Nowości

 • Dodano: 09.05.2017 11:57

  Pojawiła się możliwość podglądu listy profili odwiedzonych przez siebie w "Moje konto" -> zakładka "Odwiedzający" -> podzakładka "Odwiedzani".

 • Dodano: 13.04.2017 09:02

  Dodaliśmy możliwość zawieszenia konta - po zawieszeniu profil wraz z całą zawartością jest niewidoczny dla innych użytkowników strony. Konto można odwiesić w każdej chwili.

 • Dodano: 20.07.2016 15:52

  Aktualnie trwają prace nad wprowadzeniem nowej wersji strony dostosowującej się do szerokości ekranu na telefonach komórkowych i tabletach. W zależności od ekranu elementy strony różnią się ułożeniem na ekranie ale działają tak samo niezależnie od urządzenia. Aby uzyskać wygląd strony zbliżony do poprzedniej wersji w urządzeniu mobilnym lub tablecie proszę obrócić ekran i używać strony w poziomie.

  W ciągu najbliższych kilku dni mogą występować:
  - problemy w działaniem niektórych funkcji strony w poszczególnych urządzeniach (w razie problemów zalecamy skorzystanie z innego urządzenia do przeglądania strony)
  - problemy z ergonomią, będą stopniowo eliminowane

  Układ strony podlega ciągłym poprawkom, zależy nam na uzyskaniu najwyższej ergonomii. Z góry przepraszamy za wszystkie utrudnienia.

 • Dodaliśmy możliwość zablokowania otrzymywania wiadomości od osób danej płci.

  Wiadomości blokuje się używając tej samej opcji co do blokowania ocen, komentarzy i zaproszeń, czyli Moje konto -> zakładka Ustawienia -> "Akceptuj wiadomości, oceny, komentarze i zaproszenia od: ...".

  Blokada dotyczy wyłącznie nowych konwersacji, jeśli rozmowa z jakimś użytkownikiem została już zaczęta wcześniej to może być kontynuowana mimo blokady.

 • Od paru dni wszystkie nowo dodawane zdjęcia, filmy i opisy są zatwierdzane przez moderatorów przed wyświetleniem się na profilu. Same profile są widoczne w całym serwisie, nie są widoczne tylko elementy które oczekują na zatwierdzenie.

  Oczekiwanie na zatwierdzenie tak jak poprzednio trwa zwykle do kilkudziesięciu minut. Zdjęcia, filmy i opisy od zweryfikowanych kont wyświetlają się od razu bez konieczności zatwierdzenia.

 • Dodano: 22.03.2016 11:59

  Od teraz użytkownicy posiadający konta VIP nie będą otrzymywać żadnych reklam na stronie.

 • Dodano: 21.03.2016 11:48

  Pojawiły się nowe pola możliwe do ustawienia w swoim profilu:
  - szukam - osób płci, w wieku, w celu
  - ponadto w kontach par została dodana możliwość wyboru płci partnerów

 • Dodaliśmy powiadamianie dźwiękiem o nowych prywatnych wiadomościach i nowych powiadomieniach. Można wyłączyć dźwięki w "Moje konto" -> zakładka "Ustawienia" -> podzakładka "Powiadomienia".

 • Dodano: 20.01.2016 12:51

  Zmieniliśmy zasadę działania czarnej listy, od tej pory wszystkie ograniczenia dotyczące oceniania, komentowania, pisania wiadomości, zapraszania do znajomych, obserwowania, zapisywania się do prowadzonych przez siebie grup i imprez, blokady oglądania swoich zdjęć, filmów i transmisji z kamer działają w obie strony tzn. dotyczą zarówno dodawanego jak i dodającego do czarnej listy.

 • Od teraz
  - zdjęcia i filmy użytkowników mogą oglądać tylko inni zalogowani użytkownicy strony
  - osoby dodane na czarną listę nie mogą oglądać zdjęć filmów ani transmisji z kamer - mogą jedynie odwiedzać samą stronę główną profilu.