NOWOŚCI

 • Dodalismy nowe pola: wielkość biustu i długość penisa w zależności od płci Użytkownika. Można edytować je w "Moje konto" -> zakładka "O mnie", nowe pola są widoczne na profilach i można ustawić je jako kryterium w wyszukiwarce zaawansowanej.
  Ponadto zmieniliśmy pole "Sylwetka" na "Waga". Zapraszam do uzupełniania i korzystania!

 • 25.03.2013 14:27

  Ulepszenie wyszukiwarki Forum - można wyszukiwać posty/wątki danego Użytkownika.

 • 14.03.2013 12:36

  Z dniem dzisiejszym zostaje wprowadzony nowy Regulamin serwisu społecznościowego. Przy tworzeniu staraliśmy się precyzyjnie opisać to co i tak było stosowane w praktyce dlatego Użytkownicy nie powinni odczuć zmian. Głowne różnice w praktyce:
  - dodano działy dotyczące zachowania na Czacie i Forum
  - pewna zmiana filozofii dodawania zdjęć - muszą przedstawiać osobę właściciela profilu, ale mogą przedstawiać również inne osoby o ile wyrażają one zgodę; ponadto nie jest już zabronione dodawanie zdjęć nie przedstawiających żadnej osoby, pod warunkiem że zostały wykonane przez właściciela profilu

 • 05.03.2013 13:38

  Pojawiły się nowe pola do wypełnienia dla profili z płcią = para, mianowicie daty urodzenia i imiona dla obydwu osób.
  Zapraszamy do uzupełniania!

 • 29.01.2013 13:58

  Od dzisiaj zmiana daty urodzin nie będzie możliwa. Nowe konta (założone od dzisiaj) nie mają wcale takiej możliwości, wszystkie starsze konta mają możliwość 1-krotnej zmiany daty urodzenia (ta możliwość zostaje wykorzystana przy edycji danych "O mnie", na stronie z edycją znajduje się odpowiedni komunikat).
  Zmiana ma na celu "upoważnienie" strony i możliwość wprowadzenia nowych funkcji opartych na wieku użytkownika.

 • Pojawiła się możliwość wyszukiwania ogłoszeń erotycznych użytkowników w okolicy danej miejscowości (w promieniu 10/25/50/100 km od), opcja znajduje się w wyszukiwarce prostej i zaawansowanej.

 • 09.01.2013 15:24

  W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian na portalu
  - miejscowości użytkowników wybiera się teraz z listy a nie wpisuje
  - linki wysyłane na forum i wiadomościach dają sie klikać
  - została udoskonalona zasada obliczania listy użytkowników online, pokazuje teraz mniej osób (ok. 10-15%) za to wskazania są dokładniejsze
  - w zakładce "znajomi" są wyświetlane dokładne daty ostatniego zalogowania naszych znajomych

 • 30.10.2012 10:11

  Zmieniliśmy zasade działania podglądacza, fakt wystąpienia wejścia na profil jest teraz zapisywany i wyświetlany dla wszystkich kont użytkowników randek. Dostęp do pełnej listy odwiedzin wraz z loginami odwiedzających jest dostępny tak jak było to wcześniej po wykupieniu VIP, lista obejmuje teraz także odwiedziny w czasie przed wykupieniem VIP.

 • Został uruchomiony nowy kanał płatności kartami kredytowymi! Kanał jest dostępny między opcjami płatności przelewem, jest obsługiwany przez bezpiecznego zagranicznego operatora Zombaio. Generalnie ta droga płatności jest kierowana do użytkowników spoza Polski, transakcje są rozliczane w USD, stąd mogą występować różnice w cenie abonamentów nabytych tą drogą, podobnie mogą nie zadziałać karty w PLN wystawione przez polskie banki.

 • 10.08.2012 18:23

  Na stronie głównej pojawił się nowy box z listą kilku "popularnych grup" - są to grupy do których dołączyło najwięcej nowych członków w ciągu ostatniego tygodnia.