O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
32 lat
Miejscowość:
Dupa, Papua-Nowa Gwinea
Imię:
Analna Księżniczka/ Spotkania zawieszone
Rasa:
Biała
Języki:
Polski (główny)
Wzrost:
180 cm
Sylwetka:
Puszysta
Znak zodiaku:
Koziorożec
Włosy:
Brunet(ka)
Rozmiar biustu:
C
Związki:
Wolny(a)
Dzieci:
Jeszcze nie wiem
Alkohol:
Piję okazyjnie
Papierosy:
Nie palę
Preferencje:
asslicking, bdsm, face fucking, fisting, lizanie jajek, ostry seks, pissing, połykanie, seks analny, uległość

Opis

O mnie:

NIE MA MNIE DLA NIKOGO ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Charakterna w życiu. Uległa w łóżku... Niebanalna Istota z ogromnym apetytem na ostry sex.
JEŚLI NIE ODPISUJĘ ZNACZY ŻE NIE JESTEM ZAINTERESOWANA!!!!!!!!!!!!! NACHALNI BĘDĄ BLOKOWANI!!!!!!!!!!!!!
Na pewno nie odpiszę na wiadomości typu: "Witaj", "Hej", "Cześć", ":)", "Co mam zrobić żebyś dodała mnie do znajomych?" itp. itd. Proszę również nie BŁAGAĆ o wiadomość, zdjęcia, spotkanie... facet z automatu jest skreślony.
Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody.
Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.)

Kochani... nikomu nie muszę się tłumaczyć...ok?
Ludzie mają problemy z seksem... bo za dużo gadają...
Nienawidzę ludzi typu "Kozak w necie Pizda w świecie" ..a pełno tu takich opiniotwórczych..mało błyskotliwych, wrednych i niespełnionych.. Miejcie pretensje do samych siebie a nie wyżywacie się poprzez swoją tępotę na innych
PROPOZYCJE KAMEREK I INNYCH TEGO TYPU DUPERELI OD RAZU CZARNA LISTA!!!!!

Do znajomych zapraszam po EWENTUALNYM spotkaniu.. Proszę uszanować moją zasadę. Usuwam z listy znajomych wedle własnego życzenia i nie muszę się z tego tłumaczyć.
Poziom kultury co niektórych tutaj.. zakrawa o śmieszność i politowanie. Wyrazy współczucia, rodzicom, którzy wychowali tak śmieciowe osobowości.
NIE JESTEM Z BIAŁEGOSTOKU !!!!!!!!!!!!!!!!

Piekło jest puste.. wszystkie diabły to ja.Realna, nie dla wszystkich osiągalna.
Nie kolekcjonuje znajomych. Nie licz na to, że wyślesz zaproszenie.. a ja je przyjmę.
Oceny i komentarze, za które dziękuję, też nie zobowiązują mnie do tego w żaden sposób.
Najważniejsze.. jestem realna w 100% ..a REALNA nie oznacza, że każdy z was mnie zerżnie jeśli zaproponuje.
Ja decyduję z kim się spotkam.
Nie pijam kawy..piwo tylko latem ;) info dla tych, co składają podobne propozycje ;)

Lubię:

Anal i praktycznie całą resztę Zapraszam do grup..tam jest zawarty świat moich potrzeb i preferencji. Błagam nie zadawać mi pytań typu "co lubię" itp.. radzę przeczytać opis zanim masz walnąć tekst, który przeważnie zawsze mnie wkurza Wysoki.. najlepiej starszy ode mnie Dojrzały fizycznie i emocjonalnie, z poczuciem humoru jednak adekwatnie do sytuacji potrafiący wykazać się powagą. Takiego, który wie czego chce, twardo stąpający po ziemi ale też emanującego nieskrępowanym luzem. Szczery. Charakterny, lubiący wyzwania...takie jak JA.

Nie jestem w stanie odpisać każdemu.. dziękuję za miłe słowa :)

Nie lubię:

Natrętnych, zaczepiających ludzi, których interesuje moja galeria prywatna. Skype..(zakodować sobie w główkach) kamerki nie nie i kurwa NIE!!! Nie jestem tu do pisania bajeczek przy których Ty walisz konia. Nie mam zamiaru marnować swojego cennego czasu opowieściami. Interesuje mnie real, jeśli nie masz zamiaru się spotkać a tylko klik klik daruj sobie..i szukaj opowiadań erotycznych gdzie indziej NIE LUBIE NIEREALNYCH FACETÓW, BAJKOPISARZY, ŚCIEMNIACZY Panowie nie jestem dominująca. Zraża i nie podnieca mnie wyższość nad facetem. Wybaczcie to takie niemęskie..dlatego też nie startować z propozycjami mojej dominacji nad wami
Jak już proponujecie trójkąciki i inne figury geometryczne PROSZĘ!!!! Bez błędów ortograficznych. Trujkącik?? kurwa bez jaj.. łechtaczka opada
Nie toleruję scatu, spustów/szczania na twarz, lizania męskiego tyłka, przesadnej brutalności, fistingu analnego.

Szukam

Osób płci:
Mężczyzna
W wieku:
od 35 do 75 lat
W celu:
Flirt, Realne spotkania, Romans, Seks bez zobowiązań