, wróćcie, bo te ludzie swoją powagą i dosłownością zabiją mnie
  • Postów 184
    ojo:
    niestety na sf zostaly same normalne dziewczyny i tak trudno je poderwac....
    Czyli po czym poznać te normalne od pozostałych?
  • Postów 2054
    dla tych, którzy nie ogarniają innych dowcipów niż własne tłumaczę:
    w poście z nagłówkiem "zastanów się" opisałam przykład pustaka tak skrajny, że nierealny. oczywiste, że nie zainteresuje jej żaden partner z wyjątkiem takiego, którego zasobność portfela umożliwi realizację jej narcystycznych pragnień. zrozumiałe też, że tacy mężczyźni muszą zatrudniać ochroniarzy, żeby się opędzić od podobnych panienek.
    a pozostałe, te "normalne" kobiety? cóż, ponoć najczęściej wymienianą cechą pożądaną u mężczyzny jest poczucie humoru (źródło - http://www.mydwoje.pl/idealny-partner). zatem, Panowie, nie dziwcie się ...
    ... ja się nie dziwię.
  • Postów 184
    para4445:
    (...)(źródło - http://www.mydwoje.pl/idealny-partner). (...)
    Niestety źródło poszło sobie na 404...
  • Postów 2054
    źródło nadal istnieje, tylko adres strony nie powinien zawierać ).
    zresztą źródeł jest więcej, wystarczy spytać google.
    również jestem źródłem - facet bez poczucia humoru jest dla mnie skreślony
  • Postów 2054
    o tym właśnie mówiłam
  • Postów 2054
    w niektórych profilach bramy są otwarte szeroko, baaardzo szeroko.
    lecz cóż przez nie widać?
    niektórzy twierdzą, że kawałek duszy. a mi zawsze wydawało się, że to wątroba
  • Postów 2054
    maxkeller:
    (...) a tu mimo tego pełno wypiętych dup gotowych do penetracji etc. (...)
    eee, kiedy właśnie skarżycie się wszyscy, że te wypięte dupy wcale nie są takie gotowe do penetracji.
    zgadzam się co do jakości zdjęć w większości profili
  • Postów 184
    To przy okazji zesłania na normalny portal randkowy: jak podrywać, a jak podrywać na seks? (Czyli co robić na "normalnym" portalu randkowym, aby osiągnąć jeden z celów założenia profilu na SF?)
  • Postów 2054
    maxkeller:
    (...) Od kobiet nie wymagam odrazu penetracji. Ale jakiś cel związany z seksem powinnien być zachowany. Śmieszne jest kiedy poznaje kogoś na sexfotce, a osoba wymaga ode mnie zwykłej konwersacji. Sorry, pogadać o pierdołach mógłbym zakładając profil na innym portalu. A ten ma skupiać osoby chętne i gotowe na rozmowy o seksie, czy mające ochotę na seks etc. (...)
    to dziwne, że osoba która pisze w swoim profilu, że lubi "Rozkosz intelektualną połączona z fizycznymi doznaniami" odmawia tego samego kobietom. w końcu intelekt, to jedyna rzecz, która odróżnia mężczyznę od wibratora. no, może jeszcze to, że wibrator nigdy nie powie, że nie ma czasu, ochoty, boli go głowa lub palec, nie zostawi wieczorem samej, bo umówił się z kumplami na piwo i nie zaśnie zadowolony z siebie po tym, jak sam został zaspokojony.