NOWOŚCI

 • 20.07.2016 15:52

  Aktualnie trwają prace nad wprowadzeniem nowej wersji strony dostosowującej się do szerokości ekranu na telefonach komórkowych i tabletach. W zależności od ekranu elementy strony różnią się ułożeniem na ekranie ale działają tak samo niezależnie od urządzenia. Aby uzyskać wygląd strony zbliżony do poprzedniej wersji w urządzeniu mobilnym lub tablecie proszę obrócić ekran i używać strony w poziomie.

  W ciągu najbliższych kilku dni mogą występować:
  - problemy w działaniem niektórych funkcji strony w poszczególnych urządzeniach (w razie problemów zalecamy skorzystanie z innego urządzenia do przeglądania strony)
  - problemy z ergonomią, będą stopniowo eliminowane

  Prace są prowadzone na uruchomionej stronie ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wyłapać wszystkie błędy. Układ strony podlega ciągłym poprawkom, zależy nam na uzyskaniu najwyższej wygody użytkowania. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

 • 14.07.2016 15:34

  Dodaliśmy powiadamianie o edycji opisu przez użytkownika. Zmieniony opis (a dokładnie pierwsze 60 znaków) jest wyświetlany naszym znajomym jako powiadomienie.

  W zamian za to usunęliśmy funkcję ustawiania osobnego statusu ponieważ cieszyła się niewielką popularnością.

 • Po wielu sygnałach od użytkowników dodaliśmy możliwość zablokowania otrzymywania wiadomości od osób danej płci.

  Wiadomości blokuje się używając tej samej opcji co do blokowania ocen, komentarzy i zaproszeń, czyli Moje konto -> zakładka Ustawienia -> "Akceptuj wiadomości, oceny, komentarze i zaproszenia od: ...".

  Blokada dotyczy wyłącznie nowych konwersacji, jeśli rozmowa z jakimś użytkownikiem została już zaczęta wcześniej to może być kontynuowana mimo blokady.

 • Od paru dni wszystkie nowe profile oraz dodawane zdjęcia, filmy są zatwierdzane przez moderatorów zanim pojawią się na stronie. W związku z tym mogą występować opóźnienia w pokazywaniu się nowych profili, zdjęć i filmów, zazwyczaj nie przekraczające kilkunastu-kilkudziesięciu minut.
  Nowy system pozwolił za to wyeliminować niemal wszystkie zakładane fałszywe profile.

 • Od teraz użytkownicy posiadający konta VIP nie będą otrzymywać żadnych reklam na stronie.

 • 21.03.2016 11:48

  Pojawiły się nowe pola możliwe do ustawienia w swoim profilu:
  - kogo szukam - wiek
  - kogo szukam - cel znajomości
  - pole "sylwetka" w miejsce "waga"
  - ponadto w kontach par została dodana możliwość wyboru płci partnerów
  Zapraszam do uzupełniania nowych pól.

 • 09.03.2016 11:30

  Po prośbach użytkowników dodaliśmy widok wysłanych wiadomości z listą wszystkich konwersacji w których wysyłaliśmy jakieś wiadomości (Moje konto -> Wiadomości -> Wysłane).

 • 16.02.2016 10:28

  Zmieniliśmy interfejs wiadomości, pole do pisania znajduje się w tej chwili pod oknem z rozmową - tak jak w większości komunikatorów.
  Została również uproszczone działanie video-chata.

 • Dodaliśmy powiadamianie dźwiękiem o nowych prywatnych wiadomościach i nowych powiadomieniach. Można wyłączyć dźwięki w "Moje konto" -> zakładka "Ustawienia" -> podzakładka "Powiadomienia".

 • Od teraz lista profili które użytkownik obserwuje lub przez które jest obserwowany, jest wyświetlana publicznie na profilu w dziale "Znajomi".