NOWOŚCI

 • 19.07.2013 12:00

  Zostało dodane nowe pole do wypełnienia przez użytkowników - "Preferencje". Można wybierać wielokrotnie kilka opcji spośród 32 do wyboru. Chętnie dodamy więcej preferencji- proszę o wpisywanie sugestii!

 • 05.07.2013 11:01

  Dodaliśmy możliwość kupowania kont VIP w prezencie innym użytkownikom. Jedyny warunek: obdarowany musi już mieć status "konto zweryfikowane" (warunek dodany aby ograniczyć kupowanie prezentów lewym kontom i późniejsze pretensje).
  Nowa funkcja jest dostępna w "Moje konto" -> zakładka "Płatności" -> podzakładka "Prezenty".

 • 20.06.2013 13:26

  Dodaliśmy do wyboru nową płeć "Trans", można wybrać ją przy rejestracji, wyszukiwarce sex anonsów erotycznych oraz najnowsi/rankingi/online. Właściciele istniejących kont zainteresowani zmianą - prosze o zgłoszenia przez fomluarz kontaktu https://www.datezone.com/contact/ wystarczy wpisać "TRANS" w treści.
  Boxy na stronie głównej z najnowszymi użytkownikami/zdjęciami/rakningami pojawią się za pare dni kiedy nazbiera się więcej profili z ustawioną tą płcią.

 • Powiadomienia zostały przeniesioe z osobnej zakładki "Powiadomienia" do głównej zakładki widocznej po zalogowaniu "Dane" - i tam są w podzakładce "Powiadomienia".

 • 23.05.2013 13:29

  Pojawiła się możliwość grupowania zdjęć z galerii w albumach! W "Moje konto" -> zakładka "Zdjęcia" można zakładać i edytować nowe albumy, zmieniać ich kolejność, zmieniać parametry prywatny/publiczny.
  Zachęcam do porządkowania swoich galerii sex fotek!
  Ostateczny kształt tej funkcji może jeszcze ulegać zmianom, chętnie wysłuchamy uwag.

 • 23.04.2013 12:10

  Dodaliśmy możliwość ustawienia typów powiadomień które mają być wyświetlanie w Panelu Użytkownika, można wyłączać poszczególne rodzaje - np. te dotyczące forum.
  Nowa opcja znajduje się w "Moje konto" -> "Ustawienia" -> "Powiadomienia".

 • 19.04.2013 09:56

  W ostatnim czasie część avatarów grup założonych przed 2012 została zamieniona na domyślne, prosimy o ponowne dodanie avatarów!

 • Dodalismy nowe pola: wielkość biustu i długość penisa w zależności od płci Użytkownika. Można edytować je w "Moje konto" -> zakładka "O mnie", nowe pola są widoczne na profilach i można ustawić je jako kryterium w wyszukiwarce zaawansowanej.
  Ponadto zmieniliśmy pole "Sylwetka" na "Waga". Zapraszam do uzupełniania i korzystania!

 • 25.03.2013 14:27

  Ulepszenie wyszukiwarki Forum - można wyszukiwać posty/wątki danego Użytkownika.

 • 14.03.2013 12:36

  Z dniem dzisiejszym zostaje wprowadzony nowy Regulamin serwisu społecznościowego. Przy tworzeniu staraliśmy się precyzyjnie opisać to co i tak było stosowane w praktyce dlatego Użytkownicy nie powinni odczuć zmian. Głowne różnice w praktyce:
  - dodano działy dotyczące zachowania na Czacie i Forum
  - pewna zmiana filozofii dodawania zdjęć - muszą przedstawiać osobę właściciela profilu, ale mogą przedstawiać również inne osoby o ile wyrażają one zgodę; ponadto nie jest już zabronione dodawanie zdjęć nie przedstawiających żadnej osoby, pod warunkiem że zostały wykonane przez właściciela profilu