O grupie

Ostre obciąganie pały , bij swoją dziwkę i głęboko wsadzaj jej do buzi , nawet jeśli tego nie chcę.

Posty (487)

 • Młody 18 latek zrobi dla ciebie wszystko, wyliże ci giry, dupe, jaja i kutaska. Za spotkanie płacę 200 zł:) Szukam ostrych byczków:)
  28.06.2017 15:30
 • Cześć :)

  Facet namówił mnie na to żebym powaliła innemu. Zgodziłam się ale za bardzo nie chcę tego robić sama lecz taką ma fantazję. W grę wchodzą tylko osoby:
  -w podobnym wieku do naszego
  -zadbane
  -kulturalne
  -dbające o higienę
  -dyskretne
  -trzymające się warunków spotkania
  -mobilne

  Na spotkaniu zero dobierania się do mnie i próśb o spróbowanie czegoś więcej. Wyciągasz siusiaka ja wale i to nagrywam dla mojego faceta ;)

  Tylko osoby, które przekonają mnie do siebie
  28.06.2017 11:00
 • Niemcy Kolonia. Trans kurwiszon umalowana ubrana jak uliczna dziwka zapraszam brutalnych samców na realne spotkania. Uwielbiam gdy rozkazem zmuszają mnie do ssania kutasów wpychają mi twarde fiuty w usta opluwają twarz i rżną mnie w dupe a potem zalewają gardło spermą. Jestem wyuzdaną dupodajką spermopijką.
  27.06.2017 19:35
 • Hej ktoś chętny tutaj pomóc nam spełnić kilka fantazji? :)

  1. Od dawna mamy ochotę spotkać się z miła dziewczyną gdzie głównie zabawią się Panie :) Jest to nasza wspólna fantazja :)Podczas tego spotkania zabawy z panem będą ograniczone, napewno sex odpada :) Reszta do ustalenia z Panią :)

  2. Chętnie poznamy też inną miłą parkę ale bez wymian partnerów :) Zabawa jedynie tak jak w puncie pierwszym :) Dodatkowo fajnie by było zobaczyć panów jak się zabawiają przez naszą panią i więcej o tym w punkcie numer 3 :)

  3. Szukamy też do zrealizowania fantazji naszej Pani gdzie poznamy pana najlepiej Bi lub GEJ do zabawy z panem na początek może być walenie może oral. Jest to pierwsza taka fantazja naszej Pani i nie mamy doświadczenia w żadnych spotkaniach. Jeśli komuś odpowiada jakiś punkt z wyżej wymienionych prosimy o wiadomość uwzględniając na wstępie, że zapoznaliście się z opisem i w sprawie, którego punktu piszecie :) Chętnie również udokumentujemy spotkania poprzez zdj/video ale bez twarzy - dyskrecja :)

  4. To co pkt 3 tylko, że Pan chce aby pani trochę powaliła innemu ;)
  27.06.2017 18:30
 • Mobliny dojedzie do Ciebie Szmato!
  27.06.2017 14:54