O mnie

Płeć:
Para (Mężczyzna i Kobieta)
Wiek:
45 i 21 lat
Miejscowość:
Kraków, Małopolskie, Polska
Imię:
Paweł i Agata
Język:
Polski
Wzrost:
181 i 169 cm
Sylwetka:
Wysportowana i Szczupła
Znak zodiaku:
Koziorożec i Bliźnięta
Włosy:
Szatyn(ka) i Brunet(ka)
Alkohol:
Piję okazyjnie i Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę i Nie palę
Preferencje:
dominacja, fisting, głębokie gardło, ostry seks, perwersje, rimming, uległość, face fucking, eksperymenty

Opis

O mnie:

Tak ,..różnica wieku rzuca się w oczy...wprawdzie nie jest ona zbytnio odczuwalna bezpośrednio na płaszczyźnie fizycznej,..jednak na każdej innej płaszczyźnie ta różnica działa pobudzająco na wyobraźnię , wyzwala dodatkowe pozytywne emocje ,.. przeważnie bardzo podnieca (z jakich powodów możecie się domyślać)...A w naszej szczególnej relacji Pan-suka, ta różnica wieku jest po prostu nieodzowna. Poznaliśmy się na tym portalu (pod koniec 2016 roku).

Od właściciela ....:
Profil prowadzi moja suka (to taka nagroda dla niej ..chciała się bardzo pochwalić naszą relacją więc uznałem to za odpowiedni sposób)... Ja czasem odpisuję na wiadomości , a na pewno większość czytam... Jeżeli komuś zechce się cokolwiek napisać , czy to komentarz , czy to prywatną wiadomość, to proszę , zwracać się z należytym respektem!!
To , że ona sama nazywa się moją suką nie zwalnia nikogo od okazywania jej należnego szacunku.
Jestem dobrze wychowany i traktuję wszystkich (zwłaszcza kobiety) w odpowiedni sposób i tego samego oczekuję od innych w stosunku do naszego profilu.
To ,że pociąga nas zupełnie perwersyjny seks (czego niestety nie zobaczycie ani na filmikach, ani na zdjęciach) nie znaczy ,że jesteśmy ułomni psychicznie..wręcz odwrotnie..mojej suki nie znalazłem na wysypisku , jest bardzo inteligentną kobietą i przede wszystkim rozsądną , a do tego wie czego chce (co jest rzadkie w ogóle u kobiet, a tym bardziej tak młodych)..to tak na marginesie.

Jestem męskim i mocno dominującym facetem o bardzo mocnej psychice i bardzo interesującej powierzchowności co znaczy ,że jestem bardzo atrakcyjnym facetem , na którego kobiety zwracają szczególną uwagę , co w połączeniu z umiejętnościami na płaszczyźnie seksualnej czyni mnie samcem kompletnym.
Moja suka jest mi całkowicie uległa i oddana. Nie zna słowa ''nie'' i jest w stanie zrobić dla mnie , jako swojego Pana absolutnie wszystko (niestety wszystkiego nie da się tutaj pokazać i po prostu nie wypada)..Agata jest atrakcyjną kobietą, co widać na zdjęciach a także bardzo inteligentną i z tego powodu dopiero mi mogła całkowicie ulec,.. szukała kogoś kto ją zdominuje psychicznie, co mi udało się osiągnąć bardzo szybko.
Znajomość z suką jest projektem długoterminowym co oznacza, że pracuję nad nią powoli ale skutecznie.
Jeżeli ktoś do nas napisze to proszę w wiadomości wstawić znak %% na dowód zapoznania się z opisem

Suka o Panu:

Kiedy tylko odkryłam co mnie naprawdę podnieca w sferze erotycznej.. chciałam to przenieść do realnej rzeczywistości. Przez 2 lata szukałam swojego Pana i powoli zaczęłam tracić nadzieję, że to przedsięwzięcie zakończy się pełnym sukcesem. Mój Pan, jest moim pierwszym Panem i chciałabym, żeby był jedynym, bo wtedy będzie to znaczyło, że jestem Jego dobrym, nieprzypadkowym wyborem, że jestem prawdziwą suką swojego Pana. On, jako jedyny potrafi zdominować mnie nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. W krótkim czasie oswoił mnie i sprawił, że naprawdę Mu ufam, czuję się przy Nim bezpiecznie. Dzięki temu mogę pokonywać swoje granice, rozwijać i udoskonalać się , bez cienia strachu, się Mu poddać. Ma wszystkie te cechy, które powinien posiadać prawdziwy mężczyzna. Jest pewny siebie, bez krzty zadufania. Jest przystojny, że trudno mi oderwać od Niego wzrok.. a przy tym inteligenty i nie raz mnie tym onieśmielał. Mój Pan jest doświadczonym i dojrzałym mężczyzną, znającym swoją sukę. Czuję to, że oprócz nagradzania i karania, gdy zajdzie taka potrzeba.. znajdę w Nim oparcie. I właśnie przez te wszystkie cechy, które wyżej wymieniłam.. mogę już teraz, z pełnym przekonaniem, stwierdzić, że możecie mi wszyscy zazdrościć.;)
Tak ,..różnica wieku rzuca się w oczy...wprawdzie nie jest ona zbytnio odczuwalna bezpośrednio na płaszczyźnie fizycznej,..jednak na każdej innej płaszczyźnie ta różnica działa pobudzająco na wyobraźnię , wyzwala dodatkowe pozytywne emocje ,.. przeważnie bardzo podnieca (z jakich powodów możecie się domyślać)...A w naszej szczególnej relacji Pan-suka, ta różnica wieku