O grupie

Dla kazdego kto lubi sie do ust spuszczac i dla kazdej ktora lubi miec sperme w ustach...

Posty (513)

 • wawwaw85 siemka mam lokum jutro miedzy 9.00-16.00 poznam fajnego kolesia który lubi dobrą miłą zabawę. Obciągnę kutasa ze spustem ...wyliże jaja a i chętnie nadstawie tyłka do dobrego zerżnięcia ze spustem....poznam dyskretnego napalonego faceta na fajną zabawę :)
  28.06.2017 15:43
 • Cześć :)

  Facet namówił mnie na to żebym powaliła innemu. Zgodziłam się ale za bardzo nie chcę tego robić sama lecz taką ma fantazję. W grę wchodzą tylko osoby:
  -w podobnym wieku do naszego
  -zadbane
  -kulturalne
  -dbające o higienę
  -dyskretne
  -trzymające się warunków spotkania
  -mobilne

  Na spotkaniu zero dobierania się do mnie i próśb o spróbowanie czegoś więcej. Wyciągasz siusiaka ja wale i to nagrywam dla mojego faceta ;)

  Tylko osoby, które przekonają mnie do siebie
  28.06.2017 10:59
 • Obciągnę pałę po same jajca i namiętnie ze spustem w moim ryju napalonemu aktywowi lub dwóm konkretnym i dyskretnym..Lokum WAWA-Bielany.Uwielbiam lizać jaja i obciągać z finałem.kręcą mnie kolesie w gajerkach mundurowi policjanci dresiarze.Wpadasz klękam i doje Ci kustasa ssam jaja az do spustu.uwielbiam kiedy koleś jęczy gdy sie spuszcza....chętnie nadstawię tyłka do fajnego zerżnięcia ze spustem a po wypoleruję pałę :)
  28.06.2017 10:40
 • Lubisz obfite wytryski? Z chęcią trysnę przy Tobie, na Ciebie realnie. Masz chęć? Napisz wiadomość prywatną. Zapraszam też do obejrzenia nowego filmu z spustem... a także kolejnych ;)
  27.06.2017 20:01
 • Hej ktoś chętny tutaj pomóc nam spełnić kilka fantazji? :)

  1. Od dawna mamy ochotę spotkać się z miła dziewczyną gdzie głównie zabawią się Panie :) Jest to nasza wspólna fantazja :)Podczas tego spotkania zabawy z panem będą ograniczone, napewno sex odpada :) Reszta do ustalenia z Panią :)

  2. Chętnie poznamy też inną miłą parkę ale bez wymian partnerów :) Zabawa jedynie tak jak w puncie pierwszym :) Dodatkowo fajnie by było zobaczyć panów jak się zabawiają przez naszą panią i więcej o tym w punkcie numer 3 :)

  3. Szukamy też do zrealizowania fantazji naszej Pani gdzie poznamy pana najlepiej Bi lub GEJ do zabawy z panem na początek może być walenie może oral. Jest to pierwsza taka fantazja naszej Pani i nie mamy doświadczenia w żadnych spotkaniach. Jeśli komuś odpowiada jakiś punkt z wyżej wymienionych prosimy o wiadomość uwzględniając na wstępie, że zapoznaliście się z opisem i w sprawie, którego punktu piszecie :) Chętnie również udokumentujemy spotkania poprzez zdj/video ale bez twarzy - dyskrecja :)

  4. To co pkt 3 tylko, że Pan chce aby pani trochę powaliła innemu ;)
  27.06.2017 18:30