NOWOŚCI

 • W ostatnich dniach nastąpiła zmiana operatora płatności kartami (Dotpay na Cashbill). Zaleta dla użytkownika: przelewy powinny być księgowane szybciej (błyskawicznie bądź do paru minut), wada: dla niekórych banków trzeba podawać ręcznie dane do przelewu.
  Ponadto dodaliśmy historię wykupionych abonamentów w "Moje konto" -> zakładka "Płatności" -> podzakładka "Historia".

 • 05.03.2013 13:38

  Pojawiły się nowe pola do wypełnienia dla profili z płcią = para, mianowicie daty urodzenia i imiona dla obydwu osób.
  Zapraszamy do uzupełniania!

 • 18.02.2013 12:33

  Zostały zmienione numery i treści SMS jakimi dokonuje sie płatności za konta VIP i Weryfikacje, proszę korzystać z aktualnych numerów - znajdują się w "Moje konto" -> zakładka "Płatności".

 • 29.01.2013 13:58

  Od dzisiaj zmiana daty urodzin nie będzie możliwa. Nowe konta (założone od dzisiaj) nie mają wcale takiej możliwości, wszystkie starsze konta mają możliwość 1-krotnej zmiany daty urodzenia (ta możliwość zostaje wykorzystana przy edycji danych "O mnie", na stronie z edycją znajduje się odpowiedni komunikat).
  Zmiana ma na celu "upoważnienie" strony i możliwość wprowadzenia nowych funkcji opartych na wieku użytkownika.

 • Pojawiła się możliwość wyszukiwania ogłoszeń erotycznych użytkowników w okolicy danej miejscowości (w promieniu 10/25/50/100 km od), opcja znajduje się w wyszukiwarce prostej i zaawansowanej.

 • 09.01.2013 15:24

  W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian na portalu
  - miejscowości użytkowników wybiera się teraz z listy a nie wpisuje
  - linki wysyłane na forum i wiadomościach dają sie klikać
  - została udoskonalona zasada obliczania listy użytkowników online, pokazuje teraz mniej osób (ok. 10-15%) za to wskazania są dokładniejsze
  - w zakładce "znajomi" są wyświetlane dokładne daty ostatniego zalogowania naszych znajomych

 • 30.10.2012 10:11

  Zmieniliśmy zasade działania podglądacza, fakt wystąpienia wejścia na profil jest teraz zapisywany i wyświetlany dla wszystkich kont użytkowników randek. Dostęp do pełnej listy odwiedzin wraz z loginami odwiedzających jest dostępny tak jak było to wcześniej po wykupieniu VIP, lista obejmuje teraz także odwiedziny w czasie przed wykupieniem VIP.

 • Został uruchomiony nowy kanał płatności kartami kredytowymi! Kanał jest dostępny między opcjami płatności przelewem, jest obsługiwany przez bezpiecznego zagranicznego operatora Zombaio. Generalnie ta droga płatności jest kierowana do użytkowników spoza Polski, transakcje są rozliczane w USD, stąd mogą występować różnice w cenie abonamentów nabytych tą drogą, podobnie mogą nie zadziałać karty w PLN wystawione przez polskie banki.

 • 10.08.2012 18:23

  Na stronie głównej pojawił się nowy box z listą kilku "popularnych grup" - są to grupy do których dołączyło najwięcej nowych członków w ciągu ostatniego tygodnia.

 • Zostało poprawione odtwarzanie filmów na telefonach z Androidem, filmy odtwarzają się w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowych playerów. Zmiana dotyczy filmów dodawanych od teraz.