FORUM

• Postów 187
    para4445:
    przel:
    Bo tutaj prawie wcale nie ma kobiet tutaj 80% (kobiet) to faceci podszywający się pod kobiety bi wystawiając nie swoje zdjęcia. A 20% kobiet jak się już znajdzie to chce $$$ za spotkanie , i zostaje 1% kobiet które sa nie atrakcyjne, czy grube które maja co minute propozycje spotkania na sex. I cala prawda o kobietach na tym portalu
    podsumowałabym inaczej.
    80% to fejki, zgoda.
    20% to te brzydkie, zgoda,
    20 % to te grube
    20% to te stare
    20% oddaje się za kasę.
    ale za to te pozostałe są młode, zgrabne, śliczne jak marzenie i chętnie umówią się na seks nie żądając pieniędzy. znaczy się te normalne właśnie.
    Para powinniście/naś pisać fantastykę. Tak pięknie to napisałaś, że prawie uwierzyłem w te młode, zgrabne, śliczne,.. normalne... Zaraz tylko po czym odróżnię je od fejków?
  • Postów 2039
    Thoth:
    ... Zaraz tylko po czym odróżnię je od fejków?
    rachunek prawdopodobieństwa jest nieubłagany. należy z góry założyć, że dziewczyna jest fejkiem i darować sobie próbę kontaktu.
    zdecydowanie większe są szanse trafienia na realnego, przystojnego mężczyznę. zatem gorąco polecam zmienić orientację seksualną
  • Postów 187
    Ale wystarczyło napisać:
    Pytanie: Dlaczego na SF jest tak trudno poznać normalną dziewczynę?
    Odpowiedź: Bo na SF nie ma w ogóle dziewczyn.
    I po problemie!
  • Postów 4018
    Thoth:
    Ale wystarczyło napisać:
    I po problemie!
    Ojej! W takim razie całe życie mnie oszukiwano! I co ja teraz powiem znajomym? Słuchajcie, nie jestem kobietą?
  • Postów 4018
    To będzie dla nich cios.
    A jak to powiedzieć rodzicom? Oni mogą tego nie zrozumieć
  • Postów 2039
    Thoth:
    Ale wystarczyło napisać:
    I po problemie!
    przecież właśnie to napisałam :)
  • Postów 3
    OralnaSucz:
    Thoth:
    Ale wystarczyło napisać:
    I po problemie!
    Do cholery...! Podróbką nie jestem...! Od urodzenia jestem kobietą i nie mam powodów do zmiany płci...!
    Pamiętajmy kochani o tym jednym procencie :D ...One też tu są! ;P
  • Postów 47
    Hmm.Co do pytania w tytule.Ja uważam,że po prostu na tym portalu jest za dużo facetów (i to tych upierdliwych napaleńców,psujących opinię innym) w stosunku do liczby dziewczyn i niestety większość lasek o tym wie,że są "towarem" deficytowym.I przez te niekorzystne proporcje pomieszało się niektórym dziewczętom w głowach od ilości kandydatów.Takie mam wrażenie,ale inna para kaloszy to to,że duża część z nich ma pewnie zaspamowane skrzynki Diagnoza nie jest odkrywcza ale prawdziwa
  • Postów 187
    mrmrshouse:
    dolnoslazak82:
    zgadzam się z przedmówcami : para4445 , Thoth: oraz od siebie dorzuce dwa grosze, że większość kobiet do których napisze się normalna wiadomość zwyczajnie na nia nie odpisuje..a zdjęcia wrzucają chyba tylko po to by się dowartościować..zapewne jest tu odsetek Pań, które są normalne ale powiedzmy sobie szczerze że jest to łowienie złotej rybki..zatem sobie i wszystkim Panom życzę powodzenia..
    Nie no rozumiem, stoisz po drugiej stronie barykady i jak już jakaś odpisze to się cieszysz i też jej odpisujesz :) ale po mojej/naszej stronie jest nieco inaczej, można powiedzieć inny świat - po 20 wiadomości, gdzie panowie napiszą nie bacząc na nic co wpisałeś w profilu, odechciewa się odpisywać. To jak walić głową w mur, prędzej nauczysz psa czytać i pisać, niż ich. Więc po odzewie nie oceniajmy normalności :)
    Będę wredny, ale zastanawiam się czy panie przeglądają po profilach (pomijając kwestię o fotki ala ciacho de klata) - czy tam nie znajdzie się coś co by je zainteresowało, czy też wypełnianie profili na tym portalu to oznaka, że się jest jakoś nie halo... :p
    Co do kwestii 20 czy 200 wiadomości w stylu "Mój penis twoja cipka." do kobiety chcącej porozmawiać i poflirtować, to faktycznie można dorobić się depresji czy jakiejś neurozy do mężczyzn (szczególnie piszących).
    Ale czy wtedy jakaś bardziej konstruktywna wiadomość nie wzbudza zainteresowania kobiety?
  • Postów 187
    ojo:
    Trudno o dobra nianie ale jeszcze trudniej o dobre dziecko...trudno o normalna dziewczyne ale jeszcze trudniej o normalnego faceta...
    Przepraszam panią, ale co to jest "normalny facet"?