O mnie

Płeć:
Para (Mężczyzna i Kobieta)
Wiek:
41 i 34 lat
Miejscowość:
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Imię:
Fiordzik i Fiordzikowa
Języki:
Polski (główny)
Wzrost:
185 i 167 cm
Sylwetka:
Kilka kilogramów za dużo i Szczupła
Znak zodiaku:
Koziorożec i Koziorożec
Związki:
W małżeństwie
Dzieci:
Mam
Alkohol:
Piję okazyjnie i Piję okazyjnie
Papierosy:
Lubię i Lubię
Preferencje:
fotografia, masaż, mini spódniczki, pieszczoty, wysokie obcasy

Opis

O mnie:

O Nas:

Chcesz nas poznać?
To przeczytaj dokładnie co piszemy w naszym profilu i radzimy to zrobić bo pisząc do nas nie przeczytawszy poniższych informacji może się okazać, że z miejsca trafisz na naszą czarną listę!! Ta lista nie ma żadnych limitów
Tak, więc czytaj a dowiesz się całkiem sporo o nas, i o tym dlaczego tu w ogóle jesteśmy, i wtedy dopiero ewentualnie napisz do nas.

Jesteśmy kulturalnym, szanującym i kochającym się małżeństwem w wieku : Ona 34, On 41. Jesteśmy tu dlatego, gdyż chcemy zrealizować swoje fantazje erotyczne, ale nie jesteśmy desperatami, a wręcz przeciwnie jesteśmy bardzo wybredni Fantazji nam nie brak i dlatego chętnie poznamy osoby obu płci mające małe doświadczenie lub w ogóle bez doświadczenia w takich "klimatach".
Jednak najbardziej interesujący nas wariant to ten poniższy w którym poszukujemy:

● Pana (tylko 100% hetero), który chciałby wraz z Panem (mężem) wspólnie "rozpalić", rozebrać a potem popieścić, wymasować ciałko Pani (żony), wypieścić oralnie jej "myszkę" itp. Od razu uprzedzamy, że na nic więcej się nie nastawiaj, ani nie licz na jakikolwiek rewanż bo twoim jedynym "zadaniem" będzie TYLKO sprawić przyjemność Pani i nic więcej! Musisz mieć świadomość, że to Ona będzie najważniejsza na tym spotkaniu i robić to co Jej sprawia przyjemność a nie odwrotnie, i że to Ty jesteś dla Niej a nie Ona dla Ciebie czyli po prostu to Jej ma być przyjemnie, a jeśli liczysz na cokolwiek więcej poza "zadaniem" jakie dla Ciebie przewidzieliśmy i wyznaczyliśmy to od razu daruj sobie, i pomiń nasz profil.
Nie szukamy kogoś po to aby go upokarzać, "tresować", rozkazywać mu czy też poniżać i nie to jest naszym celem bo po prostu nas takie "klimaty" nie kręcą.
Nie szukamy przyjaciela!!
My szukamy kogoś kto lubi takie "klimaty" i takie "zadania" jakie my tu proponujemy, po spełnieniu których po prostu dyskretnie "zniknie/ulotni się". To tak aby była pełna jasność. Tak, więc jeśli potrafisz czerpać przyjemność z tego typu "klimatów" i roli jaką przewidzieliśmy dla Ciebie w naszych "zabawach", i spełniasz te powyższe oraz poniższe wymagania to może jesteś tym kogo szukamy. A wymagania co do "poszukiwanego" Pana/chłopaka mamy proste i konkretne. A mianowicie musi być skromny, kulturalny, taktowny, zero chamstwa, prostactwa, wulgaryzmu czy też cwaniactwa a jakikolwiek przejaw tego rodzaju zachowań równa się natychmiastowej "dyskwalifikacji". Wielkim atutem będzie to jeśli jesteś skromny, nieśmiały a nawet bardzo nieśmiały ale uwielbiający czule dotykać, pieścić, "odkrywać" i "poznawać" kobiece ciało to jesteś tym kogo szukamy.

● UWAGA: wszelkiego rodzaju "mięśniaki", "pakerzy", "sportowcy" odpadają! Pani preferuje zupełnie inny typ sylwetki. Pani (żona) jest bardzo zadbaną kobietą, średniego wzrostu, szczupła, zgrabna, z małym biustem, zawsze pachnąca i czyściutka a cipcia wydepilowana w 100%. Oferty Panów oczywiście tylko ze zdjęciem (chodzi o twarz) jeśli chcesz się spotkać z nami, ponieważ bez niego i tak się nie obędzie - TYLKO na takie oferty gwarantujemy odpowiedź
● UWAGA : tylko bez zdjęć "przyrodzenia" bo ono nas kompletnie nie interesuje i takie "oferty" od razu będą dyskwalifikowane a takie osoby trafią na czarną listę! Oczywiście w wiadomości napisz/podaj: swój wiek, skąd dokładnie jesteś i napisz coś o sobie.

● UWAGA : Panowie z penisami w avatarach NIE PISZCIE do nas bo od razu wylądujecie na "CZARNEJ LIŚCIE"!!

Nie lubimy:
A wręcz NIE ZNOSIMY:

● Penisów i wagin w avatarach = od razu CZARNA LISTA !!
● Facetów piszących do nas jakby to był profil singielki/samotnej kobiety = od razu CZARNA LISTA !!
● Chamskich/wulgarnych komentarzy pod naszymi zdjęciami = CZARNA LISTA !!
● Ludzi nie umiejących czytać ze zrozumieniem i pisać z zastosowaniem podstawowych zasad pisowni
● Prymitywnych wiadomości do nas słanych, gdzie nie ma żadnej treści tak naprawdę
● Chamstwa, prostactwa, wulgaryzmu i cwaniactwa oraz nachalnych facetów!

ORIGINAL PROFILE ®
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║

Szukam

Osób płci:
Kobieta, Mężczyzna, Para
W celu:
Realne spotkania, Seks bez zobowiązań