Groups

Created: 28.01.2017
Pewnie nie raz przyłapaliście się na słowach “kiedyś to były imprezy”! W naszym klubie te imprezy ciągle są. Nie ma zblazowanego towarzystwa, sztucznych granic, ani wysublimowanych dress codów. Jest KLIMAT - bez zbędnych oczekiwań, przyjazny każdemu, kto jest przyjazny. A ceny są takie, że chce się szastać pieniędzmi! Tylko tyle i aż tyle.

Parę słów o nas

Erotyczna mapa Polski ciągle się kształtuje - nowe lokale powstają w miejsce tych, które nie udźwignęły specyfiki branży. My pojawiliśmy się zaraz po “Grzybku” na Placu 3K (kto wie, ten wie - w każdym razie zamierzchłe czasy) i jesteśmy do dziś. O czymś to świadczy.

Dlaczego Bizzariusz to kultowe miejsce?

Bo pojawiło się pierwsze? Nieee, to nie wyścig w którym pool position odgrywa rolę. Chociaż czas pozwala budować legendę, a to oczywiście ma znacznie.

Wyjątkowość Bizarriusza to przede wszystkim otwartość na wszystkie kinky, upodobania, tożsamości płciowe, orientacje i odpały ;) Jak napisał jeden z właścicieli “ Jesteśmy przyjaźni wszelkim orientacjom, a tematy naszych seansów: swing, cuckold, fetysz, trans, darkroom itp. to zaproszenie, nie wykluczenie.”

Stawiamy na to, żeby bez względu na rodzaj wydarzenia, każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Para, singiel, gej, bi, hetero, trans, cross? Nieważne. Zapraszamy każdego dnia!

Macie jakieś wątpliwości? Pytajcie! Jesteśmy po to, żeby je rozwiać!

Aktualne informacje o imprezach, godziny otwarcia oraz kontakt na https://WWW.BIZARRIUSZ.PL
Na stronie znajduje się czat na żywo gdzie można zadawać wszelkie pytania.

Zapraszamy u nas każdy znajdzie coś dla siebie:

Poniedziałkowy dzień dla nowicjuszy - gorąco zapraszamy wszystkich którzy chcą spędzić upojny czas w doborowym towarzystwie 😀 14-00 do 23-00*.

Nagi wtorek to impreza skierowana do wszystkich, którzy chcieliby spędzić dzień w gorącym klimacie i gronie fantastycznych ludzi. Dotyk i rozpalone NAGIE ciała spełnią wasze gorące pragnienia 😀 12-00 do 23-00*.

Środa dzień Par Cuckold zdrada kontrolowana Hotka i Rogacz, zapraszamy też panie lubiące zabawy z przewagą panów 😀 14.00 do 23-00*.

Czwartkowy "Gang Bang" zapraszamy osoby, które chcą spróbować i ponieść się fantazji nowych doświadczeń bez zahamowań 😀 14-00 do 23:00*

Piątkowe Seks Party poczuj klimat wyuzdanych uciech cielesnych wśród napalonych wszystkich obecnych gości 😀 16-00 do 3-00*.

Sobota dzień imprez specjalnych, szczegóły w zakładce imprezy lub na bizarriusz.pl - imprezy ogłaszamy na cały miesiąc (imprezy specjalne od 20). Erotyczna gra wstępna, dotyk i pobudzenie zmysłów to tylko przedsmak emocji jakie będą na Was czekać 😀 18-00 do 3-00*.

Niedziela pod hasłem DARK ROOM - zapraszamy szczególnie Gejów, osoby Biseksualne oraz Trans - teego dnia wszystko jest możliwe :)

Naga niedziela DARK-ROOM ( 2 i ostatnia w miesiącu) gotowi na prawdziwą męską zabawę. Jesteś Bi, Gay, Heteryk czy Ciekawy jak smakuje seks z mężczyzną, jest to dzień specjalnie dla Ciebie 😀 14-00 do 23-00 *.

* możliwość przedłużenia.

Masz pytania lub chcesz zobaczyć jak wygląda klub zapraszamy na https://www.bizarriusz.pl.
Accepted genders: Woman, Man, Couple, Trans
Accepted gender posts: Woman, Man, Couple, Trans
Automatic joining: YES
Owners:
undefined
06.12.2023 21:35
Szukam chętnego pasywa Wawa ja aktyw spotkanie na oral

,anal . lokum nie mam.
undefined
05.12.2023 19:39
8 grudnia zawitam do Was. Ktoś się też wybiera w piątek?Mam wielką ochotę na fajny czas w Bizarriuszu :-)
undefined
07.10.2023 13:44
hello, czy dziś każdy moze wejsć czy obowiązuje jakiś fetysz?
undefined
21.05.2023 20:49
Ktoś jest teraz w klubie? Chciałbym się wybrać tam
undefined
07.02.2023 08:45
Dziś zapraszamy od 12:00 na nagi dzień w doborowym towarzystwie 😀 za sterami Darek 😉

Jeśli masz pytania zachęcamy do skorzystania z czatu na naszej stronie internetowej.

Będziesz? Zapowiedź sie na czacie na bizarriusz.pl, tutaj lub naszej aplikacji 😉