O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
35 lat
Miejscowość:
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Imię:
Zakochana
Język:
Polski
Wzrost:
167 cm
Sylwetka:
Przeciętna
Znak zodiaku:
Lew
Włosy:
Szatyn(ka)
Związki:
W związku
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę
Preferencje:
głębokie gardło, rozmowa, fotografia

Opis

O mnie:

Ironiczna. Złośliwa. Cyniczna. Sarkastyczna. Same wady ? Między nimi przetyka się niezależność, otwartość, gadatliwość. Zza kotary wstydliwości podpatruje świat lojalność, szczerość i romantyzm. Zaraz, zaraz …dostrzegam też wyuzdanie i szaleństwo. Porywcza. Wierna i Oddana. Przede wszystkim jednak Czyjaś.

Nie szukam nikogo bo znalazłam Definicję Męskości w czyjejś osobie, bo mam okazję poznawać jego pełnokrwistość co dnia i tęsknić za nią nocą. Dlatego obecnie nie interesuje mnie wasz stan cywilny, status, ani podejście, Ja tu tylko rozmawiam : ) Zakochana, zapatrzona, zaślepiona jednym męskim ciałem i kryjącą się w nim duszą :)
Choć mogę dać poczuć ci co potrafią moje usta , dłonie , stopy. Zajmij się moja cipka i cyckami a ja zajmę się tobą ale doceń mój czas. Mała " rzecz " a cieszy. Mój fetysz to nagrywanie siebie, jeśli się tego boisz to nie zagaduj o ewentualne spotkanie

Lubię:
Szeroko pojętą męskość w wydaniu pełnokrwistym, która w moim świecie już ma imię. Jego dłonie dające ciepło na zimnym karku, chłód na rozgrzanym moim udzie ale i odcisk klapsa na pośladku. Jego usta otoczone zarostem, wyschnięte od oddechu, ciepłem zdobiące moje ciało zawsze i wszędzie. Szczerość, zarówno tą bijąca po twarzy jak i wyczytywaną zjej mimiki. Sama odkrywać a nie karmić się opiniami. Znać czyjeś zmarszczki na pamięć. Ujarzmiać męską złość pocałunkiem. Reggae .... szczególnie w wydaniu bloku wschodniego. Chodzić nago po domu. Patrzeć na faceta w trakcie orgazmu gdy jest we mnie. Dzikość nuty punkrockowej przeszywającej moje ciało w rytm wchodzącego we mnie mężczyzny. Lubię dostawać kwiaty, rumienić się i mieć obdarte kolana po ostrym seksie. Gdyby można zamienić to na UWIELBIAM wszystko zamknęło by się w jednym imieniu :)

Ssać. Gryźć. Lizać. Spijac. Obciągnąć. Wypiac się. Łyknac spermę. Dostać klapsa.

Nie lubię:
Tchórzy. Inwigilacji. Podejrzliwości. Natrętów. Zaczepek ciekawskich, których interesuje tylko moja galeria prywatna. Uwierzcie, ona nie kryje cudów. A wy jeśli nie macie chęci na rozmowę to zwyczajnie nie róbcie z siebie debili. Tęsknić za smakiem jaki polubię i zapachem jaki pokocham w męskim wydaniu. Ludzi niesłownych. Obojętności.

Zainteresowania:
Interesują mnie ludzie stąd tu jestem, bo rozmawiać lubię. Uwielbiam żyć z muzyką w uszach. Iść dokąd nogi niosą. Testować wytrzymałość mych ud i roweru na trasie dalekiej od ścieżek rowerowych. A człowiek ? Oj tak ... człowiek może być moją Pasją. Tak więc PASJĘ mam : ) ) ) ) ) I innej nie szukam :P

Poza tym interesuje mnie i mojego partnera nasz świat, świat w którym nie ma barier, gdzie prawda, otwartość, zaufanie jest oczywistością.. ale niestety wkoło strachliwi i wstydliwi ludzie boją się na nam pomóc udokumentować najpiękniejsze uniesienia:)

Kogo szukam:
Znaleziony i budujący ze mną definicję Jedności.
Tego się nie szuka. Ta iskra, to pierdolnięcie pojawia się samo i wymaga ogromu pracy i czasu zanim zakwitnie owocem miłości. Ja GO już znalazłam :) I wszystko co może mężczyzna dać kobiecie, znalazłam w nim :)

Przecież tylko ON skupia moje zmysły. Moje serce ma kształt jego imienia. Moje usta najmilej wypowiadają szeptem do Niego swe pragnienia. On Łapie moje myśli w locie. Wprawia usta w uśmiechniętą formę. Dodaje blasku w oku. Motywuje do działania. Przegania me niepewności. Buduje mą wiarę w siebie. Przyspiesza bicie serca. Wzmaga ślinotok łechtaczki. Powoduje dreszcz na ciele. W czyjej dłoni chce schować się ma pierś. Kto kradnie me wyuzdanie na wyłączność. Prowokuje do czynów wariackich dających początek wspomnieniom. Przejmuje uwagę ... po prostu JEST :)

Ha ! wiem za to czego szukam :) Uśmiechu w Jego oczach, spokoju w Jego sercu, pewności w Jego oddechu... i tak można mnożyć

Szukam

Osób płci:
Mężczyzna
W celu:
Szukam sponsora