NOWOŚCI

 • 21.03.2016 11:48

  Pojawiły się nowe pola możliwe do ustawienia w swoim profilu:
  - kogo szukam - wiek
  - kogo szukam - cel znajomości
  - pole "sylwetka" w miejsce "waga"
  - ponadto w kontach par została dodana możliwość wyboru płci partnerów
  Zapraszam do uzupełniania nowych pól.

 • 09.03.2016 11:30

  Po prośbach użytkowników dodaliśmy widok wysłanych wiadomości z listą wszystkich konwersacji w których wysyłaliśmy jakieś wiadomości (Moje konto -> Wiadomości -> Wysłane).

 • 16.02.2016 10:28

  Zmieniliśmy interfejs wiadomości, pole do pisania znajduje się w tej chwili pod oknem z rozmową - tak jak w większości komunikatorów.
  Została również uproszczone działanie video-chata.

 • Dodaliśmy powiadamianie dźwiękiem o nowych prywatnych wiadomościach i nowych powiadomieniach. Można wyłączyć dźwięki w "Moje konto" -> zakładka "Ustawienia" -> podzakładka "Powiadomienia".

 • Od teraz lista profili które użytkownik obserwuje lub przez które jest obserwowany, jest wyświetlana publicznie na profilu w dziale "Znajomi".

 • Zmieniliśmy zasadę działania czarnej listy, od tej pory wszystkie ograniczenia dotyczące oceniania, komentowania, pisania wiadomości, zapraszania do znajomych, obserwowania, zapisywania się do prowadzonych przez siebie grup i imprez, blokady oglądania swoich zdjęć, filmów i transmisji z kamer działają w obie strony tzn. dotyczą zarówno dodawanego jak i dodającego do czarnej listy.

 • Maksymalna wielkość dodawanego filmu została podniesiona do 500MB.

 • Od teraz
  - zdjęcia i filmy użytkowników mogą oglądać tylko inni zalogowani użytkownicy strony
  - osoby dodane na czarną listę nie mogą oglądać zdjęć filmów ani transmisji z kamer (natomiast mogą odwiedzać samą stronę główną profilu)

 • 18.11.2015 11:59

  Zmieniliśmy interfejs wiadomości łącząc listy wysłanych i odebranych w jedną listę konwersacji. Wiadomości wysłane są teraz oznaczone przez koperty (otwarte/zamknięte w zależności czy zostały przeczytane przez odbiorcę).

 • 23.10.2015 13:35

  Wprowadziliśmy następujące zmiany w preferencjach dotyczących możliwości oceniania/komentowania/zapraszania do znajomych
  - możliwość oceniania i komentowania zdęć i filmów ustawia się teraz globalnie dla całego profilu a nie dla poszczególnych zdjęć i filmów
  - nowe opcje "pozwalaj oceniać moje zdjęcia i filmy", "pozwalaj komentować moje zdjęcia i flmy", "pozwalaj zapraszać mnie do znajomych"
  - 3 ustawienia dotyczące oceniania, komentowania i zapraszania do znajomych przez poszczególne płcie zostały połączone w 1
  Ponadto usunęliśmy możliwość komentowania samego profilu, komentarze zostały na zdjęciach i filmach.