Woman, 23 years
30 936 3 756
On the website since: Last time online:
Mały update bo chwilkę już jestem tutaj i pare rzeczy mnie denerwują : za oferty pieniężne ban , za bycie zadufanym w sobie samcem alfa ban , za nachalność ban . Nie interesuje mnie to kto ile ma kasy czy jakby mnie to zerżnął , bo mój partner to słabo to robi szczerze ? Ch*j mnie obchodzi Twoja opinia :) i strasznie mnie irytuje jak co sekundę jak nie odpisze dostaje od jednej osobny milion wiadomości…
😇Hejka jestem Karina miła i uśmiechnięta dziewczyna 😎 czego szukam sama nie wiem to się okaże póki co zacznę się rozglądać ! Niestety VIP nie mam ale jeżeli jesteś tak dobroduszny i chciałbyś mi go podarować z miłą chęcią się odwdzięczę buziaki ! 🥰 aa i po kilku minutach będąc na tym portalu zostałam obsypana spamem wiadomości na które postaram się odpowiedzieć ale jedno co rzuciło mi się w oczy to dużo obleśnych typów , którzy żyją w przekonaniu iż ich zdjęcie penisa mnie zachęci otóż błąd…

Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.)
Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody.
Każdy przypadek będzie zgłaszany organom ścigania. Wnioskowana kwota zadośćuczynienia to 10 000 zł za każdy dzień istnienia publikacji w internecie, za każdy materiał osobno oraz zwrot kosztów zastepstwa procesowego reprezentującej mnie kancelarii prawnej.
I am looking
For: Woman
Purpose: Fun
Data
Name: Karina
Language: Polish
Height: 161 cm
Body type: Slim
Zodiac: Aries
Hair: Blond
Relationship status: Single
Kids: I don't have
Drinking: I drink occasionally
Smoking: I smoke occasionally
Education: Secondary
Preferences: Big ass, Discretion
Karilex
Grupa Uber/Bolt małopolska zapraszam 😊
Karilex
Przez przypadek usunęłam wszystkie filmiki 🥺 jakbyście się zastanawiali dlaczego ich nie ma…
Karilex
Zapraszam do komentowania i ❤️
Karilex
Kochani Zapraszam do Polubień wszystkich materiałów oraz komentowania ! Jest mi bardzo miło iż wam się podobają takie wyglądy ❤️ miłego dnia Buziaki Karina !
CeoZero25
No właśnie chciało by się polubić , a tu blokada wszędzie :D
talerz
To trzeba odblokować materiały 😉
Karilex
KOMENTUJCIE I LAJKUJCIE ! :)
Qtas899
Chętnie, tylko dodaj mnie do znajomych Kotku😁
Karilex
Zapraszam do oglądania , komentowania oraz polubien ❤️
Hefajstos91
Odezwij się mam pewien pomysł 🙂
Karilex
Dorota123d „ Przynajmniej ja mam większe walory niż ty blacharo i nie puszczam się z kim popadnie i stać mnie na wszystko bo jestem samodzielna nie jak ty ani z przodu ani z tyłu nic a nic deskę i napewno faceci myślą o tobie gdybym chciał poruchać poszedł bym do lasu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 „ taka wiadomość dostałam od niej :) możecie jej coś „miłego „ napisać ode mnie będę wdzięczna :)
Heteroflex1998
Ludzie na tym portalu są niesamowici, naprawdę ciężko uwierzyć czasem co potrafią sobie wymyślić 🤣
TheCoolOne
Hahaha, jakbym wyglądał jak ona też bym miał kompleksy widząc takie zgrabne ciało 😅 do tego twarz jakby ktoś walcem przejechał 😂😂😂
Karilex
Kobietki zapraszam również do rozmowy 🥺
Napalonydzi
Priv
antos6996
Masz czas priv?
Karilex
Hejka wszystkim 🤗
Crazyole3848
Wypiescila bym cie😉
Lord
Hej zgrabna dupcia
Marcin9633
Cześć piękna 😊
Norbert37
Hejka