NOWOŚCI

 • Dodano: 20.12.2016 13:12

  Powiadomienia dotyczące znajomych oraz grup i imprez od teraz pojawiają się w liczniku powiadomień tak jak do tej pory powiadomienia własne.
  Funkcja usuwania powiadomień została zastąpiona funkcją wyświetlania wybranych typów powiadomień - można je ustawić wybierając odpowiednie opcje i klikając "Pokaż".

 • Dodano: 21.11.2016 16:14

  Udostępniliśmy naszą politykę prywatności i sprecyzowaliśmy zasady na jakich widoczne są treści publikowane przez użytkowników - https://www.datezone.com/privacy/

 • Dodano: 16.11.2016 14:55

  Od teraz język strony można zmienić korzystając z przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu strony.

 • Dodano: 26.09.2016 10:53

  Od dzisiaj strona posiada wersję w języku rosyjskim.

 • Dodano: 26.08.2016 15:57

  Zostały wprowadzone ulepszenia do rozmów video:
  - wygodniejsze wyświetlanie na stronie
  - możliwość regulacji dźwięku
  - pełna kontrola nad rozpoczynaniem i kończeniem transmisji
  - łatwiejszy dostęp do rozmowy video prosto z listy powiadomień i listy rozmów
  Zapraszamy do korzystania!

 • Dodano: 20.07.2016 15:52

  Aktualnie trwają prace nad wprowadzeniem nowej wersji strony dostosowującej się do szerokości ekranu na telefonach komórkowych i tabletach. W zależności od ekranu elementy strony różnią się ułożeniem na ekranie ale działają tak samo niezależnie od urządzenia. Aby uzyskać wygląd strony zbliżony do poprzedniej wersji w urządzeniu mobilnym lub tablecie proszę obrócić ekran i używać strony w poziomie.

  W ciągu najbliższych kilku dni mogą występować:
  - problemy w działaniem niektórych funkcji strony w poszczególnych urządzeniach (w razie problemów zalecamy skorzystanie z innego urządzenia do przeglądania strony)
  - problemy z ergonomią, będą stopniowo eliminowane

  Prace są prowadzone na uruchomionej stronie ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wyłapać wszystkie błędy. Układ strony podlega ciągłym poprawkom, zależy nam na uzyskaniu najwyższej wygody użytkowania. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

 • Dodano: 14.07.2016 15:34

  Dodaliśmy powiadamianie o edycji opisu przez użytkownika. Zmieniony opis (a dokładnie pierwsze 60 znaków) jest wyświetlany naszym znajomym jako powiadomienie.

  W zamian za to usunęliśmy funkcję ustawiania osobnego statusu ponieważ cieszyła się niewielką popularnością.

 • Po wielu sygnałach od użytkowników dodaliśmy możliwość zablokowania otrzymywania wiadomości od osób danej płci.

  Wiadomości blokuje się używając tej samej opcji co do blokowania ocen, komentarzy i zaproszeń, czyli Moje konto -> zakładka Ustawienia -> "Akceptuj wiadomości, oceny, komentarze i zaproszenia od: ...".

  Blokada dotyczy wyłącznie nowych konwersacji, jeśli rozmowa z jakimś użytkownikiem została już zaczęta wcześniej to może być kontynuowana mimo blokady.

 • Od paru dni wszystkie nowe profile oraz dodawane zdjęcia, filmy są zatwierdzane przez moderatorów zanim pojawią się na stronie. W związku z tym mogą występować opóźnienia w pokazywaniu się nowych profili, zdjęć i filmów, zazwyczaj nie przekraczające kilkunastu-kilkudziesięciu minut.
  Nowy system pozwolił za to wyeliminować niemal wszystkie zakładane fałszywe profile.

 • Od teraz użytkownicy posiadający konta VIP nie będą otrzymywać żadnych reklam na stronie.